Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  HAMR CUP
Pořadatel:  SK HAMR, z.s.
Datum:  27.-29.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Krejsová Laura
 
Vokrojová Barbora
6:0, 6:1
 
Palečková Tereza
6:0, 6:0
 
Opletalová Anna
6:3, 6:1
 
Kecková Andrea
6:2, 6:0
 
Sokolová Elen
6:2, 6:0
 
Švecová Karolína
6:1, 6:2
 
Stibůrková Lucie
6:1, 6:3
 
Sixtová Adéla
6:3, 6:1
 
Petrásek Anna Marie
6:3, 6:4
 
Heřmanová Tereza
6:0, 6:0
 
Špačková Julie
6:1, 6:3
 
Pňovská Anna
6:0, 6:0
 
Kudělková Karolína
6:1, 6:0
 
Dočekalová Anna
6:2, 6:2
 
Čermáková Aneta
6:2, 7:5
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: možná rozehrávka1 runda od 8,00-8,45kurty 7-11. Prezentace 8,45(startovné 200Kč-přesně)od 9,00 hraje:Krejsová-Vokrojová, Palečková - Opletalová, Prezentace 9,50(startovné 200Kč-přesně) od 10,00hod.Kecková - Sokolová, Švecová - Stibůrková, Sixtová - Petrásek, Špačková - Heřmanová, Pňovská - Kudělková, Čermáková - Dočekalová Neděle -možná rozehrávka od 8,00-8,45kurty 7-11, hra začíná v 9,00, čtyřhra 12,00
Počet účastníků16
NasazeníBH
Krejsová Laura 21312
Čermáková Aneta 3956
Špačková Julie 4766
Kecková Andrea 5556
Dočekalová Anna 7714
Pňovská Anna 8004
Sixtová Adéla 8964
Opletalová Anna 10313
Kategorie : 4Součet BH: 45
Kódové číslo akce: 812133

Vokrojová Barbora - Krejsová Laura
 
 
 
Sixtová Adéla - Kecková Andrea
6:2, 4:6, 1:0 (2)
 
Pňovská Anna - Sokolová Elen
6:0, 7:5
 
Palečková Tereza - Opletalová Anna
6:3, 6:4
 
Špačková Julie - Petrásek Anna Marie
6:2, 7:6
 
Švecová Karolína - Heřmanová Tereza
6:3, 6:2
 
Čermáková Aneta - Peršlová Nicol
3:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Neděle -možná rozehrávka od 8,00-8,45kurty 7-11, hra začíná v 9,00, čtyřhra 12,00
Počet dvojic7
NasazeníBH
Krejsová Laura 21312
Čermáková Aneta 3956
Špačková Julie 4766
Kecková Andrea 5556
Peršlová Nicol 5886
Pňovská Anna 8004
Sixtová Adéla 8964
Opletalová Anna 10313
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 814133

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peršlová Nicol18.07.2007Lokomotiva Praha