Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  B7
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  26.-29.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Žoldáková Denisa
 
Sekerková Veronika
6:0, 6:1
 
Blažková  Klára
6:1, 6:0
 
Matoušková Barbora
6:3, 6:1
 
Drbalová Linda
6:1, 6:1
 
Štěpánková  Klára
6:3, 6:1
 
Hartigova Valerie
0:6, 6:0, 6:0
 
Kudrnáčová Eliška
6:2, 6:2
 
Donald Natalie
6:4, 6:4
 
Pažoutová Nela
6:0, 6:2
 
Bendova Kristyna
6:0, 6:0
 
Hůlková Amálie
6:1, 6:2
 
Bejčková Adéla
6:0, 6:2
 
Marešová Sofie
6:3, 6:4
 
Zdeňková Anna
4:6, 6:4, 6:4
 
Dostálová Lucie
6:3, 7:5
 
Těhníková Ester
4:6, 6:2, 6:0
 
Hrdinová Sofie
6:1, 6:2
 
Petržílková Adéla
6:0, 6:1
 
Nováková Laura
scr.
 
Čížková Veronika
6:3, 6:4
 
Uhrová Nela
6:0, 6:1
 
Hettlerová Sofie
6:0, 6:0
 
Slavíková Barbora
6:1, 6:2
 
Mošková Natálie
6:2, 6:2
 
Jirousková Karoline
6:1, 6:2
 
Jarolímková Nikol Marie
6:1, 6:0
 
Mojžíšová Vendula
6:0, 6:2
 
Šturcová Nikola
6:1, 7:6 (5)
 
Müllerová Kristýna
6:0, 6:0
 
Oliveriusová Sára
6:2, 6:0
 
Melicharová Kateřina
2:6, 6:2, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Černý Jaroslav (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Po rozlosování se večer odhlásila nasazená hráčka Chlubnová pro horečku. Na její místo v pavouku byla přesunuta první nenasazená hráčka Těhníková (z předkola) - čl 58 SŘT. Po rozlosování se odhlásila také Nováková.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Žoldáková Denisa 7725
Melicharová Kateřina 8125
Slavíková Barbora 10220
Donald Natalie 10320
Kudrnáčová Eliška 12515
Mošková Natálie 12815
Dostálová Lucie 13615
Těhníková Ester 15115
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 812247

Bervid Victoria - Kultová Ellen
 
 
 
Čížková Veronika - Petržílková Adéla
6:0, 6:0
 
Bendova Kristyna - Müllerová Kristýna
6:1, 6:4
 
Heřmanová Tereza - Marešová Sofie
6:4, 6:0
 
 
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Drbalová Linda - Oliveriusová Sára
 
Donald Natalie - Melicharová Kateřina
6:3, 7:6 (4)
 
 
 
 
7:6 (4), 3:6, 1:0 (5)
 
Hettlerová Sofie - Zdeňková Anna
 
Jarolímková Nikol Marie - Mojžíšová Vendula
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Dostálová Lucie - Těhníková Ester
 
Bejčková Adéla - Šturcová Nikola
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Farajpourová Aileen - Ječmínková Karolína
 
Hartigova Valerie - Hrdinová Sofie
6:2, 6:1
 
Matoušková Barbora - Uhrová Nela
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Janíčkovičová Nikol - Sekerková Veronika
 
Hůlková Amálie - Štěpánková  Klára
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Blažková  Klára - Mošková Natálie
 
Jirousková Karoline - Kudrnáčová Eliška
6:2, 6:1
 
Drábková Denisa - Pažoutová Nela
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Slavíková Barbora - Žoldáková Denisa
 
Rozhodčí turnaje: Černý Jaroslav (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Kultová Ellen 2935
Janíčkovičová Nikol 4435
Žoldáková Denisa 7725
Melicharová Kateřina 8125
Slavíková Barbora 10220
Donald Natalie 10320
Kudrnáčová Eliška 12515
Mošková Natálie 12815
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 814247

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Chlubnová Lucie22.08.2008TENIS Klánovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Drábková Denisa06.04.2007Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Janíčkovičová Nikol06.07.2007SK HAMR, z.s.
Heřmanová Tereza27.06.2009SK HAMR, z.s.
Bervid Victoria23.05.2008I.ČLTK Praha
Kultová Ellen14.05.2007TK Olymp Praha