Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY
Pořadatel:  SK JC Sport Opava
Datum:  24.-28.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kultová Ellen
 
 
 
Polčáková Valerie
6:0, 6:2
 
Felux Charlotte
6:3, 6:0
 
Nováková Natálie
6:3, 6:1
 
Řeřuchová Ines
7:6 (6), 6:4
 
Dostálová Christina
6:1, 6:1
 
Taxová Victoria
6:3, 7:6 (6)
 
Ludvová Anna
6:0, 6:0
 
 
 
Horutová Agáta
6:4, 6:3
 
MIČOLOVÁ BEATA
3:6, 6:1, 6:0
 
Sněhotová Karolína
6:1, 6:1
 
Cieslarová Barbara
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Nerudová Eliška
 
Eliášová Veronika
6:3, 6:1
 
 
 
Knapíková Ellen
6:3, 6:1
 
Bečičková Laura
7:6 (3), 6:0
 
Piteráková Dominika
6:0, 6:4
 
Žáčková Nikol
7:6 (6), 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Havlová Nela
 
Macurová Hana
6:1, 7:5
 
Stryková Justyna Anna
6:1, 6:2
 
Minarovičová Nina
6:3, 6:2
 
Myslivcová Lucie
6:1, 6:0
 
Ostravská Adéla
6:3, 4:6, 7:5
 
Hartingerová Sára
6:2, 6:1
 
 
6:3, 7:6 (6)
 
Piteráková  Natálie
 
Rozhodčí turnaje: BC. JIŘÍ HEIDER ML.
Počet účastníků26
NasazeníBH
Kultová Ellen 2935
Piteráková Natálie 6925
Havlová Nela 8620
Ludvová Anna 9820
Macurová Hana 10420
Taxová Victoria 11615
Eliášová Veronika 16215
Nerudová Eliška 17715
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 812125

Kultová Ellen - Piteráková  Natálie
 
 
 
Bečičková Laura - Sněhotová Karolína
1:0, scr.
 
Piteráková Dominika - MIČOLOVÁ BEATA
6:1, 7:6 (2)
 
Ludvová Anna - Felux Charlotte
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Polčáková Valerie - Horutová Agáta
 
Hartingerová Sára - Minarovičová Nina
2:6, 6:2, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Eliášová Veronika - Ostravská Adéla
 
Myslivcová Lucie - Řeřuchová Ines
7:5, 6:3
 
Nerudová Eliška - Stryková Justyna Anna
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Havlová Nela - Taxová Victoria
 
Rozhodčí turnaje: BC. JIŘÍ HEIDER ML.
Počet dvojic10
NasazeníBH
Kultová Ellen 2935
Piteráková Natálie 6925
Havlová Nela 8620
Ludvová Anna 9820
Taxová Victoria 11615
Eliášová Veronika 16215
Nerudová Eliška 17715
Felux Charlotte 19512
Kategorie : 8Součet BH: 157
Kódové číslo akce: 814125

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Miketová Amálie06.09.2007TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
Chytilová Agatha04.06.2007TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Řeřuchová Ines03.08.2008TK Havířov
Nováková Natálie25.02.2008SK LAMA o.s.