Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TC Brno CUP
Pořadatel:
TC Brno.
Datum:
03.-05.08.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Hubáčková Karolína
Hubáčková
Hubáčková
Košuličová Sofie
6:1, 6:0
Vukadinovičová
Vukadinovičová Dita
7:5, 5:7, 1:0 (4)
Hubáčková
Marschalová Zuzana
6:4, 6:1
Marschalová
Šteflová
6:1, 6:0
Šteflová
Šteflová Bára
Dřevojanová
Stryková Justyna Anna
7:5, 6:1
Stryková
Stryková
Horáková Kamila
6:0, 6:0
Horáková
Nešporová Sára
6:3, 7:6 (4)
Dřevojanová
Semotánová Nelli
6:2, 7:6 (3)
Dřevojanová
Dřevojanová Eliška
6:0, 6:0
Dřevojanová
6:1, 6:3
Suchanova
Suchanova Tereza
Dřevojanová
Říčková Karolina
6:1, 6:4
Říčková
Říčková
Kubešová Ivana
6:2, 6:2
Kovářová
Kovářová Nikita
7:5, 6:0
Petečelová
Petečelová Valentina
6:3, 6:1
Petečelová
Janůfková Nikola
6:1, 6:1
Petečelová
6:2, 6:2
Rychtecká
Rychtecká Aneta
Medunová
Zobačová Karolína
6:1, 6:3
Zobačová
Otiepková
7:6 (6), 6:2
Otiepková
Otiepková Viola
Medunová
PALEČKOVA Ellen
6:2, 6:4
PALEČKOVA
Sluková Nelly
6:2, 2:6, 1:0 (5)
Medunová
6:1, 6:0
Medunová
Medunová Alena
Poznámka pořadatele:
PROGRAM NEDĚLE: čtvrtfinále dvouhry 8:30, předkolo čtyřhry (PALEČKOVÁ, KUBEŠOVÁ, JANŮVKOVÁ, NEŠPOROVÁ) 10:30, ostatní čtyřhry ne dříve než ve 12:00
Počet účastníků
22
Nasazení
CŽ
BH
Hubáčková Karolína
388
9
Medunová Alena
399
6
Stryková Justyna Anna
406
6
Rychtecká Aneta
544
6
Říčková Karolina
550
6
Suchanova Tereza
669
4
Šteflová Bára
753
4
Zobačová Karolína
818
4
Kategorie : 4
Součet BH: 45
Kódové číslo akce: 812156
Hubáčková Karolína
-
Stryková Justyna Anna
Hubáčková
-
Stryková
Hubáčková
-
Stryková
Petečelová Valentina
-
Kovářová Nikita
6:0, 6:0
Říčková
-
Sluková
Říčková Karolina
-
Sluková Nelly
scr.
Hubáčková
-
Stryková
Suchanova Tereza
-
Šteflová Bára
6:2, 6:3
Suchanova
-
Šteflová
Suchanova
-
Šteflová
6:1, 6:1
Vukadinovičová
-
Košuličová
Vukadinovičová Dita
-
Košuličová Sofie
Medunová
-
Dřevojanová
Horáková Kamila
-
Marschalová Zuzana
6:3, 6:3
Horáková
-
Marschalová
Medunová
-
Dřevojanová
scr.
Medunová
-
Dřevojanová
Medunová Alena
-
Dřevojanová Eliška
Medunová
-
Dřevojanová
PALEČKOVA Ellen
-
Kubešová Ivana
6:2, 6:1
Janůfková
-
Nešporová
Janůfková Nikola
-
Nešporová Sára
6:1, 6:7 (8), 1:0 (4)
Zobačová
-
Rychtecká
6:0, 6:0
Zobačová
-
Rychtecká
Zobačová Karolína
-
Rychtecká Aneta
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Hubáčková Karolína
388
9
Medunová Alena
399
6
Stryková Justyna Anna
406
6
Rychtecká Aneta
544
6
Říčková Karolina
550
6
Suchanova Tereza
669
4
Šteflová Bára
753
4
Zobačová Karolína
818
4
Kategorie : 4
Součet BH: 45
Kódové číslo akce: 814156
Tisková PDF verze hracího plánu