Datum: |
22.-24.08. |
Pořadatel: |
Městský tenisový klub Karviná (C - 300) |
Kódové číslo: |
816181 |
Dvorců+povrch: |
7 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Malinowski Patrik |
: |
Sportovní 896 |
: |
73506 Karviná |
Tel. (1): |
608440920 |
E-mail: |
P.malinowski@seznam.cz |
Internet: |
mtk-karvina.cz |
Poznámka pořadatele: Upozornění :
Prezentace výhradně formou sms v pátek 21.7. do 17hod. na 608440920. Poté bude losování a zveřejněn program na sobotu.
Hraje se na 2 sety, rozhodující 3 supertiebreak a u čtyřhry pravidlo No AD.
Příjezd 8:30 Knápek, Mazač, Olšar, Pečonka, Halama, Hradečný, Buba, Helis, Purmenský, Výtisk, Kytka, Mandelík, Kuldánek, Jányš
9:30 Holík, Tlolka, Palupa, Dihlová, Hájková, Scheibinger, Dufková, Mikesz, Handzo, Michalcová, Šalounová, Mudrochová, Knapíková, Furmánková, Kurková
10:30.Galgonková, Mazochová, Holmanová, Gabzdylová
Losoval Vojtěch Bonk
Přihlášky do čtyřhry do 12:00!!!!
Ve všech zápasech se neuplatňuje pravidlo No Let! |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
371 |
9 |
|
|
19.08.2020 19:16:05 |
2. |
Gabzdylová Natálíe |
18.05.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
483 |
6 |
|
|
24.07.2020 09:01:40 |
3. |
Kurková Sofie |
20.02.2009 |
TK Havířov, z.s. |
724 |
4 |
|
|
20.08.2020 12:18:57 |
4. |
Scheibinger Valerie |
22.04.2008 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
753 |
4 |
|
|
30.07.2020 09:14:19 |
5. |
Knapíková Ellen |
14.05.2009 |
SK JC Sport Opava |
945 |
3 |
|
|
20.08.2020 11:28:00 |
6. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:03:22 |
7. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:15:47 |
8. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
16.05.2020 14:25:12 |
9. |
Šalounová Klára |
11.10.2010 |
Městský tenisový klub Karviná |
1227 |
1 |
|
|
08.06.2020 13:48:02 |
10. |
Mudrochová Laura |
19.08.2010 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1227 |
1 |
|
|
13.07.2020 16:10:28 |
11. |
Furmánková Natalie |
15.03.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1227 |
1 |
|
|
21.07.2020 10:03:32 |
12. |
Hájková Laura |
28.11.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
1227 |
1 |
|
|
10.08.2020 11:50:37 |
13. |
Galgonková Eliška |
20.09.2010 |
Městský tenisový klub Karviná |
1227 |
1 |
|
|
18.08.2020 19:38:33 |
14. |
Mikesz Adéla |
10.06.2010 |
Městský tenisový klub Karviná |
1227 |
1 |
|
|
20.08.2020 11:28:36 |
15. |
Mazochová Kateřina |
28.01.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
1227 |
1 |
|
|
21.08.2020 11:33:57 |
16. |
Handzo Zoe |
11.09.2010 |
- |
1227 |
1 |
|
|
21.08.2020 11:35:30 |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
299 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 09:03:58 |
2. |
Skalická Ela |
15.01.2010 |
TJ Kraví Hora Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 14:45:06 |
3. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2020 20:19:11 |
4. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2020 22:17:39 |
5. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 03:46:06 |
6. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 11:21:48 |
7. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 12:45:18 |
8. |
Plačková Eliška |
17.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2020 09:03:46 |
9. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 17:47:08 |
10. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2020 19:53:22 |
11. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:21:20 |
12. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 12:54:20 |
13. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
16.08.2020 16:41:59 |
14. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
243 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.08.2020 15:13:29 |
|