Název: |
SIM CUP |
Datum: |
03.-05.06. |
Pořadatel: |
TJ Solidarita Praha 10 (C - 200) |
Kódové číslo: |
816020 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 11:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Šimůnek Jan |
: |
Na rovnosti 21 |
: |
13000 Praha 3 |
Tel. (1): |
603749389 |
E-mail: |
jan22@email.cz |
Poznámka pořadatele: 2.6.2017 - 19:40
Dobrý večer,
sobotní program je následující:
8:45 předkolo kluků
10:00 předkolo dívek
11:15 nasazení kluci
12:30 nasazené dívky
poté budou čtyřhry.
Za pár hodin se budu těšit naviděnou.
Ing. Jan Šimůnek
---------------------------------------------------
31.5.2017 - 6:30
Dobrý den,
rád bych Vám sdělil základni informace k turnaji:
1. Místo konání turnaje je Sportovní areál TJ Solidarita, Pod Strání 3124/7a, 100 00 Praha 10 (www.solidarita.cz).
2. Prezentace je v pátek do 18:00 a to dvěma způsoby. Během čtvrtečního dne prostřednictvím emailu - večer (cca 22:00 h) bude všem email potvrzen. V pátek je možné se prezentovat přes sms zprávu (z důvodu probíhajících tréninků prosím nevolejte) na tel. čísle 603 749 389, která bude potvrzena: OK, JS.
3. V pátek od 18:10 hodin proběhne vylosování turnaje na kurtech TJ Solidarity. Kolem 20 h, pak bude uveřejněn rozpis zápasů a hrací řád.
4. Zápasy začnou v sobotu od 8:45 hodin.
5. Ve dvouhře se hraje o poháry a ve čtyřhře o medaile:).
6. Pokud se chce někdo ještě přihlásit, prosím sms zprávou ve tvaru: příjmení a jméno, datum narození. Tefonicky to je z důvodu probíhajících tréninků složitější. Případně volejte večer po 20 h.
7. Plán na sobotu: 1. a 2. kolo dvouhry + 1. kolo čtyřhry (případně druhý kolo).
8. Parkování je možné v areálu TJ Solidarita nebo v boční ulici Pod Strání.
Na turnaji se budu těšit naviděnou.
Jan Šimůnek
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šárová Lucie |
23.04.2006 |
TK Neridé |
307 |
9 |
|
volná karta |
02.06.2017 00:18:44 |
2. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
381 |
6 |
|
|
15.03.2017 18:35:12 |
3. |
Melichová Kristýna |
30.05.2005 |
SK OAZA Praha |
423 |
6 |
|
|
17.05.2017 17:01:27 |
4. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
583 |
4 |
|
|
23.05.2017 18:40:41 |
5. |
Dementyeva Varvara |
14.04.2006 |
SK HAMR, z.s. |
640 |
4 |
|
|
13.05.2017 11:54:02 |
6. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
647 |
4 |
|
volná karta |
02.06.2017 00:20:48 |
7. |
Nová Aneta |
12.12.2006 |
TJ Spoje Praha |
659 |
4 |
|
|
05.04.2017 08:01:23 |
8. |
Marianová Monika |
22.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
714 |
4 |
|
|
17.03.2017 11:04:09 |
9. |
Uwaifo Ayo |
21.10.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
918 |
3 |
|
|
07.05.2017 21:19:00 |
10. |
Žabková Kiara |
16.05.2007 |
LTK Liberec |
1253 |
1 |
|
|
15.03.2017 16:53:19 |
11. |
Klůfová Iva |
27.02.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
1253 |
1 |
|
|
16.03.2017 17:13:47 |
12. |
Svítilová Adéla |
21.09.2007 |
TK Spartak Jihlava |
1253 |
1 |
|
|
16.03.2017 21:02:43 |
13. |
Irahola Valerie |
21.05.2007 |
SK HAMR, z.s. |
1253 |
1 |
|
|
17.03.2017 21:17:32 |
14. |
Pěničková Barbora |
28.02.2006 |
LTC Modřany 2005 |
1253 |
1 |
|
|
03.04.2017 13:21:29 |
15. |
Heřmanová Petra |
22.10.2005 |
LTC Modřany 2005 |
1253 |
1 |
|
|
23.05.2017 21:13:20 |
16. |
Holubová Tereza |
24.02.2007 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1253 |
1 |
|
|
30.05.2017 10:29:46 |
17. |
Marešová Nela |
23.04.2007 |
TK Pelhřimov |
1253 |
1 |
|
|
30.05.2017 10:32:16 |
18. |
Chrtová Sarah |
09.11.2007 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1253 |
1 |
|
|
30.05.2017 10:33:02 |
19. |
Petrásová Valentýna |
06.08.2007 |
TK Most |
1253 |
1 |
|
|
31.05.2017 06:15:35 |
20. |
Kamišová Lucie |
21.04.2006 |
TK Hostýnská |
1253 |
1 |
|
|
31.05.2017 06:16:11 |
21. |
Ercolino Sofie Marie |
18.08.2005 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
1253 |
1 |
|
volná karta |
31.05.2017 11:42:19 |
22. |
Adamíková Aura |
19.05.2006 |
TJ Solidarita Praha 10 |
1253 |
1 |
|
volná karta |
31.05.2017 11:42:36 |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Tichá Linda |
12.12.2006 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
