Český tenisový svaz
Název:
JODA CUP 2019
Datum:
12.-15.08.
Pořadatel:
TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300)
Místo konání:
Brno-Líšeň,Klicperova
Kódové číslo:
816189
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Juda Michal
Bukovinka 152
679 05 Křtiny
Tel. (1):
603 421 212
E-mail:
m.juda@seznam .cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
81
25
0
 
02.04.2019 23:56:30
2.
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava
81
25
0
 
01.07.2019 18:41:00
3.
Havlová Nela 10.07.2008 SK JC Sport Opava
86
20
0
 
07.06.2019 14:12:02
4.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Havířov
87
20
0
 
09.07.2019 12:46:43
5.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
92
20
0
 
21.07.2019 12:02:17
6.
Ludvová Anna 16.05.2008 TO TJ Nový Jičín
98
20
0
 
27.06.2019 21:39:31
7.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
108
20
0
 
09.05.2019 07:58:00
8.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
114
15
0
 
28.03.2019 21:14:52
9.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
126
15
0
 
25.06.2019 21:49:56
10.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
143
15
0
 
03.07.2019 19:25:25
11.
Boudová Valerie 15.09.2008 TK Blansko
157
15
0
 
26.03.2019 20:47:27
12.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TK Tuřany
177
15
0
 
26.05.2019 21:03:40
13.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
203
12
0
 
02.04.2019 11:47:16
14.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
213
12
0
 
15.03.2019 08:48:41
15.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
259
9
0
 
20.05.2019 12:08:51
16.
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha
272
9
0
 
13.07.2019 13:03:28
17.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
388
9
0
 
15.03.2019 08:24:11
18.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
406
6
0
 
15.03.2019 15:53:39
19.
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
501
6
0
 
15.03.2019 09:30:36
20.
Poláková Natálie 04.04.2007 ŽLTC Brno
662
4
0
 
15.07.2019 19:18:53
21.
Šteflová Bára 15.09.2008 HTK Třebíč
753
4
0
 
23.03.2019 12:50:31
22.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
0
 
15.03.2019 00:03:03
23.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
0
 
15.03.2019 00:04:18
24.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
0
 
15.03.2019 00:05:01
25.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
0
 
15.03.2019 00:05:10
26.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
1270
1
0
 
15.03.2019 00:06:40
27.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
1270
1
0
 
15.03.2019 00:08:22
28.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
0
 
15.03.2019 00:10:44
29.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
0
 
15.03.2019 00:14:39
30.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 SKT Planá n.Luž.
1270
1
0
 
15.03.2019 00:16:05
31.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1270
1
0
 
15.03.2019 06:23:07
32.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
0
 
15.03.2019 07:09:10
33.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.
1270
1
0
 
15.03.2019 08:22:45
34.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
1270
1
0
 
15.03.2019 14:57:14
35.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
1270
1
0
 
15.03.2019 17:43:16
36.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
1270
1
0
 
15.03.2019 19:56:44
37.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
0
 
16.03.2019 00:06:45
38.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno.
1270
1
0
 
16.03.2019 00:45:11
39.
PALEČKOVA Ellen 24.12.2007 BLTC Brno
1270
1
0
 
16.03.2019 05:43:01
40.
Králová Adriana 18.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
1270
1
0
 
16.03.2019 16:24:50
41.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
0
 
20.03.2019 09:34:22
42.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1270
1
0
 
27.03.2019 01:41:02
43.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
1270
1
0
 
29.03.2019 08:49:27
44.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
1270
1
0
 
01.04.2019 00:12:23
45.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno
1270
1
0
 
20.04.2019 16:17:28
46.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno
1270
1
0
 
01.07.2019 18:23:38
47.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
0
 
22.07.2019 22:06:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
98
20
 
odhlášeno hráčem
19.05.2019 16:47:43
2.
Kostka Natalia 08.10.2007 Slavoj Český Těšín
1270
1
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 16:21:57
3.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
128
15
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 18:08:26
4.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno
1270
1
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 14:23:44
5.
Koudelková Tereza 03.08.2007 Mosilana Brno
627
4
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 09:07:44
6.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
1270
1
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 19:58:48
7.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
446
6
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 07:00:54
8.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 20:00:49
9.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1270
1
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 22:24:04
10.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 10:26:40
11.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
281
9
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 15:21:31
12.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 16:04:06
13.
Boučková Karolína 07.05.2008 Slavoj Český Brod
173
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 09:48:15
14.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
50
30
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 14:58:58