Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Písek
Datum:  28.06-02.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Linhartová Nela
 
 
 
Samcová Adéla
6:0, 6:1
 
Skriplenok Alina
6:2, 6:0
 
Mojžíšová Vendula
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Fajmonová Sarah Melany
 
Šturcová Nikola
6:2, 6:0
 
 
 
Tešková Sára
6:4, 6:3
 
Pancová Valerie
6:0, 6:1
 
Klůfová Iva
6:0, 6:4
 
Hubáčková Karolína
6:3, 6:3
 
 
5:7, 7:6, 6:4
 
Lebrušková Anna
 
Zimanyi Ela
6:2, 6:3
 
 
 
Drbalová Linda
6:4, 6:4
 
Rainke Klaudie
6:1, 6:4
 
Melicharová Michaela
6:2, 6:3
 
 
 
 
scr.
 
Brožková Tereza
 
Mallinu Sofie
6:4, 5:7, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Hartingerová Sára
 
Votavová Natálie
6:1, 6:2
 
Marešová Sofie
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Čižmárová Karolína
 
Melicharová Kateřina
6:1, 6:1
 
 
 
Gill Victoria
6:0, 6:0
 
Zimová Thelma
6:2, 6:2
 
 
4:6, 6:2, 6:3
 
Šebístková Karolína
 
 
6:1, 6:1
 
Nováková Laura
 
Slavíková Barbora
2:0, scr.
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Hettlerová Sofie
 
Balíková Justýna
7:5, 4:6, 6:3
 
Ploskuňáková Lucie
6:2, 2:4, scr.
 
 
6:1, 6:4
 
Klemšová  Simona
 
Soukupová Lucie
6:3, 6:3
 
 
 
Lencová Tereza
6:4, 6:0
 
Jarolímková Nikol Marie
6:2, 2:6, 6:3
 
Krejsová Laura
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Šindelková Nela
 
Poláková Veronika
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Hronová Elen
 
Heřmanová Tereza
6:0, 6:3
 
Jílková Ema
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Kultová Ellen
 
Rozhodčí turnaje: Kacbundová Nela (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Přítomnost v areálu pro hráčky předkol na 10.hod
Počet účastníků41
NasazeníBH
Linhartová Nela 1760
Kultová Ellen 2935
Klemšová Simona 5530
Zimanyi Ela 5830
Čižmárová Karolína 6925
Soukupová Lucie 7125
Lebrušková Anna 7225
Melicharová Kateřina 8125
Kategorie : 10Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 812026

Dobiášová Vanessa - Kultová Ellen
 
Šturcová Nikola - Hettlerová Sofie
6:0, 6:4
 
Mallinu Sofie - Tešková Sára
6:2, 6:1
 
Šebístková Karolína - Hubáčková Karolína
6:2, 6:1
 
Melicharová Kateřina - Fajmonová Sarah Melany
6:3, 1:6, 1:0
 
Drbalová Linda - Skriplenok Alina
6:0, 6:1
 
Pancová Valerie - Samcová Adéla
6:4, 3:6, 1:0
 
Čižmárová Karolína - Poláková Veronika
6:0, 6:1
 
Brožková Tereza - Jarolímková Nikol Marie
6:3, 6:1
 
Lencová Tereza - Zimová Thelma
6:4, 6:4
 
Jílková Ema - Mojžíšová Vendula
6:4, 6:0
 
Rainke Klaudie - Krejsová Laura
7:5, 4:6, 1:0
 
Slavíková Barbora - Nováková Laura
6:1, 6:0
 
Šindelková Nela - Lebrušková Anna
6:3, 6:3
 
Heřmanová Tereza - Marešová Sofie
6:3, 2:6, 1:0
 
Soukupová Lucie - Klemšová  Simona
6:2, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Kacbundová Nela (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Kultová Ellen 2935
Dobiášová Vanessa 4730
Klemšová Simona 5530
Čižmárová Karolína 6925
Soukupová Lucie 7125
Lebrušková Anna 7225
Melicharová Kateřina 8125
Brožková Tereza 9720
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 814026

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kozáková Tereza12.04.2008TK Písek

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Marešová Sofie25.03.2009TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Linhartová Nela12.04.2007I.ČLTK Praha
Dobiášová Vanessa09.01.2008TK Sparta Praha