714 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
28.04.2017 11:18:16 |
2. |
Bejlek Sára |
31.01.2006 |
TK Sparta Praha |
32 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
10.05.2017 12:16:06 |
3. |
Synková Kristýna |
07.12.2005 |
SK Štětí |
389 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
11.05.2017 21:07:30 |
4. |
Synková Karolína |
06.12.2007 |
TK Roudnice n.L. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.05.2017 09:47:21 |
5. |
Benáčanová Eliška |
04.04.2005 |
TK Ruzyně Praha |
688 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
13.05.2017 08:16:35 |
6. |
Pávková Veronika |
13.04.2006 |
TK Spartak Jihlava |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.05.2017 20:56:18 |
7. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2017 13:17:51 |
8. |
Tůmová Linda |
22.03.2007 |
Sokol Jemnice |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2017 20:23:47 |
9. |
Michálková Adriena |
25.01.2007 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2017 08:10:41 |
10. |
Horčičková Viktorie |
07.10.2007 |
SK Satalice |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2017 12:07:35 |
11. |
Zikmundová Aneta |
16.06.2007 |
SK HAMR, z.s. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2017 14:11:24 |
12. |
Lloyd Caroline |
08.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2017 20:30:27 |
13. |
Spanner Leonie Vaddany |
01.08.2005 |
TKB Hrušovany z.s. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2017 08:27:58 |
14. |
Vallová Valentina |
06.06.2007 |
ŽLTC Brno |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2017 22:41:08 |
15. |
Kudrnáčová Eliška |
05.05.2007 |
SK HAMR, z.s. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2017 00:06:34 |
16. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
525 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2017 06:40:45 |
17. |
Hrbková Lenka |
19.08.2005 |
Sokol Čimice |
496 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2017 08:30:19 |
18. |
Opletalová Emma |
16.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
347 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2017 09:49:07 |
19. |
Brožková Tereza |
17.03.2007 |
Open Tennis Club |
1253 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:36 |
20. |
Sirotková Žaneta |
06.05.2006 |
TC ESO Praha z.s. |
1253 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:37 |
21. |
Pricová Ella |
20.10.2007 |
LTC Panorama Teplice |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 07:21:10 |
22. |
Karbanová Barbora |
05.07.2006 |
LTC Litvínov |
290 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 09:20:19 |
23. |
Urbanova Berenika |
11.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 09:30:26 |
24. |
Hladká Elen |
15.10.2007 |
TENIS Klánovice |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 10:45:03 |
25. |
Nechvátalová Natálie |
20.06.2007 |
LTC Modřany 2005 |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 10:57:13 |
26. |
Tikalová Žaneta |
01.10.2007 |
TJ Radlice z.s. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 11:04:45 |
27. |
Bláhová Natalie |
02.05.2006 |
Slavoj Český Brod |
367 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 11:05:22 |
28. |
Bláhová Nela |
02.05.2006 |
TJ Spoje Praha |
416 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 11:06:22 |
29. |
Pátková Viktorie |
20.12.2007 |
TCG Karlovy Vary |
1253 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.05.2017 12:00:54 |
30. |
Vachková Valentina |
22.03.2007 |
LTK Liberec |
1253 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.05.2017 12:00:57 |
31. |
Hostáková Julie |
21.04.2007 |
TK Sparta Praha |
1253 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.05.2017 12:00:58 |
32. |
Blažková Aneta |
04.08.2005 |
TK Horní Měcholupy |
299 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.05.2017 12:00:58 |
33. |
Blažková Stella |
12.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
1253 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.05.2017 12:00:59 |
34. |
Adamcová Tereza Ella |
19.07.2007 |
TCD Donovalská |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.05.2017 23:26:13 |
|