Název: |
Turnaj mladších žaček |
Datum: |
29.-31.08. |
Pořadatel: |
SKT Frýdlant n.O. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816198 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Pešat Přemysl |
Karla Čapka 1672 | |
73911 Frýdlant n. O. | |
Tel. (1): |
775931504 |
E-mail: |
skt-frydlant@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Benda Valentyna | 13.05.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 417 |
6 |
28.08.2020 09:59:03 |
||
2. |
Gabzdylová Natálíe | 18.05.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 483 |
6 |
27.08.2020 14:51:03 |
||
3. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:19:05 |
||
4. |
Indraková Eliška | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1227 |
1 |
29.04.2020 20:14:11 |
||
5. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1227 |
1 |
24.05.2020 11:42:47 |
||
6. |
Martellini Meggie | 27.10.2010 | TK Na Dolině o.s. | 1227 |
1 |
02.06.2020 01:54:00 |
||
7. |
Borovská Barbora | 08.01.2010 | Tenisklub7 | 1227 |
1 |
08.07.2020 12:34:47 |
||
8. |
Haring Nicole | 04.11.2010 | TK Na Dolině o.s. | 1227 |
1 |
18.07.2020 00:33:44 |
||
9. |
Smetanová Sára | 23.10.2009 | TJ Baník Ostrava OKD | 1227 |
1 |
18.07.2020 16:57:15 |
||
10. |
Kolková Kristýna | 03.12.2010 | TK Slavia Orlová | 1227 |
1 |
30.07.2020 08:38:02 |
||
11. |
Masná Agáta | 08.09.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
03.08.2020 18:38:27 |
||
12. |
Mazochová Kateřina | 28.01.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
06.08.2020 21:51:58 |
||
13. |
Adámková Eliška | 19.07.2009 | Rožnovský tenisový klub | 1227 |
1 |
10.08.2020 13:10:18 |
||
14. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 1227 |
1 |
17.08.2020 10:40:28 |
||
15. |
Janoviaková Renata | 29.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | 1227 |
1 |
20.08.2020 19:03:37 |
||
16. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1227 |
1 |
24.08.2020 15:11:48 |
||
17. |
Ptak Nadia | 30.12.2009 | I.ČLTK Praha | 1227 |
1 |
25.08.2020 13:58:18 |
||
18. |
Adamusová Vanessa | 07.09.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
28.08.2020 10:50:01 |
||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kožichová Adéla | 15.08.2009 | LTK Liberec | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.04.2020 11:41:19 |
|
2. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2020 19:46:03 |
|
3. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 03:46:06 |
|
4. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2020 09:03:46 |
|
5. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.08.2020 22:08:31 |
|
6. |
Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.08.2020 21:36:16 |
|
7. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.08.2020 11:30:04 |
|
8. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.08.2020 20:11:01 |
|
9. |
Archmannová Emma | 01.12.2010 | TK Most | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2020 21:41:07 |
|
10. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.08.2020 10:17:01 |
|
11. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.08.2020 11:14:34 |
|
12. |
Knobel Victoria | 13.01.2009 | TJ MEZ Vsetín | 753 |
4 |
IS: lhůta 8 dní | 23.08.2020 20:59:19 |