Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
21.-23.09.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200)
Kódové číslo:
816328
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 12:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R

Turnaj rozšířen na 32 hráček
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
268
9
 
 
05.09.2019 19:19:45
2.
Hessová Adriana 10.11.2008 Tenisklub Cheb
303
9
 
 
05.04.2019 16:48:57
3.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
417
6
 
 
26.08.2019 21:54:48
4.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
443
6
 
 
16.05.2019 21:24:52
5.
Kopecká Lucie 30.08.2008 TK Ruzyně Praha
479
6
 
 
31.08.2019 00:07:11
6.
Thomasová Sára 26.10.2008 LTC Litvínov
564
6
 
 
16.03.2019 08:58:23
7.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
596
4
 
 
20.07.2019 21:04:55
8.
Havelková Laurine Sophia 15.01.2007 TK Sparta Praha
600
4
 
 
03.08.2019 19:46:00
9.
Vrbová Natálie 21.05.2008 TENIS Klánovice
687
4
 
 
11.07.2019 10:48:30
10.
Pňovská Anna 24.08.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
800
4
 
 
15.07.2019 20:59:03
11.
Brůhová Valentina 26.12.2007 LTC Rudná
818
4
 
 
12.08.2019 12:24:37
12.
Poláková Liliana 24.06.2007 TENIS Klánovice
818
4
 
volná karta
15.09.2019 08:09:07
13.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
896
4
 
 
26.08.2019 22:37:32
14.
Spirovová Viktorie 10.04.2007 TK Neridé
896
4
 
 
08.09.2019 18:53:38
15.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
 
15.03.2019 00:14:45
16.
Vítová Nelly 20.11.2008 SK HAMR, z.s.
1270
1
 
 
15.03.2019 02:08:22
17.
Nováková Františka 16.02.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
volná karta
15.03.2019 09:56:30
18.
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s.
1270
1
 
 
15.03.2019 18:37:23
19.
Hüblová Karolína 19.06.2009 LTC Litvínov
1270
1
 
přijata
16.03.2019 07:57:03
20.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
1270
1
 
přijata
17.03.2019 21:51:13
21.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
volná karta
03.08.2019 19:06:22
22.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
1270
1
 
volná karta
12.09.2019 22:19:12
23.
Tvrzová Mia 04.08.2008 Tenis Cibulka
1270
1
 
volná karta
15.09.2019 08:08:31
24.
Havlovicová Kateřina 07.06.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
volná karta
15.09.2019 08:11:37

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Skurzoková Patricie 08.07.2008 Sportcentrum Uhříněves
1270
1
 
přijata
09.05.2019 11:13:01
2.
Frühaufová Nela 27.08.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
přijata
16.07.2019 19:58:17
3.
Rakušan Elisa Sophia 16.08.2009 TK Horní Měcholupy
1270
1
 
přijata
19.07.2019 13:01:27
4.
Ficalova Aneta 15.10.2009 TK Pelhřimov
1270
1
 
přijata
12.08.2019 18:39:06
5.
Pištěková Agáta 05.03.2009 Tenis Cibulka
1270
1
 
přijata
02.09.2019 15:35:44
6.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany
1270
1
 
přijata
10.09.2019 19:23:26
7.
Drhovská Sára 08.05.2008 TJ Břevnov
976
3
 
přijata
15.09.2019 20:13:58
8.
Ondráčková Kateřina 05.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
687
4
 
přijata
16.09.2019 20:36:23
9.
Ondráčková Sofie 05.03.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
1270
1
 
přijata
16.09.2019 20:36:53
10.
Špačková Julie 01.03.2008 TC VŠ Praha
476
6
 
přijata
16.09.2019 20:37:50

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
odhlášeno hráčem
11.06.2019 22:40:47
2.
Freeman Eva Savannah 25.06.2009 Sokol Čimice
1270
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 20:48:14
3.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 11:50:17
4.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 15:37:03
5.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 13:25:41
6.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
1270
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 21:06:52
7.
Šifaldová Emma 10.02.2009 LTC Panorama Teplice
1270
1
 
odhlášeno hráčem
04.09.2019 10:30:34
8.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 06:51:01
9.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 12:19:20
10.
Teiralová Adéla 16.02.2009 SK Meteor Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 12:21:11
11.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
10.09.2019 07:07:46
12.
Bělohradová Emílie 02.07.2009 TENIS Klánovice
1270
1
 
odhlášeno hráčem
10.09.2019 21:14:06
13.
Kudělková Karolína 31.07.2009 TJ Kralupy o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
12.09.2019 08:48:07
14.
Zemanová Kateřina 05.03.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
12.09.2019 20:11:11
15.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 13:51:52
16.
Grajciarová Sasha 21.06.2009 TK Čechie Karlín z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 13:53:29
17.
Bidzilia Sofie 17.06.2009 TK Čelákovice
1270
1
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 16:59:56
18.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 21:59:38
19.
Blahová Veronika 11.09.2009 TJ Radlice
1270
1
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 22:46:18
20.
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Sokol Dolní Počernice z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 08:03:49
21.
Sixtová Adéla 25.07.2008 SK Aritma Praha
896
4
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 08:19:47
22.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 09:50:31
23.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
1270
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:31:36
24.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:48:18
25.
Těšínská Klárka 10.10.2008 Tenis klub Nýrsko
350
9
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:50:34
26.
Kolářová Daniela 28.01.2009 TO Sokol Nehvizdy
1270
1
 
IS: kolizní přihláška
15.09.2019 12:00:53
27.
Tydlačková Nikola 06.10.2009 TO Sokol Nehvizdy
1270
1
 
IS: kolizní přihláška
15.09.2019 12:00:54
28.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1270
1
 
odhlášeno pořadatelem
16.09.2019 20:49:54
29.
Wilson Carly 01.03.2009 LTC Litvínov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 20:49:23