Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O Pohár Tenisového klubu DEZA
Pořadatel:  TK DEZA Valašské Meziříčí
Datum:  22.-25.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kultová Ellen
 
 
 
Slaměníková Lucie
4:6, 6:4, 6:1
 
Dostálová Christina
6:4, 0:6, 6:4
 
Valová Ela
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Šindelková Nela
 
Ostravská Adéla
6:3, 6:0
 
 
 
Šupová Kali
6:3, 6:1
 
Ploskuňáková Lucie
6:3, 6:1
 
Žáčková Nikol
3:6, 6:2, 6:1
 
Bečičková Laura
7:6 (4), 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Macurová Hana
 
Havlová Nela
6:0, 6:0
 
 
 
Vargová Nina
7:5, 6:4
 
Herdická Nicole Emma
6:2, 6:0
 
Hnidets Anastasiia
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Chytilová Agatha
 
Cháňová Laura
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:2, scr.
 
Hubáčková Karolína
 
Řeřuchová Ines
6:1, 6:1
 
MIČOLOVÁ BEATA
7:5, 7:5
 
 
6:1, 3:6, 6:2
 
Ludvová Anna
 
Paštiková Julie
6:3, 6:1
 
 
 
Motyková Adéla
6:0, 6:0
 
Myslivcová Lucie
6:1, 6:0
 
Stryková Justyna Anna
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:0, 7:6 (3)
 
Felux Charlotte
 
Dostálová Lucie
6:2, 6:1
 
 
 
 
1:6, 6:2, 6:1
 
Zimenová Lujza
 
Piteráková Dominika
7:6 (4), 6:4
 
Cieslarová Barbara
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Ondrášková Karolína
 
Vallová Valentina
6:2, 6:2
 
 
 
Knobel Victoria
6:1, 6:4
 
Hartingerová Sára
6:0, 6:0
 
Skořepová Isabela
6:2, 6:1
 
Horutová Agáta
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Farajpourová Aileen
 
Taxová Victoria
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Minarovičová Nina
 
Polčáková Valerie
6:4, 3:6, 7:6 (1)
 
Ječmínková Karolína
1:0, scr.
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Čižmárová Karolína
 
Poznámka pořadatele: Peterková Adina omluvena střevní potíže.
Počet účastníků42
NasazeníBH
Kultová Ellen 2935
Čižmárová Karolína 6925
Havlová Nela 8620
Ondrášková Karolína 8720
Paštiková Julie 9220
Ludvová Anna 9820
Macurová Hana 10420
Vallová Valentina 10820
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 812221

Kultová Ellen - Čižmárová Karolína
 
 
 
Myslivcová Lucie - Řeřuchová Ines
6:2, 6:4
 
Felux Charlotte - Ludvová Anna
6:3, 6:1
 
Hubáčková Karolína - Stryková Justyna Anna
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Motyková Adéla - Cieslarová Barbara
 
Vallová Valentina - Chytilová Agatha
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Havlová Nela - Šindelková Nela
 
Dostálová Lucie - Ostravská Adéla
6:0, 7:6 (3)
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Bečičková Laura - MIČOLOVÁ BEATA
 
Zimenová Lujza - Herdická Nicole Emma
6:3, 1:6, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Horutová Agáta - Hnidets Anastasiia
 
Skořepová Isabela - Slaměníková Lucie
6:3, 6:3
 
 
 
 
3:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Macurová Hana - Taxová Victoria
 
Knobel Victoria - Valová Ela
7:6 (4), 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Hartingerová Sára - Minarovičová Nina
 
Ječmínková Karolína - Farajpourová Aileen
6:1, 6:4
 
Šupová Kali - Ploskuňáková Lucie
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Paštiková Julie - Ondrášková Karolína
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Kultová Ellen 2935
Čižmárová Karolína 6925
Havlová Nela 8620
Ondrášková Karolína 8720
Paštiková Julie 9220
Ludvová Anna 9820
Macurová Hana 10420
Vallová Valentina 10820
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 814221

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peterková Adina29.02.2008TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Řeřuchová Ines03.08.2008TK Havířov