Název: | HAMR CUP | Pořadatel: | SK HAMR, z.s. | Datum: | 13.-16.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Suchá Amy | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klůfová Iva | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Donald Natalie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kudrnáčová Eliška | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Dostálová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Farajpourová Aileen | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Valérie | | | | | | |
| | | | | | |
Shejbalová Tereza | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šárová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chrtová Sarah | | 4:6, 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rainke Klaudie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Junová Aneta | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Těhníková Ester | | | | | | |
| | | | | | |
Pěničková Barbora | | | | 6:0, 4:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šimková Barbara | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Soukupová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dolejší Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Žabková Kiara | | | | | | 6:0, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 2:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Jana | | | | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Divilová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Aneta | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Petrásová Valentýna | | | | | | |
| | | | | | |
Urbanova Berenika | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Oktiabreva Alisa | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | | | | | | |
| | | | | | |
Janíčkovičová Nikol | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Chlubnová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Blažková Stella | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bervid Victoria | | | | | | |
| | | | | | |
PLAČKOVÁ MARKÉTA | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Michlová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Badová Dominika | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Bratršovská Barbora | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence B do 23.11.2019) |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí turnaje Eva Kazdová děkuje hráčkám za vzorné a příkladné chování během finále dvouhry. |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Suchá Amy | 58 | 30 | Drukerova Amelie Essie | 60 | 30 | Malá Natálie | 77 | 25 | Klemšová Simona | 86 | 25 | Žabková Kiara | 99 | 20 | Dolejší Eliška | 100 | 20 | Janíčkovičová Nikol | 112 | 20 | Šárová Lucie | 131 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 812194 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bláhová Ema | 04.11.2007 | TC VŠ Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Oktiabreva Anastasiia | 06.02.2006 | SK HAMR, z.s. | Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha |
|