Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Hlučín
Datum:  10.-12.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Pavlišová Ellen
 
 
 
Kotová Elisabeth
6:1, 6:0
 
Tesařová Emily
6:3, 6:1
 
Dihlová Nela
6:0, 6:3
 
 
 
Miketová Amálie
7:5, 2:6, 1:0
 
 
 
Otáhalová  Viktorie
6:3, 6:3
 
 
 
Kreuzingerová Natálie
6:4, 3:6, 1:0
 
Peroutková Eliška
6:2, 6:1
 
Ploskuňáková Lucie
6:1, 6:2
 
Jandová Klára
6:1, 6:0
 
Bódiová Lucie
6:2, 6:2
 
 
 
Kotová Charlotte
6:2, 6:4
 
 
 
Bystroňová Denisa
6:2, 6:3
 
Polochová Eliška
6:2, 0:6, 1:0
 
Borowik Julia
scr.
 
Žídková Nella
6:2, 6:1
 
Bendova Valentyna
6:7, 6:4, 1:0
 
 
 
Řezáčová Leontýna
6:1, 6:1
 
 
 
Grygarová Julie
6:1, 6:1
 
Vrajíková Rozálie
6:1, 6:1
 
Gabzdylová Natálíe
6:3, 6:2
 
Ďurajková Vanessa
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Nosková Eliška
 
Rozhodčí turnaje: Veselý Mojmír (platná licence B do 31.12.2021)
Počet účastníků23
NasazeníBH
Pavlišová Ellen 3139
Nosková Eliška 3469
Bendova Valentyna 3759
Otáhalová Viktorie 5576
Miketová Amálie 7154
Řezáčová Leontýna 7714
Bódiová Lucie 8574
Kotová Charlotte 9763
Kategorie : 4Součet BH: 48
Kódové číslo akce: 812174

Pavlišová Ellen - Nosková Eliška
 
Žídková Nella - Tesařová Emily
6:1, 6:1
 
Řezáčová Leontýna - Ďurajková Vanessa
6:3, 6:2
 
Borowik Julia - Peroutková Eliška
0:6, 6:3, 1:0
 
Kotová Elisabeth - Kotová Charlotte
7:6, 6:4
 
Bódiová Lucie - Vrajíková Rozálie
6:2, 6:1
 
Bystroňová Denisa - Polochová Eliška
6:0, 6:1
 
Bendova Valentyna - Otáhalová  Viktorie
0:6, 2:4, scr.
 
Rozhodčí turnaje: Veselý Mojmír (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Pavlišová Ellen 3139
Nosková Eliška 3469
Bendova Valentyna 3759
Otáhalová Viktorie 5576
Řezáčová Leontýna 7714
Bódiová Lucie 8574
Kotová Charlotte 9763
Vrajíková Rozálie 1
Kategorie : 4Součet BH: 45
Kódové číslo akce: 814174

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jandová Klára30.10.2008TK Lysá n.L.
Pavlišová Ellen23.01.2008TK Slavia Orlová