Název: |
A1 |
Datum: |
09.-12.06. |
Pořadatel: |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500) |
Kódové číslo: |
816011 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Út do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Út do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Česal Stanislav |
Anglická 615/10 | |
353 01 Mar.Lázně | |
Tel. (1): |
777 346 477 |
Tel. (3): |
354 622 495 |
E-mail: |
s.cesal@tennis-agens.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 2 |
60 |
10.05.2020 22:51:10 |
||
2. |
Forejtková Eliška | 12.11.2008 | TK Slavia Plzeň | 6 |
60 |
10.05.2020 20:19:26 |
||
3. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 8 |
60 |
06.05.2020 22:14:53 |
||
4. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | 11 |
60 |
07.04.2020 23:09:06 |
||
5. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 12 |
60 |
05.05.2020 19:08:55 |
||
6. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | 17 |
45 |
09.05.2020 19:58:22 |
||
7. |
Bervid Victoria | 23.05.2008 | I.ČLTK Praha | 18 |
45 |
04.05.2020 21:09:46 |
||
8. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | 23 |
45 |
01.05.2020 22:20:09 |
||
9. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | 24 |
45 |
04.04.2020 21:16:42 |
||
10. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | 25 |
35 |
02.05.2020 20:34:31 |
||
11. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 31 |
35 |
07.05.2020 17:25:10 |
||
12. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 32 |
35 |
10.05.2020 13:50:08 |
||
13. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 33 |
35 |
10.04.2020 07:48:40 |
||
14. |
Melicharová Kateřina | 18.03.2008 | TK Sparta Praha | 34 |
35 |
09.05.2020 21:08:57 |
||
15. |
Žoldáková Denisa | 01.01.2008 | SK HAMR, z.s. | 36 |
35 |
11.05.2020 16:32:02 |
||
16. |
Donald Natalie | 27.08.2008 | TK Olymp Praha | 37 |
35 |
10.04.2020 08:51:49 |
||
17. |
Krejčová Tereza | 30.08.2008 | TK Slavia Plzeň | 40 |
35 |
06.05.2020 13:03:12 |
||
18. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 42 |
30 |
11.05.2020 16:08:16 |
||
19. |
Hettlerová Sofie | 21.03.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 43 |
30 |
20.05.2020 00:33:14 |
||
20. |
Taxová Victoria | 10.08.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | 46 |
30 |
25.05.2020 20:59:30 |
||
21. |
Dvořáčková Anna | 22.10.2008 | ŽLTC Brno | 50 |
30 |
10.05.2020 18:55:35 |
||
22. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 55 |
30 |
06.05.2020 21:53:41 |
||
23. |
Mošková Natálie | 31.08.2008 | LTK TEPLICE o.s. | 58 |
30 |
03.05.2020 08:12:00 |
||
24. |
Jirousková Karoline | 27.03.2008 | Lokomotiva Praha | 60 |
25 |
08.05.2020 11:06:05 |
||
25. |
Slaměníková Lucie | 25.12.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 61 |
25 |
volná karta ČTS | 06.05.2020 07:50:48 |
|
26. |
Marešová Sofie | 25.03.2009 | TK Slavia Plzeň | 70 |
25 |
volná karta ČTS | 01.04.2020 18:39:14 |
|
27. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | 79 |
25 |
volná karta | 12.05.2020 09:48:10 |
|
28. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 1227 |
1 |
volná karta pořadatele | 01.05.2020 23:09:49 |
|
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šturcová Nikola | 31.10.2008 | LTC Modřany 2005 | 63 |
25 |
13.05.2020 22:15:14 |
||
2. |
Těhníková Ester | 16.07.2008 | TK Start Praha-Topolka | 67 |
25 |
02.04.2020 10:54:00 |
||
3. |
Smetanová Lilian | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 68 |
25 |
05.05.2020 10:36:47 |
||
4. |
Oliveriusová Sára | 18.04.2009 | LTK Liberec | 74 |
25 |
01.04.2020 08:15:55 |
||
5. |
Blažková Klára | 05.01.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 83 |
25 |
15.04.2020 08:07:43 |
||
6. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | 90 |
20 |
10.05.2020 16:23:21 |
||
7. |
Ďulíková Kristýna | 22.12.2009 | LTK Liberec | 97 |
20 |
20.05.2020 08:31:39 |
||
8. |
Rainke Klaudie | 06.04.2008 | TJ Spartak Trhové Sviny | 98 |
20 |
14.05.2020 20:22:14 |
||
9. |
Jarolímková Nikol Marie | 15.03.2008 | Sokol Říčany | 101 |
20 |
22.05.2020 09:15:05 |
||
10. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 112 |
20 |
04.05.2020 21:53:17 |
||
11. |
Krejsová Laura | 16.01.2008 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 115 |
20 |
29.05.2020 10:35:58 |
||
12. |
Štěpánková Klára | 06.08.2008 | TK Neridé | 151 |
