Datum: |
19.-21.09. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816257 |
Dvorců + povrch: |
4 A-B Zlín |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Krkoška Jiří |
Palackého 540 | |
74258 Příbor | |
Tel. (1): |
603 142 285 |
E-mail: |
jirikrkoska@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 235 |
12 |
07.09.2020 10:05:57 |
||
2. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | 243 |
12 |
07.09.2020 00:24:01 |
||
3. |
Kalavská Karin | 25.11.2009 | SK JC Sport Opava | 280 |
9 |
18.09.2020 16:50:46 |
||
4. |
Roiková Natalie | 06.02.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | 299 |
9 |
18.09.2020 07:56:34 |
||
5. |
Dihlová Nela | 05.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 371 |
9 |
16.09.2020 08:39:33 |
||
6. |
Peroutková Eliška | 20.05.2009 | TK Na Dolině o.s. | 435 |
6 |
28.08.2020 06:35:00 |
||
7. |
Gabzdylová Natálíe | 18.05.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 483 |
6 |
15.09.2020 19:39:16 |
||
8. |
Střondalová Agáta | 19.07.2008 | Tenisklub7 | 609 |
4 |
30.08.2020 08:15:02 |
||
9. |
Scheibinger Valerie | 22.04.2008 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 753 |
4 |
13.09.2020 20:06:06 |
||
10. |
Fišerová Alice | 20.01.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 759 |
4 |
06.09.2020 21:47:30 |
||
11. |
Knapíková Ellen | 14.05.2009 | SK JC Sport Opava | 945 |
3 |
08.09.2020 21:59:39 |
||
12. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:13:41 |
||
13. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | 1227 |
1 |
15.04.2020 18:39:18 |
||
14. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1227 |
1 |
24.05.2020 11:46:55 |
||
15. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1227 |
1 |
21.07.2020 10:11:03 |
||
16. |
Masná Agáta | 08.09.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
03.08.2020 18:41:38 |
||
17. |
Baarová Natálie | 12.01.2010 | TENIS Klánovice | 1227 |
1 |
16.08.2020 12:56:27 |
||
18. |
Janoviaková Renata | 29.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | 1227 |
1 |
30.08.2020 20:55:16 |
||
19. |
Kolková Kristýna | 03.12.2010 | TK Slavia Orlová | 1227 |
1 |
07.09.2020 06:20:51 |
||
20. |
Mrózková Rozálie | 30.09.2008 | Tenisový klub Příbor,z.s. | 1227 |
1 |
14.09.2020 09:05:24 |
||
21. |
Hájková Laura | 28.11.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
17.09.2020 18:16:32 |
||
22. |
Indraková Eliška | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1227 |
1 |
17.09.2020 19:45:57 |
||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.08.2020 07:34:35 |
|
2. |
Žídková Nella | 22.06.2009 | Tenisový klub Minerva Opava,z.s. | 659 |
4 |
odhlášeno hráčem | 02.09.2020 12:10:32 |
|
3. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.09.2020 09:12:19 |
|
4. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.09.2020 22:19:07 |
|
5. |
Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.09.2020 18:43:43 |
|
6. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.09.2020 07:18:19 |
|
7. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.09.2020 18:27:27 |
|
8. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 18:15:31 |
|
9. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 21:46:29 |
|
10. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 10:58:26 |
|
11. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 11:52:59 |
|
12. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 11:53:50 |
|
13. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1227 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 13.09.2020 12:00:13 |
|
14. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 16.09.2020 08:39:19 |
|
15. |
Smetanová Sára | 23.10.2009 | TJ Baník Ostrava OKD | 1227 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 16:59:56 |