Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
LTK Liberec
Datum:
30.06-03.07.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Slaměníková Marie
Slaměníková
Slaměníková
Žoldáková Denisa
6:2, 6:3
Žoldáková
Divilová Sára
6:0, 6:1
Slaměníková
Farajpourová Aileen
6:3, 6:1
Farajpourová
Zikmundová Aneta
scr.
Zikmundová Aneta
Zikmundová Aneta
Slaměníková
Hajná Kateřina
6:0, 6:1
Hajná
Zikmundová Valérie
Zikmundová Valérie
6:7 (5), 6:4, 6:3
Zikmundová Valérie
Petrásová Valentýna
6:0, 6:4
Vachková
Koleňová Claudie
6:2, 6:0
Bratršovská
Bratršovská Barbora
7:5, 6:3
Vachková
6:2, 6:1
Vachková
Vachková Valentina
Slaměníková
Hladká Elen
6:3, 6:2
Hladká
Hladká
Těhníková Ester
7:6 (1), 6:1
Melicharová
Melicharová Kateřina
6:1, 6:0
Žabková
Kárychová Viktorie
2:6, 6:2, 6:0
Chytilová
Chytilová Agatha
6:3, 6:3
Žabková
7:5, 6:3
Žabková
Žabková Kiara
Linhartová
Krutilová Tereza
6:2, 6:1
Krutilová
Kovačková
Svobodová Jana
6:1, 6:0
Kovačková
Kovačková Alena
6:2, 6:2
Linhartová
Valdmannová Vendula
6:4, 6:2
Valdmannová
Jarolímková Nikol Marie
7:6 (4), 6:1
Linhartová
6:1, 6:0
Linhartová
Linhartová Nela
Poznámka pořadatele:
PONDĚLÍ: možnost rozehry 08.00 - 8.55 // 9.00 finále dvouhry,následuje finále čtyřhry
Počet účastníků
23
Nasazení
CŽ
BH
Slaměníková Marie
46
30
Linhartová Nela
56
30
Hajná Kateřina
84
25
Žabková Kiara
99
20
Krutilová Tereza
126
15
Zikmundová Aneta
145
15
Vachková Valentina
149
15
Hladká Elen
153
15
Kategorie : 8
Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 812040
Linhartová Nela
-
Slaměníková Marie
Linhartová
-
Slaměníková
Linhartová
-
Slaměníková
Petrásová Valentýna
-
Koleňová Claudie
6:4, 7:5
Svobodová
-
Kopřivová
Svobodová Jana
-
Kopřivová Nikola
6:0, 6:4
Linhartová
-
Slaměníková
Krutilová Tereza
-
Valdmannová Vendula
6:3, 2:6, 1:0 (2)
Krutilová
-
Valdmannová
Krutilová
-
Valdmannová
6:4, 6:1
Divilová
-
Vachková
Divilová Sára
-
Vachková Valentina
Linhartová
-
Slaměníková
Chytilová Agatha
-
Kárychová Viktorie
7:6 (3), 6:3
Těhníková
-
Bratršovská
Těhníková Ester
-
Bratršovská Barbora
6:1, 0:6, 1:0 (3)
Zikmundová Aneta
-
Hladká
7:6 (4), 6:2
Zikmundová Aneta
-
Hladká
Zikmundová Aneta
-
Hladká Elen
Žabková
-
Hajná
Melicharová Kateřina
-
Jiráková Julie
4:6, 6:1, 1:0 (7)
Žoldáková
-
Zikmundová Valérie
Žoldáková Denisa
-
Zikmundová Valérie
6:0, 6:1
Žabková
-
Hajná
6:2, 6:2
Žabková
-
Hajná
Žabková Kiara
-
Hajná Kateřina
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Slaměníková Marie
46
30
Linhartová Nela
56
30
Hajná Kateřina
84
25
Žabková Kiara
99
20
Kopřivová Nikola
102
20
Krutilová Tereza
126
15
Zikmundová Aneta
145
15
Vachková Valentina
149
15
Kategorie : 8
Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 814040
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Jiráková Julie
09.04.2008
I.ČLTK Praha
Kopřivová Nikola
10.04.2006
TO Sokol Nehvizdy