Název: |
TENIS CIBULKA CUP |
Datum: |
27.-29.07. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 200) |
Kódové číslo: |
816141 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Martincová Ester | 27.02.2007 | TJ Sokol Vysočany | 264 |
9 |
23.07.2019 21:13:09 |
||
2. |
Hatinová Tereza | 28.07.2007 | TO SK Mělník | 280 |
9 |
25.07.2019 08:11:10 |
||
3. |
Jílková Ema | 08.06.2008 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 338 |
9 |
25.07.2019 09:51:24 |
||
4. |
Bezděková Nicol | 13.04.2008 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 381 |
9 |
25.07.2019 08:13:14 |
||
5. |
Dirlbeck Isabelle | 11.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 388 |
9 |
22.07.2019 10:40:17 |
||
6. |
Čumpelíková Pavlína | 07.11.2008 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 429 |
6 |
23.07.2019 22:41:03 |
||
7. |
Tvrzská Karolína | 28.01.2008 | Lokomotiva Zdice | 443 |
6 |
17.07.2019 05:59:03 |
||
8. |
Petrášová Barbora | 30.06.2008 | LTC Slovan Kladno | 673 |
4 |
26.07.2019 09:42:35 |
||
9. |
Fingerhutová Sára | 25.11.2007 | SK Tenis Kladno | 742 |
4 |
06.07.2019 10:25:40 |
||
10. |
Brůhová Valentina | 26.12.2007 | SPORT EDEN Beroun | 818 |
4 |
18.07.2019 17:37:31 |
||
11. |
Drhovská Sára | 08.05.2008 | Tenis Cibulka | 976 |
3 |
29.06.2019 18:42:01 |
||
12. |
Iuklasheva Zlata | 29.10.2009 | Tenis Centrum Lužiny | 1270 |
1 |
15.03.2019 15:45:43 |
||
13. |
Pištěková Agáta | 05.03.2009 | Tenis Cibulka | 1270 |
1 |
27.06.2019 09:07:34 |
||
14. |
Wollnerová Linda | 13.07.2009 | Tenis Cibulka | 1270 |
1 |
01.07.2019 10:57:48 |
||
15. |
Pragerová Kamila | 07.08.2008 | TC Tachlovice | 1270 |
1 |
12.07.2019 13:31:02 |
||
16. |
Rathanová Kateřina | 25.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1270 |
1 |
21.07.2019 09:12:05 |
||
17. |
Martincová Denisa | 04.09.2009 | TJ Sokol Vysočany | 1270 |
1 |
23.07.2019 21:12:52 |
||
18. |
Meszárošová Elly | 10.12.2009 | TJ Spoje Praha | 1270 |
1 |
23.07.2019 21:13:34 |
||
19. |
Škachová Miriam | 01.09.2009 | LTC Slovan Kladno | 1270 |
1 |
24.07.2019 11:07:55 |
||
20. |
Lapáčková Dominika | 20.12.2008 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
26.07.2019 06:14:37 |
||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Norlin Ella | 18.01.2008 | Tenis Cibulka | 537 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 25.04.2019 09:32:25 |
|
2. |
Hanzlíčková Nela | 20.10.2007 | TK Kaznějov | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.05.2019 10:37:42 |
|
3. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2019 11:46:29 |
|
4. |
Nováková Františka | 16.02.2009 | F.H.TK Dobřichovice | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2019 08:36:43 |
|
5. |
Kühnová Karolína | 06.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | 723 |
4 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2019 21:45:47 |
|
6. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 22:07:18 |
|
7. |
Mendelová Amálie | 24.03.2009 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2019 13:27:17 |
|
8. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2019 07:23:43 |
|
9. |
Bendova Kristyna | 03.06.2008 | Lokomotiva Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2019 08:34:50 |
|
10. |
Vítová Nelly | 20.11.2008 | SK HAMR, z.s. | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2019 20:23:42 |
|
11. |
Sedláková Nela | 22.10.2009 | TK Slavia Plzeň | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2019 15:03:46 |
|
12. |
Ďulíková Kristýna | 22.12.2009 | LTK Liberec | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2019 16:38:55 |
|
13. |
Těšínská Klárka | 10.10.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 350 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2019 20:06:45 |
|
14. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2019 22:45:16 |
|
15. |
Sokolová Elen | 17.01.2009 | LTC Panorama Teplice | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2019 10:02:57 |
|
16. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2019 11:57:24 |
|
17. |
Koubková Kateřina | 21.09.2007 | TK Litvínov z.s. | 1270 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.07.2019 12:00:44 |