Název: |
Lokomotiva Cup - PWJT 2020 |
Datum: |
04.-06.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Praha (C - 300) |
Kódové číslo: |
816047 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Miloslav Hejna |
Pod Plynojemem 164 | |
180 00 Praha | |
Tel. (1): |
732849369 |
E-mail: |
mila.hejna@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šturcová Nikola | 31.10.2008 | LTC Modřany 2005 | 63 |
25 |
24.06.2020 11:17:00 |
||
2. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | 90 |
20 |
06.06.2020 00:38:04 |
||
3. |
Dvořáková Sophie | 07.08.2009 | TK Most | 130 |
15 |
08.06.2020 10:56:46 |
||
4. |
Beková Barbora | 23.06.2008 | Start Liberec | 190 |
12 |
05.06.2020 16:34:08 |
||
5. |
Vejšická Alžběta | 28.03.2009 | TJ Sokol Vysočany | 192 |
12 |
18.06.2020 09:28:28 |
||
6. |
Halamová Kateřina | 02.06.2008 | TJ Spoje Praha | 197 |
12 |
05.06.2020 17:51:43 |
||
7. |
Dirlbeck Isabelle | 11.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 204 |
12 |
24.06.2020 08:44:36 |
||
8. |
Tvrzská Karolína | 28.01.2008 | Lokomotiva Zdice | 207 |
12 |
15.06.2020 00:17:44 |
||
9. |
Kopecká Lucie | 30.08.2008 | TK Ruzyně Praha | 211 |
12 |
14.06.2020 21:38:29 |
||
10. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 252 |
12 |
24.06.2020 06:08:17 |
||
11. |
Čermáková Aneta | 23.11.2008 | Lokomotiva Praha | 273 |
9 |
05.04.2020 23:58:25 |
||
12. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | 354 |
9 |
03.04.2020 08:19:19 |
||
13. |
Steinerová Anna | 30.04.2009 | Lokomotiva Praha | 1158 |
3 |
19.06.2020 16:47:13 |
||
14. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | 1227 |
1 |
06.04.2020 20:46:21 |
||
15. |
Rabová Agneta | 30.11.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | 1227 |
1 |
11.04.2020 21:14:01 |
||
16. |
Cenklová Adriana | 11.02.2010 | LTK Klatovy | 1227 |
1 |
29.05.2020 13:07:53 |
||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.05.2020 20:18:44 |
|
2. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.06.2020 09:58:04 |
|
3. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.06.2020 16:55:44 |
|
4. |
Nováková Františka | 16.02.2009 | F.H.TK Dobřichovice | 273 |
9 |
odhlášeno hráčem | 18.06.2020 06:53:06 |
|
5. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2020 12:30:27 |
|
6. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2020 12:17:39 |
|
7. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2020 11:21:53 |
|
8. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | 408 |
6 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2020 21:05:52 |
|
9. |
Iuklasheva Zlata | 29.10.2009 | Tenis Centrum Lužiny | 523 |
6 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2020 22:21:44 |
|
10. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2020 23:18:13 |
|
11. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2020 21:23:06 |
|
12. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2020 08:42:49 |
|
13. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2020 11:24:42 |
|
14. |
Bendova Kristyna | 03.06.2008 | Lokomotiva Praha | 330 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 27.06.2020 12:00:08 |