Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Sdružený halový okresní přebor OV,NJ,KA,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM
Datum:
21.-23.12.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Jelínková Adéla
Jelínková
Jelínková
Krutilová Tereza
6:0, 6:1
Denková
Denková Adéla
6:1, 6:0
Jelínková
Navrátilová Magdalena
6:3, 6:4
Navrátilová Magdalena
Navrátilová Magdalena
6:2, 6:1
Dvořáková
Dvořáková Kristina
Heiderová
Votápková Lucie
6:3, 4:6, 1:0 (9)
Votápková
Heiderová
6:0, 6:0
Heiderová
Heiderová Karolína
Heiderová
Kočnarová Lucie
6:1, 6:0
Kočnarová
Damašková
6:2, 6:3
Damašková
Damašková Kristýna
Heiderová
Pastrňáková Barbora
7:6 (5), 6:2
Pastrňáková
Pastrňáková
Reinertová Veronika
6:0, 6:0
Reinertová
Marečková Vendula
6:2, 6:2
Pastrňáková
Linartová Tereza
6:1, 6:1
Linartová
Hrbková
6:3, 6:0
Hrbková
Hrbková Daniela
Pastrňáková
Kučová Marta Anna
6:4, 1:6, 1:0 (6)
Kučová
Krstovská
6:1, 6:4
Krstovská
Krstovská Agáta
Huťková
Pyszko Natalia
6:2, 6:4
Rušarová
Rušarová Nikola
6:0, 6:1
Huťková
6:1, 6:0
Huťková
Huťková Klaudie
Heiderová
Dedková Nela
7:5, 6:2
Dedková
Dedková
Navrátilová Liliana
6:0, 7:5
Navrátilová Liliana
Ježková Tereza
6:0, 6:0
Bártová
Juříčková Barbora
6:3, 6:0
Juříčková
Bártová
6:0, 6:0
Bártová
Bártová Natálie
Mičolová
Pacáková Tereza
6:1, 6:2
Pacáková
Míčková
6:0, 6:2
Míčková
Míčková Lucie
Mičolová
Slováková Kamila
6:0, 6:1
Slováková
Fialová Sára
6:2, 6:3
Mičolová
6:3, 7:6 (5)
Mičolová
Mičolová Nela
Benešová
Benešová Nicol
scr.
Benešová
Benešová
6:0, 6:1
Novák
Novák Nicol
Benešová
Žaroská Natálie
2:6, 6:4, 1:0 (6)
Žaroská
Bazgierová
6:1, 6:0
Bazgierová
Bazgierová Agáta
Benešová
Motyková Markéta
3:6, 6:3, 1:0 (6)
Motyková
Motyková
6:0, 6:2
Halamíčková
Halamíčková Aneta
Kulhánková
Bury Natálie
6:2, 6:1
Mikulíková
Mikulíková Melanie
6:0, 2:6, 1:0 (6)
Kulhánková
6:0, 6:1
Kulhánková
Kulhánková Klára
Rozhodčí turnaje:
ING. JIŘÍ VYKOUKAL
Počet účastníků
38
Nasazení
CŽ
BH
Jelínková Adéla
82
20
Kulhánková Klára
115
15
Mičolová Nela
126
15
Pastrňáková Barbora
126
15
Benešová Nicol
154
15
Huťková Klaudie
159
12
Damašková Kristýna
169
12
Dedková Nela
185
12
Kategorie : 6
Součet BH: 116
Kódové číslo akce: 802991
Jelínková Adéla
-
Huťková Klaudie
Jelínková
-
Huťková
Jelínková
-
Huťková
Navrátilová Liliana
-
Denková Adéla
6:0, 6:2
Navrátilová Liliana
-
Denková
Novák Nicol
-
Hrbková Daniela
6:2, 6:1
Jelínková
-
Huťková
Dedková Nela
-
Benešová Nicol
6:0, 3:6, 1:0 (7)
Dedková
-
Benešová
Halamíčková Aneta
-
Ježková Tereza
6:3, 6:3
Dedková
-
Benešová
Kučová Marta Anna
-
Míčková Lucie
6:1, 6:0
Kučová
-
Míčková
Juříčková Barbora
-
Mikulíková Melanie
7:6 (4), 3:6, 1:0 (8)
Jelínková
-
Huťková
Pacáková Tereza
-
Votápková Lucie
scr.
Krstovská
-
Navrátilová Magdalena
Krstovská Agáta
-
Navrátilová Magdalena
6:1, 6:0
Slováková
-
Mičolová
7:6 (3), 6:4
Slováková
-
Mičolová
Slováková Kamila
-
Mičolová Nela
Slováková
-
Mičolová
Bártová Natálie
-
Heiderová Karolína
6:3, 1:6, 1:0 (3)
Kulhánková
-
Motyková
Kulhánková Klára
-
Motyková Markéta
6:2, 2:6, 1:0 (2)
Kulhánková
-
Motyková
6:2, 6:7 (2), 1:0 (5)
Pastrňáková
-
Damašková
Pastrňáková Barbora
-
Damašková Kristýna
Rozhodčí turnaje:
ING. JIŘÍ VYKOUKAL
Počet dvojic
13
Nasazení
CŽ
BH
Jelínková Adéla
82
20
Kulhánková Klára
115
15
Mičolová Nela
126
15
Pastrňáková Barbora
126
15
Benešová Nicol
154
15
Huťková Klaudie
159
12
Damašková Kristýna
169
12
Dedková Nela
185
12
Kategorie : 6
Součet BH: 116
Kódové číslo akce: 804991
Tisková PDF verze hracího plánu