Název: |
Lob cup |
Datum: |
08.-10.05. |
Pořadatel: |
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200) |
Kódové číslo: |
816007 |
Dvorců + povrch: |
10 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
St do 12:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Knížek Jiří |
Bukolská 843/2a | |
18100 Praha 8 Bohnice | |
Tel. (1): |
775733784 |
E-mail: |
jklob@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebístková Karolína | 13.05.2008 | LTC Humpolec | 268 |
9 |
17.03.2019 17:35:06 |
||
2. |
Halamová Kateřina | 02.06.2008 | TJ Spoje Praha | 287 |
9 |
01.04.2019 21:23:28 |
||
3. |
Beková Barbora | 23.06.2008 | Start Liberec | 315 |
9 |
21.04.2019 01:18:44 |
||
4. |
Jarolímková Nikol Marie | 15.03.2008 | Sokol Říčany | 383 |
9 |
28.04.2019 06:06:54 |
||
5. |
Dirlbeck Isabelle | 11.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 388 |
9 |
22.04.2019 13:52:50 |
||
6. |
Mašková Zuzana | 29.04.2008 | TK Roudnice n.L. | 388 |
9 |
23.04.2019 16:08:36 |
||
7. |
Reitmaierová Stela | 01.01.2008 | TK SK Kladno, z.s. | 417 |
6 |
volná karta | 03.05.2019 16:32:15 |
|
8. |
Pátková Amálie | 29.08.2007 | SK Kamínka 1986, z.s. | 677 |
4 |
20.03.2019 12:28:37 |
||
9. |
Ondráčková Kateřina | 05.06.2007 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 687 |
4 |
volná karta | 03.05.2019 23:19:34 |
|
10. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | 1270 |
1 |
15.03.2019 00:01:35 |
||
11. |
Kolářová Daniela | 28.01.2009 | TO Sokol Nehvizdy | 1270 |
1 |
15.03.2019 00:06:10 |
||
12. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1270 |
1 |
15.03.2019 00:34:00 |
||
13. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | 1270 |
1 |
15.03.2019 00:49:16 |
||
14. |
Nováková Františka | 16.02.2009 | F.H.TK Dobřichovice | 1270 |
1 |
15.03.2019 08:49:52 |
||
15. |
Paterová Tereza | 25.04.2009 | TK Slavia Plzeň | 1270 |
1 |
15.03.2019 09:40:19 |
||
16. |
Sokolová Elen | 17.01.2009 | LTC Panorama Teplice | 1270 |
1 |
15.03.2019 11:13:34 |
||
17. |
BIDZILIA Barbora | 04.01.2009 | TK Čelákovice | 1270 |
1 |
15.03.2019 11:44:30 |
||
18. |
Bělohradová Emílie | 02.07.2009 | TENIS Klánovice | 1270 |
1 |
15.03.2019 13:43:22 |
||
19. |
Malá Kristýna | 07.05.2009 | TK Olymp Praha | 1270 |
1 |
15.03.2019 18:07:40 |
||
20. |
Šifaldová Emma | 10.02.2009 | LTC Panorama Teplice | 1270 |
1 |
přijata | 17.03.2019 09:05:04 |
|
21. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | 1270 |
1 |
volná karta | 22.03.2019 14:24:00 |
|
22. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1270 |
1 |
volná karta | 22.04.2019 13:35:40 |
|
23. |
Ondráčková Sofie | 05.03.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 1270 |
1 |
volná karta | 03.05.2019 23:19:49 |
|
24. |
Kovar Nicol | 31.07.2009 | LTK Bílina | 1270 |
1 |
volná karta | 06.05.2019 09:30:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bendova Kristyna | 03.06.2008 | Lokomotiva Praha | 1270 |
1 |
přijata | 17.03.2019 13:27:19 |
|
2. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
přijata | 17.03.2019 21:39:31 |
|
3. |
Ďulíková Kristýna | 22.12.2009 | LTK Liberec | 1270 |
1 |
přijata | 23.03.2019 18:12:12 |
|
4. |
Forostyak Sofia | 07.04.2007 | Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. | 1270 |
1 |
přijata | 26.03.2019 09:33:10 |
|
5. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | 1270 |
1 |
přijata | 31.03.2019 23:52:50 |
|
6. |
Škachová Miriam | 01.09.2009 | LTC Slovan Kladno | 1270 |
1 |
přijata | 16.04.2019 19:36:30 |
|
7. |
Řihošková Angie | 19.02.2009 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
přijata | 03.05.2019 23:19:03 |
|
8. |
Řihošková Gina | 07.09.2007 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
přijata | 03.05.2019 23:19:18 |
|
9. |
Poláková Liliana | 24.06.2007 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 818 |
4 |
přijata | 04.05.2019 20:58:25 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Michálková Adriena | 25.01.2007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 151 |
15 |
odhlášeno hráčem | 26.03.2019 07:18:35 |
|
2. |
Freeman Eva Savannah | 25.06.2009 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.04.2019 21:18:33 |
|
3. |
Tvrzská Karolína | 28.01.2008 | Lokomotiva Zdice | 443 |
6 |
odhlášeno hráčem | 07.04.2019 08:17:32 |
|
4. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.04.2019 20:10:08 |
|
5. |
Vítová Nelly | 20.11.2008 | SK HAMR, z.s. | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.04.2019 12:24:54 |
|
6. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.04.2019 18:02:41 |
|
7. |
Tvrzová Mia | 04.08.2008 | Tenis Cibulka | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.04.2019 22:42:14 |
|
8. |
Kozáková Tereza | 12.04.2008 | TK Písek | 277 |
9 |
odhlášeno hráčem | 29.04.2019 19:04:13 |
|
9. |
Sedláková Nela | 22.10.2009 | TK Slavia Plzeň | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.04.2019 08:39:52 |
|
10. |
Jusková Ema | 13.06.2009 | SK Aritma Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.04.2019 15:13:33 |
|
11. |
Těšínská Klárka | 10.10.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 350 |
9 |
odhlášeno hráčem | 01.05.2019 15:38:01 |
|
12. |
Oliveriusová Sára | 18.04.2009 | LTK Liberec | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.05.2019 20:45:05 |
|
13. |
Raczynska Nina | 04.07.2008 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.05.2019 12:45:04 |
|
14. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.05.2019 22:41:50 |
|
15. |
Pabišková Natalie | 29.04.2009 | LTK Liberec | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.05.2019 14:06:20 |
|
16. |
Molnárová Viktorie | 23.08.2009 | Start Liberec | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.05.2019 16:51:31 |
|
17. |
Tydlačková Nikola | 06.10.2009 | TO Sokol Nehvizdy | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.05.2019 13:27:32 |