15 |
16.05.2020 18:29:30 |
||
13. |
Tofi Vanessa | 14.01.2008 | TK Slavia Plzeň | 226 |
12 |
volná karta | 11.04.2020 07:16:20 |
|
14. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
volná karta | 01.04.2020 00:04:22 |
|
15. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | 1227 |
1 |
volná karta ČTS | 01.04.2020 09:12:22 |
|
16. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | 1227 |
1 |
volná karta ČTS | 04.06.2020 11:11:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Salame Lilly Jasmine | 06.02.2008 | SK Meteor Praha | 166 |
15 |
30.05.2020 09:27:27 |
||
2. |
Halamová Kateřina | 02.06.2008 | TJ Spoje Praha | 197 |
12 |
25.05.2020 18:14:30 |
||
3. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | 240 |
12 |
06.04.2020 21:47:03 |
||
4. |
Sedláková Nela | 22.10.2009 | TK Slavia Plzeň | 293 |
9 |
01.04.2020 00:03:37 |
||
5. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:04:32 |
||
6. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:07:49 |
||
7. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:23:03 |
||
8. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | 1227 |
1 |
01.04.2020 17:57:15 |
||
9. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1227 |
1 |
05.04.2020 20:01:26 |
||
10. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | 1227 |
1 |
18.04.2020 17:57:11 |
||
11. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | 1227 |
1 |
04.05.2020 16:39:18 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Otiepková Viola | 04.07.2009 | SK Tenis Tišnov | 365 |
9 |
odhlášeno hráčem | 01.04.2020 17:52:18 |
|
2. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 168 |
15 |
odhlášeno hráčem | 16.04.2020 10:15:48 |
|
3. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.04.2020 12:25:59 |
|
4. |
Koutová Veronika | 26.01.2008 | TJ Spoje Praha | 265 |
9 |
odhlášeno hráčem | 10.05.2020 18:47:18 |
|
5. |
Koutová Lucie | 26.01.2008 | TJ Spoje Praha | 350 |
9 |
odhlášeno hráčem | 10.05.2020 18:47:54 |
|
6. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.05.2020 22:40:24 |
|
7. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 51 |
30 |
odhlášeno hráčem | 22.05.2020 05:46:48 |
|
8. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.05.2020 07:17:01 |
|
9. |
Polatová Natálie | 20.02.2008 | TK Most | 114 |
20 |
odhlášeno hráčem | 22.05.2020 09:47:01 |
|
10. |
Petečelová Valentina | 29.01.2008 | LTC Velen Boskovice | 135 |
15 |
odhlášeno hráčem | 23.05.2020 10:29:32 |
|
11. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.05.2020 09:19:18 |
|
12. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.05.2020 12:04:40 |
|
13. |
Kovar Nicol | 31.07.2009 | LTK Bílina | 230 |
12 |
odhlášeno hráčem | 27.05.2020 09:30:49 |
|
14. |
Exnerová Ella | 17.09.2008 | TENIS Klánovice | 207 |
12 |
odhlášeno hráčem | 27.05.2020 15:15:59 |
|
15. |
Peterková Adina | 29.02.2008 | TK Sparta Praha | 120 |
15 |
odhlášeno hráčem | 27.05.2020 15:53:35 |
|
16. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.05.2020 16:28:08 |
|
17. |
Dvořáková Sophie | 07.08.2009 | TK Most | 130 |
15 |
odhlášeno hráčem | 30.05.2020 22:12:07 |
|
18. |
Sokolová Elen | 17.01.2009 | LTC Panorama Teplice | 233 |
12 |
odhlášeno hráčem | 01.06.2020 23:31:08 |
|
19. |
Stryková Justyna Anna | 05.02.2008 | TC Brno. | 136 |
15 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2020 09:35:01 |
|
20. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | 179 |
12 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2020 23:08:23 |
|
21. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 252 |
12 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2020 06:01:22 |
|
22. |
Vejšická Alžběta | 28.03.2009 | TJ Sokol Vysočany | 192 |
12 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2020 11:41:40 |
|
23. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | 103 |
20 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2020 19:15:58 |
|
24. |
Hůlková Amálie | 17.04.2008 | TJ Radlice z.s. | 158 |
15 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2020 15:11:46 |
|
25. |
Kubešová Aneta | 03.07.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | 153 |
15 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2020 17:15:32 |
|
26. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | 202 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.06.2020 13:56:41 |