Český tenisový svaz
Název:
TJ Kraví Hora Brno open
Datum:
13.-15.04.
Pořadatel:
TJ Kraví Hora Brno (C - 200)
Místo konání:
Areál VUT, Rybkova 23, Brno
Kódové číslo:
816001
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:30 hod.
Kontaktní osoba:
Dostál Marek
Bellova 24
623 00 BRNO
Tel. (1):
604245748
E-mail:
dostalmarek@centrum.cz
Internet:
www.kravi-hora.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 12.4. pouze v době 16-17.30 hod pouze formou sms na číslo 604245748.
Následuje veřejné losování na Kraví Hoře a rozpis na sobotu bude po 20 hod v IS.
Budeme hrát také na 4 kurtech v Lužánkách,ulice Lidická 71./horní kurty/
Z důvodu chladného počasí začínáme hrát od 10 hod.

Těšíme se na Vás
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Boudová Valerie 15.09.2008 TK Blansko
157
15
 
 
26.03.2019 20:16:05
2.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TK Tuřany
177
15
 
 
01.04.2019 14:11:26
3.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
388
9
 
 
15.03.2019 00:19:13
4.
Schneiderová Karin 18.08.2008 ŽLTC Brno
388
9
 
 
19.03.2019 11:30:49
5.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
406
6
 
 
15.03.2019 14:57:40
6.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
409
6
 
 
16.03.2019 08:48:16
7.
Kubíková Nikola 19.05.2007 TK Vyškov
441
6
 
 
17.03.2019 11:27:34
8.
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
501
6
 
 
15.03.2019 09:18:55
9.
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno
506
6
 
 
16.03.2019 06:51:20
10.
Molíková Veronika 28.11.2007 TK Znojmo
530
6
 
 
16.03.2019 08:52:33
11.
Říčková Karolina 08.03.2008 TK Oáza Říčany
550
6
 
 
21.03.2019 08:22:55
12.
Podborská Karolína 11.05.2007 SK Tenis Tišnov
596
4
 
 
15.03.2019 18:36:14
13.
Dostálová Adriana 29.12.2008 TJ Kraví Hora Brno
596
4
 
 
29.03.2019 09:00:32
14.
Skotáková Veronika 26.09.2008 TK Blansko
627
4
 
 
02.04.2019 19:25:09
15.
Skotáková Monika 26.09.2008 TK Blansko
705
4
 
 
02.04.2019 19:28:16
16.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
723
4
 
 
19.03.2019 11:43:59
17.
Šteflová Bára 15.09.2008 HTK Třebíč
753
4
 
 
23.03.2019 12:40:41
18.
Kubešová Ivana 06.11.2008 BLTC Brno
976
3
 
 
15.03.2019 23:34:23
19.
Lišková Kateřina 21.11.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
1031
3
 
 
02.04.2019 23:13:44
20.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
1270
1
 
 
15.03.2019 00:02:00
21.
Quittová Julie 03.07.2008 BLTC Brno
1270
1
 
 
15.03.2019 12:35:25
22.
Chevray Lena 14.05.2008 TK Líšeň
1270
1
 
 
15.03.2019 13:42:52
23.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
1270
1
 
 
15.03.2019 14:38:14
24.
Grecová Tereza 14.07.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem
1270
1
 
 
15.03.2019 15:42:11
25.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno
1270
1
 
 
15.03.2019 16:45:33
26.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
1270
1
 
 
15.03.2019 19:47:26
27.
Pospisilova Eliska 31.08.2008 BLTC Brno
1270
1
 
volná karta
15.03.2019 22:28:24
28.
PALEČKOVA Ellen 24.12.2007 BLTC Brno
1270
1
 
volná karta
16.03.2019 05:09:51
29.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
1270
1
 
 
16.03.2019 06:20:16
30.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
1270
1
 
 
16.03.2019 07:14:29
31.
Molíková Zuzana 21.10.2009 TK Znojmo
1270
1
 
 
16.03.2019 08:24:50
32.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč
1270
1
 
 
16.03.2019 15:06:20
33.
Králová Adriana 18.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
1270
1
 
 
16.03.2019 22:07:10
34.
Honzíková Natálie 12.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
1270
1
 
volná karta
17.03.2019 10:00:22
35.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem
1270
1
 
 
17.03.2019 10:12:49
36.
Švecová Karolína 01.04.2009 Start Brno
1270
1
 
 
17.03.2019 15:49:22
37.
Šlapanská Agáta 10.10.2008 TK Moravský Krumlov z.s.
1270
1
 
 
18.03.2019 10:37:45
38.
Krčková Tereza 24.03.2007 TK Mokrá-Horákov
1270
1
 
volná karta
18.03.2019 13:00:05
39.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno
1270
1
 
volná karta
20.03.2019 09:47:49
40.
Šupová Kali 31.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1270
1
 
volná karta
21.03.2019 10:10:47
41.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
1270
1
 
volná karta
27.03.2019 11:51:57
42.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
1270
1
 
volná karta
29.03.2019 08:16:17
43.
Strejčková Sára 25.01.2009 TJ Kraví Hora Brno
1270
1
 
volná karta
04.04.2019 08:19:57
44.
Pokorná Alexandra 09.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
1270
1
 
volná karta
04.04.2019 08:20:53
45.
Hrnčířová Jamuna 13.05.2007 TJ Kraví Hora Brno
1270
1
 
volná karta
04.04.2019 08:21:41
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
23.03.2019 19:40:41
2.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1270
1
 
odhlášeno hráčem
24.03.2019 22:07:15
3.
Koudelková Tereza 03.08.2007 Mosilana Brno
627
4
 
odhlášeno hráčem
04.04.2019 16:31:20
4.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
05.04.2019 08:13:19
5.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
195
12
 
odhlášeno hráčem
05.04.2019 12:59:58
6.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 06:58:24
7.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 10:21:42
8.
Mašková Anna 05.07.2007 TJ Žďár nad Sázavou
371
9
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 19:51:00
9.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 20:26:32
10.
Severinová Kateřina 23.09.2008 TK Znojmo
333
9
 
odhlášeno hráčem
07.04.2019 10:09:39
11.
Severinová Alena 23.09.2008 TK Znojmo
343
9
 
odhlášeno hráčem
07.04.2019 10:11:47
12.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
108
20
 
odhlášeno hráčem
07.04.2019 11:31:17
13.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
IS: kolizní přihláška
07.04.2019 12:00:03
14.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
07.04.2019 13:33:07
15.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
213
12
 
odhlášeno hráčem
09.04.2019 12:55:41
16.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
143
15
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 14:05:51
17.
Kocandová Marie 07.08.2007 TK Moravský Krumlov z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 14:38:20
18.
Marschalová Zuzana 02.11.2007 TK Moravský Krumlov z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 14:40:01
19.
Pfeifferová Leona 31.07.2009 TK Mohelnice, z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 19:22:52
20.
Míšková Nela 21.08.2007 TJ Žďár nad Sázavou
189
12
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 19:30:36
21.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
446
6
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 21:44:02
22.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
12.04.2019 12:27:41
23.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
12.04.2019 17:00:13
24.
Hořavová Zuzana 07.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
12.04.2019 17:28:23