Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
Datum:  20.-23.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Zikmundová Aneta
 
 
 
Zdeňková Anna
6:2, 6:2
 
Jelínková Nicol
6:1, 6:0
 
Česalová Nicol
6:0, 6:3
 
Tofi Vanessa
6:2, 6:0
 
Lencová Tereza
6:3, 6:4
 
 
 
Mošková Natálie
7:5, 6:1
 
 
 
Mottlová Anna
6:2, 6:3
 
Oliveriusová Sára
6:3, 6:0
 
Jirousková Karoline
7:6 (6), 6:3
 
Česalová Laura
6:0, 6:1
 
Blažková  Klára
6:4, 6:1
 
 
 
Smetanová Lilian
6:4, 3:6, 6:4
 
 
 
Marešová Sofie
6:0, 6:3
 
Drbalová Linda
6:2, 6:2
 
Dvořáková Sophie
6:3, 6:1
 
Švíglerová Pavla
6:2, 3:6, 6:1
 
Slavíková Barbora
6:2, 6:0
 
 
 
Nováková Laura
6:0, 6:1
 
 
 
Karšňáková Růžena
6:3, 6:3
 
Skriplenok Alina
4:6, 6:1, 6:1
 
Sekerková Veronika
6:0, 6:0
 
Jarolímková Nikol Marie
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Badová Dominika
 
Rozhodčí turnaje: Jelínková Ivona (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Zikmundová Aneta 7825
Badová Dominika 8820
Slavíková Barbora 10220
Mošková Natálie 12815
Nováková Laura 18212
Smetanová Lilian 19812
Blažková Klára 20312
Lencová Tereza 20312
Kategorie : 8Součet BH: 128
Kódové číslo akce: 812119

Badová Dominika - Slavíková Barbora
 
 
 
Drbalová Linda - Skriplenok Alina
7:6 (4), 1:6, 1:0 (8)
 
Zdeňková Anna - Nováková Laura
6:2, 7:6 (7)
 
Jarolímková Nikol Marie - Mottlová Anna
6:0, 6:1
 
 
 
Blažková  Klára - Marešová Sofie
1:6, 6:4, 1:0 (3)
 
 
 
Česalová Laura - Česalová Nicol
6:4, 7:6 (1)
 
Tofi Vanessa - Dvořáková Sophie
6:1, 6:1
 
Švíglerová Pavla - Lencová Tereza
6:1, 6:1
 
 
 
Karšňáková Růžena - Sedláková Nela
6:0, 6:2
 
Mošková Natálie - Oliveriusová Sára
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Zikmundová Aneta - Jirousková Karoline
 
Rozhodčí turnaje: Jelínková Ivona (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Zikmundová Aneta 7825
Badová Dominika 8820
Slavíková Barbora 10220
Mošková Natálie 12815
Nováková Laura 18212
Blažková Klára 20312
Lencová Tereza 20312
Švíglerová Pavla 21812
Kategorie : 8Součet BH: 128
Kódové číslo akce: 814119

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Černá Anna22.08.2007TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jelínková Nicol10.11.2008TK PTA Kolín