Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Mladá Boleslav o.s.
Datum:  13.-15.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Horčičková Viktorie
 
 
 
Douděrová Věra
6:7, 7:6, 1:0
 
Vrbová Natálie
6:3, 6:3
 
Piroutková Eliška
6:2, 6:2
 
Petrášová Barbora
6:2, 6:1
 
Machackova Nela
6:1, 6:3
 
Koubová Kateřina
6:0, 6:1
 
Halamová Kateřina
2:6, 6:1, 1:0
 
 
 
Kuznetsova Maria
6:1, 6:4
 
Pichová Karolína
6:0, 6:4
 
Rathanová Kateřina
6:4, 6:3
 
PLAČKOVÁ MARKÉTA
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Vimrová Andrea
 
Malinová Tereza
6:4, 6:0
 
 
 
Martincová Denisa
6:3, 6:0
 
Pabišková Natalie
6:0, 6:1
 
Šimonová Tereza
6:3, 6:4
 
BIDZILIA Barbora
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Martincová Ester
 
Exnerová Ella
6:4, 6:1
 
Menšíková  Štěpánka
6:0, 6:2
 
Pňovská Anna
6:0, 6:4
 
Buzková Alžběta
6:3, 7:6
 
Štajnerová Nikola
5:7, 6:1, 1:0
 
Luňáková Karolína
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Blažková  Klára
 
Rozhodčí turnaje: Bažant Jan (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků26
NasazeníBH
Horčičková Viktorie 19312
Blažková Klára 20312
Martincová Ester 2649
Halamová Kateřina 2879
Koubová Kateřina 3019
Vimrová Andrea 4156
Malinová Tereza 4206
Exnerová Ella 4796
Kategorie : 4Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 812082

Horčičková Viktorie - Blažková  Klára
 
 
 
Kuznetsova Maria - Pichová Karolína
6:2, 6:4
 
Exnerová Ella - Vrbová Natálie
scr.
 
Vimrová Andrea - Piroutková Eliška
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Pabišková Natalie - Blažková  Klára
 
Douděrová Věra - Pňovská Anna
6:4, 6:0
 
 
 
 
1:6, 7:6, 1:0
 
Menšíková  Štěpánka - Koubová Kateřina
 
Martincová Ester - Martincová Denisa
6:4, 6:4
 
Buzková Alžběta - Luňáková Karolína
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
 
6:1, 6:0
 
Halamová Kateřina - Malinová Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Bažant Jan (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Horčičková Viktorie 19312
Blažková Klára 20312
Blažková Klára 20312
Martincová Ester 2649
Halamová Kateřina 2879
Koubová Kateřina 3019
Vimrová Andrea 4156
Malinová Tereza 4206
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 814082

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kolářová Daniela28.01.2009TO Sokol Nehvizdy
Kudělková Karolína31.07.2009TJ Kralupy o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Luňáková Karolína14.04.2007TK Frýdlant v Čechách
Menšíková Štěpánka24.04.2007TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
Koubová Kateřina09.09.2008TO Sokol Nehvizdy