Název: |
33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA |
Datum: |
20.-22.08. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (C - 300) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
816175 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
St do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Roiková Natalie | 06.02.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | 299 |
9 |
18.08.2020 05:56:12 |
||
2. |
Řezáčová Leontýna | 20.02.2008 | TK Hlučín | 315 |
9 |
18.08.2020 07:15:01 |
||
3. |
Benda Valentyna | 13.05.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 417 |
6 |
19.08.2020 11:44:28 |
||
4. |
Peroutková Eliška | 20.05.2009 | TK Na Dolině o.s. | 435 |
6 |
04.08.2020 17:46:13 |
||
5. |
Ďurajková Vanessa | 22.09.2008 | TK Hlučín | 453 |
6 |
18.08.2020 07:15:29 |
||
6. |
Branná Sára | 21.01.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | 538 |
6 |
30.06.2020 20:06:49 |
||
7. |
Kurková Sofie | 20.02.2009 | TK Havířov, z.s. | 724 |
4 |
18.08.2020 11:34:14 |
||
8. |
Vládková Veronika | 29.10.2009 | TC Ostrava Nová Ves | 862 |
4 |
18.08.2020 21:06:48 |
||
9. |
Macura Sidney | 15.05.2009 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 945 |
3 |
15.08.2020 06:15:49 |
||
10. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:08:55 |
||
11. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1227 |
1 |
01.04.2020 09:59:07 |
||
12. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1227 |
1 |
01.04.2020 21:53:52 |
||
13. |
Mazochová Kateřina | 28.01.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
06.08.2020 21:51:08 |
||
14. |
Hájková Laura | 28.11.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 1227 |
1 |
10.08.2020 17:30:46 |
||
15. |
Janoviaková Renata | 29.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | 1227 |
1 |
15.08.2020 06:16:03 |
||
16. |
Handzo Zoe | 11.09.2010 | - | 1227 |
1 |
18.08.2020 05:57:19 |
||
17. |
Kupková Nella | 29.12.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1227 |
1 |
18.08.2020 10:43:10 |
||
18. |
Knápková Natali | 22.10.2008 | Tenisový klub Veřovice, z.s. | 1227 |
1 |
19.08.2020 11:43:27 |
||
19. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1227 |
1 |
19.08.2020 16:25:50 |
||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Stanovská Kristýna | 28.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2020 15:39:39 |
|
2. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2020 07:07:43 |
|
3. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 15:30:13 |
|
4. |
Smetanová Sára | 23.10.2009 | TJ Baník Ostrava OKD | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.08.2020 14:45:30 |
|
5. |
Salačová Emma | 18.07.2010 | TC Austerlitz | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.08.2020 12:45:18 |
|
6. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 14:45:06 |
|
7. |
Scheibinger Valerie | 22.04.2008 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 753 |
4 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2020 10:18:09 |
|
8. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2020 20:19:11 |
|
9. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 03:46:05 |
|
10. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 11:21:48 |
|
11. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.08.2020 09:54:16 |
|
12. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.08.2020 23:20:01 |
|
13. |
Papajová Eliška | 25.02.2010 | Sokol TK Kaplice | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2020 10:26:59 |
|
14. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2020 18:10:40 |
|
15. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.08.2020 10:12:10 |
|
16. |
Haring Nicole | 04.11.2010 | TK Na Dolině o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.08.2020 22:32:20 |
|
17. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.08.2020 10:48:28 |