Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
03.-05.08.
Pořadatel:
LTC Beroun, z.s. (C - 200)
Kódové číslo:
816154
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Novák Antonín
K.Machové 1503
266 01 Beroun - Město
Tel. (1):
777 288 879
Tel. (2):
608 856 795
E-mail:
masters10@atlas.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek do 18hod na č. 608856795 nebo 777288879 losování na LTC v 18 hod hrát se bude na kurtech LTC Beroun a LOKO Beroun
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horčičková Viktorie 07.10.2007 SK HAMR, z.s.
193
12
 
volná karta
02.08.2019 16:50:57
2.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha
200
12
 
volná karta
02.08.2019 17:15:13
3.
Nováková Nathalie 13.08.2007 LTC Beroun, z.s.
239
12
 
 
22.05.2019 10:34:23
4.
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha
272
9
 
 
01.08.2019 08:24:09
5.
Kubešová Aneta 03.07.2008 TK Slavia Plzeň
277
9
 
 
31.07.2019 17:12:30
6.
Špačková Julie 01.03.2008 TC VŠ Praha
476
6
 
volná karta
01.08.2019 10:37:26
7.
Bryndova Anna Marie 06.02.2007 SK Tenis Kladno
645
4
 
 
17.07.2019 20:46:12
8.
Dihelová Sofie 25.10.2007 SK Tenis Kladno
687
4
 
 
01.06.2019 19:47:46
9.
Hamouzová Amálie 05.04.2008 SK TALENT 13 - spolek
936
3
 
 
16.03.2019 06:38:53
10.
Nováková Františka 16.02.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
1270
1
 
 
15.03.2019 09:33:24
11.
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek
1270
1
 
 
16.03.2019 06:26:05
12.
Maříková Magdalena 20.08.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
1270
1
 
 
16.03.2019 14:06:38
13.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
1270
1
 
 
22.03.2019 14:31:24
14.
Turečková Karolína 22.07.2009 TK FUNTOM Dobřany
1270
1
 
 
13.04.2019 22:22:49
15.
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1270
1
 
 
02.06.2019 13:32:40
16.
Průšková Viktorie 21.11.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1270
1
 
 
10.06.2019 22:07:59
17.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
1270
1
 
 
05.07.2019 12:08:02
18.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
 
19.07.2019 05:43:15
19.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
 
28.07.2019 14:50:14
20.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
 
29.07.2019 09:43:02
21.
Havlovicová Kateřina 07.06.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
 
30.07.2019 12:09:41
22.
Lapáčková Dominika 20.12.2008 LTC Modřany 2005
1270
1
 
volná karta
01.08.2019 19:39:38
23.
Sekmilerová Tereza 14.01.2009 TK Březnice
1270
1
 
volná karta
01.08.2019 19:40:41
24.
PROKÝŠKOVÁ ANNA 10.01.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
volná karta
02.08.2019 13:31:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
odhlášeno hráčem
15.04.2019 17:56:38
2.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
odhlášeno hráčem
11.06.2019 22:40:45
3.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 11:53:00
4.
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves
1270
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 09:50:46
5.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 15:26:29
6.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 16:44:20
7.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 09:46:53
8.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 08:07:55
9.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 16:04:05
10.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
1270
1
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 07:30:06
11.
Juppová Lucie 02.12.2007 TK Březnice
677
4
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 21:34:07
12.
Černohorská Nelly 25.06.2009 TK Bohutín, z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 13:14:19
13.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 13:14:34
14.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
1270
1
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 07:21:36
15.
Wilson Carly 01.03.2009 LTC Litvínov
1270
1
 
IS: kolizní přihláška
27.07.2019 12:00:15
16.
Těšínská Klárka 10.10.2008 Tenis klub Nýrsko
350
9
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 19:53:43
17.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 05:43:47
18.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 11:43:10
19.
Fraňková Justýna 11.12.2009 SPORT EDEN Beroun
1270
1
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 11:01:00