Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
30.08-03.09.
Pořadatel:
TO SK Mělník (A - 400)
Kódové číslo:
816258
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Šátral Jan
Pražská 3405
276 01 Mělník
Tel. (1):
603 816 523
E-mail:
satraljan@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace na kvalifikaci v pátek 30.8. do 9:45 osobně v areálu. Prezentace hlavní soutěž telefonicky v pátek 30.8. formou sms na tel.603816523 mezi 16-18h.Potom bude turnaj v areálu klubu rozlosován a napsán na IS ČTS s programem.
Turnaj se souběžně hraje na 4 ant.dvorcích a 3 dvorce s povrchem Play rite(viz tenis-melnik.cz).Šátral
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
17
60
 
 
20.08.2019 07:57:36
2.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
22
45
 
 
23.03.2019 21:14:17
3.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
25
45
 
 
29.07.2019 11:52:08
4.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
28
35
 
 
29.03.2019 11:03:09
5.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
29
35
 
 
19.08.2019 15:36:43
6.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
36
35
 
 
18.08.2019 22:51:31
7.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
38
35
 
 
06.07.2019 21:19:39
8.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
44
35
 
 
24.03.2019 08:17:39
9.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
45
35
 
 
07.08.2019 15:53:47
10.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
46
30
 
 
26.03.2019 17:15:30
11.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
47
30
 
 
27.03.2019 13:45:03
12.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
50
30
 
volná karta pořadatele
23.08.2019 09:37:00
13.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
55
30
 
 
29.03.2019 21:46:02
14.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
62
30
 
 
18.03.2019 18:48:32
15.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
64
25
 
 
07.04.2019 12:08:38
16.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
71
25
 
 
13.06.2019 10:27:35
17.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
77
25
 
 
30.06.2019 21:24:09
18.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
81
25
 
 
03.04.2019 00:07:44
19.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
86
20
 
 
07.06.2019 14:10:46
20.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Havířov
87
20
 
 
15.08.2019 17:06:24
21.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
92
20
 
 
21.07.2019 12:07:56
22.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Olymp Praha
103
20
 
 
13.07.2019 10:19:01
23.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
116
15
 
 
01.08.2019 21:15:06
24.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
128
15
 
 
16.03.2019 06:13:51
25.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
136
15
 
 
26.06.2019 07:45:21
26.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
143
15
 
 
20.07.2019 14:39:48
27.
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec
151
15
 
 
17.03.2019 20:53:54
28.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
151
15
 
 
28.05.2019 12:12:54
29.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
164
15
 
 
17.03.2019 12:41:44
30.
Boučková Karolína 07.05.2008 Slavoj Český Brod
173
15
 
 
15.03.2019 20:44:03
31.
Bratršovská Barbora 14.03.2008 LTK Liberec
176
15
 
 
15.03.2019 20:46:32
32.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
177
15
 
 
26.05.2019 21:09:28
33.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
178
15
 
 
01.07.2019 12:21:07
34.
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň
182
12
 
 
10.04.2019 15:26:46
35.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
202
12
 
volná karta
28.03.2019 05:42:34
36.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
203
12
 
 
02.04.2019 11:43:40
37.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
221
12
 
volná karta
11.08.2019 19:44:53
38.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:02:35
39.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:08:55
40.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:09:16
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
88
20
 
 
28.08.2019 07:39:04
2.
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s.
125
15
 
 
24.08.2019 13:06:26
3.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
166
15
 
 
28.08.2019 17:11:53
4.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
210
12
 
 
14.08.2019 08:39:58
5.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
213
12
 
 
15.03.2019 08:54:22
6.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
247
12
 
 
24.07.2019 21:45:19
7.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
259
9
 
 
27.05.2019 08:17:32
8.
Pažoutová Nela 20.05.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
259
9
 
 
10.06.2019 00:09:18
9.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Open Tennis Club
383
9
 
 
08.08.2019 14:38:12
10.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
388
9
 
 
23.08.2019 14:40:56
11.
Bejčková Adéla 09.04.2008 Tenisový klub Brozany,z.s.
437
6
 
 
21.04.2019 09:32:11
12.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
1270
1
 
 
15.03.2019 00:05:02
13.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
 
15.03.2019 00:05:41
14.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
 
15.03.2019 00:06:13
15.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
1270
1
 
 
15.03.2019 11:36:03
16.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
 
26.03.2019 00:34:12
17.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
1270
1
 
volná karta
17.08.2019 15:43:17
18.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
1270
1
 
 
23.08.2019 13:20:07
19.
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s.
1270
1
 
 
28.08.2019 07:40:07
20.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
 
29.08.2019 10:09:48
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kostka Natalia 08.10.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 16:48:54
2.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 21:27:28
3.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
98
20
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 11:34:16
4.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 22:32:42
5.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
600
4
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 12:01:26
6.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
1031
3
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 12:03:43
7.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
54
30
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 16:36:35
8.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 20:00:50
9.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
72
25
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 07:00:31
10.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
83
20
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 06:03:01
11.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
205
12
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 09:38:30
12.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 07:39:23
13.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
255
12
 
odhlášeno hráčem
08.08.2019 19:10:24
14.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 06:49:46
15.
Vobořilová Anna 27.08.2008 TO TJ Tesla Pardubice
115
15
 
odhlášeno hráčem
13.08.2019 14:44:00
16.
Bečičková Laura 25.08.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
14.08.2019 04:57:36
17.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
162
15
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 09:47:56
18.
Polatová Natálie 20.02.2008 Severočeská tenisová o.s.
288
9
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 14:20:55
19.
Chlubnová Lucie 22.08.2008 TENIS Klánovice
148
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 21:04:00
20.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
185
12
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 10:14:41
21.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
1270
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 00:06:44
22.
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s.
69
25
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 08:03:15
23.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
114
15
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 11:19:50
24.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
108
20
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 08:03:07
25.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
388
9
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 12:27:21
26.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
53
30
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 20:13:28
27.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
1270
1
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 21:14:34
28.
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s.
102
20
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 09:56:04
29.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 09:57:11
30.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
406
6
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 13:42:29
31.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort
119
15
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 22:37:55
32.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.
1270
1
 
IS: lhůta 5 dní
21.08.2019 11:20:34
33.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 21:19:21
34.
Nováková Františka 16.02.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
1270
1
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 10:36:27
35.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 17:14:45
36.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
58
30
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 19:23:17
37.
Smetanová Lilian 19.08.2008 Severočeská tenisová o.s.
198
12
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 09:37:46
38.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 10:59:24
39.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
126
15
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 11:26:34
40.
Boudová Valerie 15.09.2008 TK Blansko
157
15
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 15:10:54
41.
Podráská Magdaléna 24.11.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
250
12
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 06:56:01
42.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
42
35
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 10:21:11
43.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
97
20
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 10:52:44
44.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 11:53:13
45.
Salame Lilly Jasmine 06.02.2008 Tenis Cibulka
239
12
 
odhlášeno pořadatelem
26.08.2019 12:28:09
46.
Hořejší Kristýna 05.08.2007 LTC Modřany 2005
466
6
 
IS: lhůta 8 dní
26.08.2019 16:28:16
47.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 SKT Planá n.Luž.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
27.08.2019 11:00:58
48.
Ludvová Anna 16.05.2008 TO TJ Nový Jičín
98
20
 
odhlášeno hráčem
28.08.2019 15:34:17
49.
Cháňová Laura 02.06.2008 TK Kubáň Ostrava
192
12
 
IS: lhůta 8 dní
28.08.2019 16:25:11