Název: |
Šárecký turnaj |
Datum: |
12.-14.09. |
Pořadatel: |
SK Aritma Praha (C - 300) |
Kódové číslo: |
816244 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 11:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Šnajdr Petr |
: |
Nad Lávkou 672/5 |
: |
160 00 Praha 6 |
Tel. (1): |
777761192 |
Tel. (2): |
728747948 |
E-mail: |
tenisservis@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Pro vítězky, finalistky a semifinalistky dvouhry i čtyřhry jsou připraveny originální keramické medaile a diplomy. Medailistky ve dvouhře navíc obdrží věcné ceny od značky Babolat.
Prezentace je pouze osobně v sobotu 12.9. do 11:30. Po rozlosování se začne hrát.
Upozorňujeme hráčky, že místo třetí sady ve dvouhře se bude hrát "super tie-break".
Pravidlo "NO LET" a "NO AD" nebude ve dvouhře použito. V turnaji čtyřhry bude uplatněno jen pravidlo "NO AD" a super tie-break místo rozhodující sady. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
273 |
9 |
|
|
18.08.2020 11:54:13 |
2. |
Audy Sofie |
20.11.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
319 |
9 |
|
|
28.08.2020 13:17:24 |
3. |
Burešová Karolína |
15.09.2008 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
394 |
6 |
|
|
22.07.2020 21:05:38 |
4. |
Sixtová Adéla |
25.07.2008 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
474 |
6 |
|
|
09.07.2020 18:14:36 |
5. |
Malá Kristýna |
07.05.2009 |
TK Olymp Praha |
519 |
6 |
|
|
07.09.2020 18:17:11 |
6. |
Hollandrová Aneta |
25.01.2009 |
TJ Spoje Praha |
533 |
6 |
|
|
10.09.2020 11:38:02 |
7. |
Ficalova Aneta |
15.10.2009 |
TK Pelhřimov |
795 |
4 |
|
|
30.08.2020 14:51:34 |
8. |
Nosaľova Sára |
06.03.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
1030 |
3 |
|
|
08.09.2020 12:09:23 |
9. |
Daďová Magdaléna |
29.04.2010 |
SK Aritma Praha |
1227 |
1 |
|
|
12.06.2020 20:16:47 |
10. |
Levans Millydee |
10.10.2009 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
|
15.06.2020 11:35:34 |
11. |
Birhanzlová Ela |
16.04.2010 |
SK Aritma Praha |
1227 |
1 |
|
|
25.08.2020 20:11:09 |
12. |
Šináglová Nela |
25.06.2010 |
TC VITALITY Březnice |
1227 |
1 |
|
|
05.09.2020 10:42:01 |
13. |
Hološko Sophie |
09.05.2009 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
1227 |
1 |
|
|
06.09.2020 16:54:55 |
14. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
1227 |
1 |
|
|
08.09.2020 13:44:57 |
15. |
Holubová Eliška |
12.09.2010 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
1227 |
1 |
|
|
10.09.2020 16:01:29 |
16. |
Smíšková Ella |
18.02.2010 |
TC VITALITY Březnice |
1227 |
1 |
|
|
11.09.2020 10:02:51 |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Jančarová Mariana |
01.11.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 19:56:54 |
2. |
Boháčová Ema |
24.04.2009 |
LTC Český Krumlov |
512 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 08:36:05 |
3. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 17:33:29 |
4. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2020 13:46:43 |
5. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 07:58:34 |
6. |
Doleželová Alžběta |
02.03.2010 |
Lokomotiva Zdice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2020 10:56:23 |
7. |
Těšínská Klárka |
10.10.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
241 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 08:01:43 |
8. |
Vinšová Tereza |
14.06.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 09:08:56 |
9. |
Haring Nicole |
04.11.2010 |
TK Na Dolině o.s. |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
05.09.2020 12:00:12 |
10. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 13:32:40 |
11. |
Kobzová Anna |
29.09.2010 |
Sokol Čimice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 20:34:57 |
12. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 20:47:45 |
13. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
666 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 02:27:07 |
14. |
Říhová Karolína |
06.12.2009 |
TK Milevsko, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 06:49:25 |
15. |
Archmannová Emma |
01.12.2010 |
TK Most |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 08:28:59 |
16. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 09:10:35 |
17. |
Milotová Lenka |
15.07.2010 |
SK SPORTCENTRUM Roudná |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 09:51:29 |
18. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
408 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 11:11:55 |
19. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 11:20:32 |
20. |
Kudělková Karolína |
31.07.2009 |
TJ Kralupy |
1003 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 23:07:22 |
21. |
Pištěková Agáta |
05.03.2009 |
Tenis Cibulka |
538 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.09.2020 14:56:21 |
22. |
Kubátová Nataly |
17.10.2008 |
TC ESO Praha z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.09.2020 15:02:55 |
23. |
Grajciarová Sasha |
21.06.2009 |
Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. |
839 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.09.2020 15:03:32 |
24. |
Ondráčková Sofie |
05.03.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
780 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.09.2020 15:20:44 |
|