Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
04.-07.01. |
Pořadatel: |
severomoravský (P - 500) |
Kódové číslo: |
806970 |
Dvorců+povrch: |
3 COURT SOL |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Huťka Pavel |
: |
U tenisu 16 |
: |
75000 Přerov |
Tel. (1): |
725802909 |
E-mail: |
tenis@tenis-prerov.cz |
Poznámka pořadatele: TELEFONICKÁ PREZENTACE:
---------------------------------
PÁTEK 4.1. OD 17:00 - 18:00 HOD.
LOSOVÁNÍ:
-------------
18:15 - 18:45 HOD. NA ŘEDITELSTVÍ TURNAJE TENISOVÉHO ARÉÁLU TK PRECHEZY
ČASOVÝ HARMONOGRAM TURNAJE A NASAZENÍ ZÁPASŮ BUDE ZVEŘEJNĚN V POZNÁMCE POŘADATELE TURNAJE DO 20:00 HOD.
NEDĚLE
---------
ROZEHRÁVKY BUDOU MOŽNÉ POUZE PŘED ZAHÁJENÍM PRVNÍCH KOL OD 7:30-8:25 HOD.
----------
NEDĚLE
----------
8:30 HOD.
VŠE SE ODEHRAJE V NOVÉ HALE HORNÍHO AREÁLU NA KURTECH BĚŽNĚ HRANÝCH LETNÍCH TURNAJŮ - ulice: KOSMÁKOVA 55
8:30 HOD.
SLAMĚNÍKOVÁ, PITERÁKOVÁ, MIČOLOVÁ, HORUTOVÁ, HAVLOVÁ, ELIÁŠOVÁ
9:30 HOD.
HARTINGEROVÁ, LUDVOVÁ, ONDRÁŠKOVÁ, KLAR, POLČÁKOVÁ, PITERÁKOVÁ
10:45 HOD.
TAXOVÁ, MYSLIVCOVÁ, KUNCOVÁ, ŽINGOROVÁ
--------------------------------
HARMONOGRAM TURNAJE:
---------------------------------
SOBOTA:
DVOUHRA 37/32 , 32/16
ČTYŘHRA XX/8 8/4
NEDĚLE:
DVOUHRA 16/8 8/4
ČTYŘHRA 4/2 ?????
PONDĚLÍ:
DVOUHRA 4/2, FINÁLE
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Slaměníková Marie |
13.08.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
15 |
60 |
|
volná karta |
20.12.2018 11:09:38 |
2. |
Žingorová Adéla |
01.06.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
54 |
30 |
|
volná karta |
25.11.2018 13:33:05 |
3. |
Piteráková Natálie |
27.08.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
69 |
25 |
|
volná karta |
16.11.2018 14:27:27 |
4. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
20 |
|
volná karta |
16.11.2018 08:53:09 |
5. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
87 |
20 |
|
volná karta |
10.11.2018 19:22:33 |
6. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
98 |
20 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:30:45 |
7. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
116 |
15 |
|
volná karta |
01.11.2018 08:57:04 |
8. |
Fichnová Adéla |
08.06.2008 |
TK Hlučín |
149 |
15 |
|
volná karta |
28.12.2018 14:10:39 |
9. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
162 |
15 |
|
volná karta |
07.11.2018 10:10:13 |
10. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
192 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:26:04 |
11. |
Felux Charlotte |
05.10.2007 |
SKT Frýdlant n.O. |
195 |
12 |
|
volná karta |
05.11.2018 22:22:15 |
12. |
Kuncová Markéta |
05.02.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
230 |
12 |
|
volná karta |
18.12.2018 14:12:37 |
13. |
Motyková Adéla |
04.06.2008 |
TC Třinec |
285 |
9 |
|
volná karta |
11.11.2018 09:54:14 |
14. |
Machačová Zuzana |
20.10.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
289 |
9 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:32:58 |
15. |
Zichlarzová Vanesa |
06.06.2007 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
289 |
9 |
|
volná karta |
01.11.2018 12:19:39 |
16. |
Řeřuchová Ines |
03.08.2008 |
TK Havířov, z.s. |
312 |
9 |
|
volná karta |
19.12.2018 11:03:14 |
17. |
Polčáková Valerie |
27.09.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
319 |
9 |
|
volná karta |
28.12.2018 14:11:30 |
18. |
Klar Veronika |
24.02.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
324 |
9 |
|
volná karta |
19.11.2018 18:03:51 |
19. |
Polášková Nikol |
12.02.2007 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
338 |
9 |
|
volná karta |
12.11.2018 10:20:23 |
20. |
Lapčáková Carmen |
05.06.2007 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
347 |
9 |
|
volná karta |
