Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
16.-20.07.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400)
Kódové číslo:
816094
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Huťka Petr
Kosmákova 55
750 02 Přerov
Tel. (1):
777 307 084
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz

Poznámka pořadatele:

ŘEDITEL TURNAJE : Pavel Vrána, tel. 774 348 618
ROZHODČÍ kv. KADET : Eduard Rybka
-------------------------------------------------------------
KVALIFIKACE - ÚTERÝ 16.7.2019

PREZENTACE – OD 9:00 DO 9:50 HOD. OSOBNĚ NA ŘEDITELSTVÍ TURNAJE

LOSOVÁNÍ: V 10:00 HOD. OSOBNĚ ZAPREZENTOVANÝCH HRÁČEK

--------------------------------------------------------------------

PREZENTACE TELEFONICKY (SMS): ÚTERÝ 16.7 OD 17:00-18:00 HOD.

LOSOVÁNÍ: 18:15 NA ŘEDITELSTVÍ TURNAJE (NÁSLEDNĚ BUDE ZVEŘEJNĚN ČASOVÝ HARMONOGRAM A PAVOUK)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
17
60
 
 
06.07.2019 07:54:47
2.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
22
45
 
 
23.03.2019 21:12:34
3.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
27
45
 
 
23.03.2019 22:56:32
4.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
28
35
 
 
29.03.2019 11:00:07
5.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
29
35
 
 
21.06.2019 19:45:27
6.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
38
35
 
 
27.03.2019 10:23:03
7.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
42
35
 
 
23.04.2019 19:55:48
8.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
45
35
 
 
14.06.2019 16:10:28
9.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
46
30
 
 
26.03.2019 17:20:06
10.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
47
30
 
 
27.03.2019 13:44:12
11.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
53
30
 
 
24.05.2019 15:19:40
12.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
54
30
 
 
04.05.2019 16:41:04
13.
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno.
58
30
 
 
29.05.2019 09:08:11
14.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
64
25
 
 
21.03.2019 19:54:05
15.
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s.
69
25
 
 
15.03.2019 08:27:50
16.
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK Znojmo
69
25
 
 
16.03.2019 11:56:49
17.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
77
25
 
 
28.05.2019 13:39:49
18.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
78
25
 
 
23.04.2019 12:23:11
19.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
81
25
 
 
02.04.2019 23:51:50
20.
Havlová Nela 10.07.2008 SK JC Sport Opava
86
20
 
 
07.06.2019 14:08:53
21.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Havířov
87
20
 
 
19.03.2019 08:29:50
22.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
92
20
 
 
14.06.2019 09:49:48
23.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
93
20
 
 
21.03.2019 10:14:01
24.
Ludvová Anna 16.05.2008 TO TJ Nový Jičín
98
20
 
 
09.04.2019 09:55:14
25.
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s.
102
20
 
volná karta
15.07.2019 14:34:03
26.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
104
20
 
 
18.06.2019 18:18:28
27.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
108
20
 
 
07.04.2019 11:28:53
28.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
114
15
 
 
28.03.2019 21:10:37
29.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
116
15
 
 
29.04.2019 21:04:39
30.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
126
15
 
 
25.06.2019 21:46:12
31.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
136
15
 
 
14.06.2019 08:28:59
32.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
143
15
 
 
16.03.2019 19:01:18
33.
Boudová Valerie 15.09.2008 TK Blansko
157
15
 
 
26.03.2019 20:45:25
34.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
162
15
 
 
16.03.2019 07:45:01
35.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TK Tuřany
177
15
 
 
11.06.2019 22:26:43
36.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
181
15
 
volná karta
17.03.2019 13:37:52
37.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
195
12
 
volná karta
17.05.2019 18:27:27
38.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
221
12
 
volná karta ČTS
11.07.2019 10:10:38
39.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:10:27
40.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:10:49
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
202
12
 
 
04.07.2019 07:16:10
2.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
210
12
 
 
14.06.2019 19:19:03
3.
Crhová Charlene 06.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
217
12
 
 
02.07.2019 15:07:04
4.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
222
12
 
 
10.06.2019 08:20:22
5.
Sokolova Vera 24.10.2007 TC Brno.
255
12
 
 
24.04.2019 16:51:05
6.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
406
6
 
 
15.03.2019 15:43:52
7.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
1270
1
 
 
15.03.2019 00:02:54
8.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
 
15.03.2019 00:03:52
9.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
 
15.03.2019 00:33:26
10.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
 
15.03.2019 00:33:51
11.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
 
15.03.2019 07:19:05
12.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.
1270
1
 
 
15.03.2019 07:46:42
13.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
1270
1
 
 
15.03.2019 11:30:05
14.
MIČOLOVÁ BEATA 30.01.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
1270
1
 
 
15.03.2019 15:11:53
15.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
1270
1
 
 
15.03.2019 17:30:44
16.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
1270
1
 
 
15.03.2019 23:40:59
17.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
1270
1
 
 
19.03.2019 22:58:19
18.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
 
20.03.2019 09:26:32
19.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
 
23.03.2019 18:38:24
20.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
 
02.04.2019 22:38:25
21.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
 
15.07.2019 17:17:11
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kostka Natalia 08.10.2007 Slavoj Český Těšín
1270
1
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 16:13:39
2.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
1270
1
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 00:40:21
3.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
128
15
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 09:31:09
4.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
203
12
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 23:15:26
5.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
289
9
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 13:43:49
6.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 07:56:22
7.
Bečičková Laura 25.08.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 13:05:18
8.
Smetanová Lilian 19.08.2008 Severočeská tenisová o.s.
198
12
 
odhlášeno hráčem
30.06.2019 19:41:22
9.
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava
81
25
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 18:37:10
10.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 20:54:37
11.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
715
4
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 13:53:26
12.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
62
30
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 05:37:24
13.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
44
35
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 22:12:29
14.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Olymp Praha
103
20
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 08:39:20
15.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
1270
1
 
odhlášeno hráčem
04.07.2019 23:11:23
16.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
1270
1
 
odhlášeno hráčem
05.07.2019 22:00:13
17.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
74
25
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 17:33:11
18.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 18:33:48
19.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 20:17:38
20.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
72
25
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 09:56:05
21.
Hanáková Amálie 26.03.2008 TK Zlín
479
6
 
IS: lhůta 5 dní
07.07.2019 14:45:39
22.
Krejsová Laura 16.01.2008 SKT Planá n.Luž.
213
12
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 17:42:53
23.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
50
30
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 22:47:57
24.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
213
12
 
IS: lhůta 5 dní
09.07.2019 18:21:50
25.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 SKT Planá n.Luž.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 21:17:41
26.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort
119
15
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 10:39:47
27.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
23
45
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 10:45:07
28.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 12:26:54
29.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
164
15
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 20:56:27
30.
Machačová Zuzana 20.10.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
289
9
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 21:50:49
31.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
110
20
 
IS: lhůta 5 dní
12.07.2019 16:02:02
32.
Žabková Kiara 16.05.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
52
30
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 13:00:58
33.
Cháňová Laura 02.06.2008 TK Kubáň Ostrava
192
12
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 14:53:25
34.
Levans Millydee 10.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
odhlášeno pořadatelem
15.07.2019 17:33:09