Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Reitmaierová Stela |
01.01.2008 |
TK SK Kladno, z.s. |
417 |
6 |
|
|
27.07.2019 20:56:52 |
2. |
Tvrzská Karolína |
28.01.2008 |
Lokomotiva Zdice |
443 |
6 |
|
|
29.07.2019 07:34:55 |
3. |
Matoušková Barbora |
30.10.2008 |
TK Most |
446 |
6 |
|
|
27.07.2019 18:00:27 |
4. |
Kopecká Lucie |
30.08.2008 |
TK Ruzyně Praha |
479 |
6 |
|
|
21.08.2019 21:47:51 |
5. |
Novotná Naira |
29.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
693 |
4 |
|
|
23.08.2019 11:11:04 |
6. |
Brůhová Valentina |
26.12.2007 |
SPORT EDEN Beroun |
818 |
4 |
|
|
15.06.2019 13:23:16 |
7. |
Kučerová Ema |
12.08.2007 |
Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. |
896 |
4 |
|
|
03.08.2019 11:00:34 |
8. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
1270 |
1 |
|
|
15.03.2019 09:44:29 |
9. |
Trnková Anežka |
14.03.2008 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1270 |
1 |
|
|
17.07.2019 19:13:15 |
10. |
Pabišková Natalie |
29.04.2009 |
LTK Liberec |
1270 |
1 |
|
|
26.07.2019 13:53:23 |
11. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Iuklasheva Zlata |
29.10.2009 |
Tenis Centrum Lužiny |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.04.2019 22:49:15 |
2. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.06.2019 22:40:46 |
3. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2019 11:46:30 |
4. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2019 15:32:11 |
5. |
Ďulíková Kristýna |
22.12.2009 |
LTK Liberec |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2019 13:25:39 |
6. |
Oliveriusová Sára |
18.04.2009 |
LTK Liberec |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2019 21:06:51 |
7. |
Rathanová Kateřina |
25.08.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 13:59:12 |
8. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 19:23:50 |
9. |
Malá Kristýna |
07.05.2009 |
TK Olymp Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2019 18:11:23 |
10. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2019 14:24:59 |
11. |
Veselá Viktorie |
13.03.2009 |
TK Most |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2019 19:51:28 |
12. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2019 08:59:15 |
13. |
Vildová Adéla |
30.06.2009 |
SK Tenis Mýto, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2019 09:50:19 |
14. |
Tichá Julie |
28.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2019 12:12:41 |
15. |
Petrásek Anna Marie |
03.12.2009 |
SK Meteor Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2019 18:43:05 |
16. |
Tydlačková Nikola |
06.10.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
1270 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
18.08.2019 07:47:17 |
17. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2019 10:15:38 |
18. |
Sokolová Elen |
17.01.2009 |
LTC Panorama Teplice |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2019 11:00:33 |
19. |
Sedláková Nela |
22.10.2009 |
TK Slavia Plzeň |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2019 11:37:26 |
20. |
Těšínská Klárka |
10.10.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
350 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2019 11:44:12 |
21. |
Kolářová Daniela |
28.01.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
1270 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
18.08.2019 12:00:34 |
22. |
Vítová Nelly |
20.11.2008 |
SK HAMR, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2019 12:56:25 |
23. |
Paterová Tereza |
25.04.2009 |
TK Slavia Plzeň |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2019 11:51:14 |
|