11.11.2018 21:41:46 |
21. |
Horutová Agáta |
22.05.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
362 |
9 |
|
volná karta |
01.11.2018 18:48:11 |
22. |
Žáčková Nikol |
02.04.2007 |
TK Milo Olomouc |
409 |
6 |
|
volná karta |
22.12.2018 07:04:05 |
23. |
Hanáková Amálie |
26.03.2008 |
TK Zlín |
479 |
6 |
|
volná karta |
01.11.2018 08:41:45 |
24. |
Jeřábková Sabina |
17.10.2007 |
TK Milo Olomouc |
479 |
6 |
|
volná karta |
16.12.2018 18:04:29 |
25. |
Miketová Amálie |
06.09.2007 |
SK JC Sport Opava |
715 |
4 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:08:37 |
26. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:03:41 |
27. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:04:08 |
28. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:05:04 |
29. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:05:21 |
30. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:06:24 |
31. |
Bečičková Laura |
25.08.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:07:07 |
32. |
Pospíšilová Nikola |
09.04.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:19:10 |
33. |
Slaměníková Lucie |
25.12.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:27:10 |
34. |
Špitová Monika |
08.04.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:30:44 |
35. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 05:52:00 |
36. |
Peroutková Eliška |
20.05.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 06:34:09 |
37. |
Kotoučková Vendula |
03.07.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta |
05.11.2018 16:04:15 |
38. |
MIČOLOVÁ BEATA |
30.01.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1270 |
1 |
|
volná karta |
09.11.2018 18:29:17 |
39. |
Žáčková Nela |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
1270 |
1 |
|
volná karta |
22.12.2018 07:06:18 |
40. |
Žáčková Kamila |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
1270 |
1 |
|
volná karta |
22.12.2018 07:06:58 |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Knápková Natali |
22.10.2008 |
Tenisový klub Veřovice, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.12.2018 10:51:28 |
2. |
Šrotová Linda |
24.09.2007 |
TK Milo Olomouc |
181 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.12.2018 23:54:07 |
3. |
Šimečková Lucie |
19.04.2008 |
TK Slavia Orlová |
462 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2018 20:17:10 |
4. |
Otáhalová Viktorie |
23.07.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
557 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2018 20:48:52 |
5. |
Zuzaníková Kateřina |
21.05.2007 |
TK Krnov |
878 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2018 14:18:10 |
6. |
Borowik Julia |
31.01.2009 |
- |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.12.2018 17:01:44 |
7. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.12.2018 01:23:56 |
8. |
Pfeifferová Leona |
31.07.2009 |
TK EZE Olomouc z.s.-klub zrušen |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.12.2018 13:43:23 |
9. |
GAJDZICOVÁ Bára |
06.09.2008 |
TC Třinec |
687 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
24.12.2018 23:29:53 |
10. |
Janošková Amálie |
04.04.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
145 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.12.2018 10:31:24 |
11. |
Nosková Eliška |
12.02.2008 |
TK Slavia Orlová |
346 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2018 17:11:25 |
12. |
Macurová Hana |
30.06.2007 |
Slavoj Český Těšín |
104 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
27.12.2018 19:41:54 |
13. |
Ondroušková Erika |
16.09.2008 |
TK Bystřice p.H. |
499 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
02.01.2019 07:40:12 |
14. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2019 16:05:41 |
|