Název: |
O pohár města Rakovníka |
Datum: |
27.-29.07. |
Pořadatel: |
SK TALENT 13 - spolek (C - 200) |
Kódové číslo: |
816115 |
Dvorců + povrch: |
10 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Benešová Šárka |
Na Studánkách 2590 | |
26901 Rakovník | |
Tel. (1): |
608444048 |
E-mail: |
cafex@cafex.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | 179 |
12 |
13.07.2020 09:02:38 |
||
2. |
Hamouzová Amálie | 05.04.2008 | SK TALENT 13 - spolek | 444 |
6 |
30.04.2020 09:59:00 |
||
3. |
Benešová Valentýna | 05.07.2009 | SK TALENT 13 - spolek | 455 |
6 |
30.04.2020 08:56:03 |
||
4. |
Maříková Magdalena | 20.08.2009 | TK Slavia Plzeň | 480 |
6 |
07.07.2020 07:34:55 |
||
5. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:37:41 |
||
6. |
Kaslová Sofie | 29.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1227 |
1 |
01.04.2020 20:36:41 |
||
7. |
Šulcová Adéla | 30.05.2010 | SK TALENT 13 - spolek | 1227 |
1 |
06.04.2020 12:53:40 |
||
8. |
Fořtová Kateřina | 25.05.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1227 |
1 |
01.05.2020 19:29:53 |
||
9. |
Krausová Karolína | 27.09.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1227 |
1 |
29.06.2020 12:53:00 |
||
10. |
Gengelová Lilian | 30.04.2010 | SK TALENT 13 - spolek | 1227 |
1 |
03.07.2020 11:43:37 |
||
11. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | 1227 |
1 |
08.07.2020 16:27:47 |
||
12. |
Vlková Karolína | 24.03.2010 | TK Slavia Plzeň | 1227 |
1 |
25.07.2020 16:17:26 |
||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2020 14:04:17 |
|
2. |
Sejvalová Eliška | 19.02.2008 | TK Chomutov | 239 |
12 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 08:56:18 |
|
3. |
Sedláková Nela | 22.10.2009 | TK Slavia Plzeň | 293 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2020 16:05:25 |
|
4. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2020 21:26:29 |
|
5. |
Archmannová Emma | 01.12.2010 | TK Most | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 07:16:27 |
|
6. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | 240 |
12 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 08:58:39 |
|
7. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 10:03:19 |
|
8. |
Veberová Nikola | 23.08.2010 | LTC Beroun, z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 11:54:12 |