Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
09.-11.07.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 200)
Kódové číslo:
816065
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Program na úterý 9.7.2019 v 9.00 hod. - Branná, Ďurajková, Mičaníková, Řezáčová, Szmeková, Kreuzingerová,
v 10.00 hod. - všechny ostatní hráčky, kromě první nasazené
v 11.00 hod. - Eliášová

Prezentace v pondělí 8.7.2019 v čase 17.00 - 18.00 hod. na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na úterý 9.7.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Hráčky se můžou v období 30.6. - 8.7.2019 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
162
15
 
prezentována
28.06.2019 16:26:32
2.
Šimečková Lucie 19.04.2008 TK Slavia Orlová
462
6
 
prezentována
08.07.2019 14:13:01
3.
Szmeková Amálie 12.11.2008 Slavoj Český Těšín
499
6
 
prezentována
03.07.2019 22:01:58
4.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
723
4
 
prezentována
29.05.2019 08:37:06
5.
Řezáčová Leontýna 20.02.2008 TK Hlučín
771
4
 
prezentována
18.03.2019 19:35:35
6.
Branná Sára 21.01.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
976
3
 
prezentována
18.05.2019 09:03:47
7.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 00:09:40
8.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 17:27:31
9.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
1270
1
 
prezentována
29.05.2019 13:23:07
10.
Mičaníková Anna 10.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1270
1
 
prezentována
04.06.2019 10:38:03
11.
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín
1270
1
 
prezentována
04.07.2019 09:58:48
12.
Sloviková Sofie 30.01.2009 TK Havířov
1270
1
 
prezentována
04.07.2019 10:00:43
13.
Kreuzingerová Natálie 14.02.2009 TK Hlučín
1270
1
 
prezentována
04.07.2019 16:26:18
14.
Al Busaidi Aisha 12.01.2008 -
1270
1
 
prezentována
07.07.2019 08:14:11
15.
Al Busaidi Rayyan 17.07.2008 -
1270
1
 
prezentována
07.07.2019 08:14:24
16.
Al Jabri Sahra 24.12.2008 -
1270
1
 
prezentována
07.07.2019 08:14:43
17.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
prezentována
07.07.2019 15:35:49
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
15.05.2019 09:26:02
2.
Borowik Julia 31.01.2009 TK Havířov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
31.05.2019 11:26:05
3.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
1270
1
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 21:22:18
4.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
1270
1
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 21:23:15
5.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
409
6
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 21:24:09
6.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
1270
1
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 08:20:36
7.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 13:20:44
8.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
715
4
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 17:15:14
9.
Pfeifferová Leona 31.07.2009 TK Mohelnice, z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 10:07:28
10.
GAJDZICOVÁ Bára 06.09.2008 TC Třinec
687
4
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 17:12:51
11.
Wilková Sára 31.01.2007 TC Třinec
771
4
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 15:55:55
12.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 17:23:56
13.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 11:32:50
14.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
30.06.2019 12:57:18
15.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
1270
1
 
IS: lhůta 5 dní
01.07.2019 19:15:26
16.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 20:54:35
17.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 20:41:40
18.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 06:22:03