Datum: |
22.-25.08. |
Pořadatel: |
TK Choceň (C - 300) |
Kódové číslo: |
816185 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Němeček David |
: |
Retůvka 127 |
: |
56141 Řetová |
Tel. (1): |
777183683 |
E-mail: |
davenemecek@seznam.cz |
Internet: |
www.tkchocen.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace bude v pátek 21.8 do 17:00 formou sms na telefonní číslo 777 183 683
Rozpis zápasů bude zveřejněn do 20:00
ZPŮSOB HRY:
Dvouhra: 3. set - super-tiebreak
Čtyřhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-AD
Ve dvouhře i ve čtyřhře se bude hrát BEZ pravidla NO LET
Rozpis zápasů. 8:30 Dostálová - Hofmanová, Havlíková-Nermuťová, Plášilová-Košková, Kánská-Petrásová, Rybičková - Zajícová,
9:30. Kubátová - Vinařová, Urbanová - Smékalová, Apolínová -Pospíšilová,
10:00 Schovancová, Prausová, Hájková (popřípadě volejte)
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Schovancová Alena |
27.03.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
303 |
9 |
|
|
03.08.2020 10:06:06 |
2. |
Hájková Anna |
01.03.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
435 |
6 |
|
|
17.05.2020 12:52:43 |
3. |
Rybičková Karolína |
19.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
483 |
6 |
|
|
31.07.2020 07:59:27 |
4. |
Prausová Vendula |
10.05.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
533 |
6 |
|
volná karta |
21.08.2020 11:26:54 |
5. |
Pospíšilová Anna Milada |
21.11.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
542 |
6 |
|
|
08.06.2020 08:23:26 |
6. |
Petrásová Nikola |
11.10.2008 |
TK Bystřice n.Pernštejnem |
569 |
6 |
|
volná karta |
21.08.2020 11:26:07 |
7. |
Zajícová Radka |
08.11.2008 |
LTC Vysoké Mýto |
623 |
4 |
|
|
20.08.2020 11:03:02 |
8. |
Vinařová Ludmila |
02.11.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
945 |
3 |
|
|
01.04.2020 08:05:24 |
9. |
Nermuťová Melisa |
21.04.2010 |
TK Ústí n. Orlicí |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:19:58 |
10. |
Havlíková Viktorie |
08.11.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:31:04 |
11. |
Košková Aneta |
19.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 07:26:27 |
12. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
|
05.04.2020 21:20:27 |
13. |
Šrámková Sofie |
29.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
1227 |
1 |
|
|
17.05.2020 19:54:46 |
14. |
Dostálová Aneta |
15.02.2010 |
TO SK Žamberk |
1227 |
1 |
|
|
01.07.2020 19:46:56 |
15. |
Plašilová Anežka |
24.12.2009 |
TK Kvasiny |
1227 |
1 |
|
|
02.07.2020 05:29:46 |
16. |
Kubátová Nataly |
17.10.2008 |
TC ESO Praha z.s. |
1227 |
1 |
|
|
02.07.2020 19:33:14 |
17. |
Apolínová Stella |
04.06.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
|
04.08.2020 17:51:37 |
18. |
Hofmanová Alena |
16.03.2010 |
TK Choceň |
1227 |
1 |
|
|
17.08.2020 22:15:08 |
19. |
Kánská Alžběta |
08.04.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1227 |
1 |
|
|
20.08.2020 11:03:32 |
20. |
Urbanová Anna |
03.09.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1227 |
1 |
|
|
20.08.2020 11:04:10 |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2020 19:50:10 |
2. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
354 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2020 15:49:13 |
3. |
Skalická Ela |
15.01.2010 |
TJ Kraví Hora Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 14:45:06 |
4. |
Mudrochová Laura |
19.08.2010 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2020 05:59:30 |
5. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2020 20:19:11 |
6. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2020 00:11:02 |
7. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2020 10:48:02 |
8. |
Čiperová Eliška |
07.09.2008 |
TK Choceň |
329 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2020 15:46:44 |
9. |
Šperková Anna |
07.04.2009 |
TK Kunštát |
236 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 09:45:28 |
10. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2020 08:41:02 |
11. |
Hladíková Emma |
19.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2020 17:12:08 |
12. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2020 19:53:23 |
13. |
Hamanová Aneta |
23.06.2010 |
DTK Skuteč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 10:00:47 |
14. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:21:23 |
15. |
Zaťko Melisa |
08.10.2010 |
ŽLTC Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:52:25 |
16. |
Landová Kateřina |
05.06.2010 |
TC Brno. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:55:57 |
|