Český tenisový svaz
Datum:
04.-06.04.
Pořadatel:
TK Česká Třebová, z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
806224
Dvorců + povrch:
3 greenset
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Rybka Jaroslav
Nerudova 333
56002 Česká Třebová
Tel. (1):
777125232
Tel. (2):
465635188
Tel. (3):
465635189
E-mail:
jaroslav.rybka@tenisct.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
 
03.02.2020 08:25:07
2.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
135
15
 
 
02.03.2020 07:09:21
3.
Šperková Anna 07.04.2009 LTC Velen Boskovice
236
12
 
 
04.02.2020 11:58:11
4.
Kalavská Karin 25.11.2009 SK JC Sport Opava
280
9
 
 
05.03.2020 18:23:30
5.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk
283
9
 
 
07.03.2020 17:05:22
6.
Venclová Magdaléna 21.04.2008 TO SK Žamberk
299
9
 
 
13.11.2019 17:56:26
7.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
303
9
 
 
09.03.2020 15:26:25
8.
Hořavová Zuzana 07.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
333
9
 
 
03.03.2020 23:12:46
9.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
 
01.11.2019 00:05:17
10.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
435
6
 
 
09.11.2019 17:40:39
11.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
 
05.11.2019 11:29:26
12.
Zběhlíková Ema 05.10.2009 Tenisový klub Eden
474
6
 
 
01.11.2019 10:10:52
13.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
483
6
 
 
01.11.2019 01:41:39
14.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
507
6
 
 
01.11.2019 19:03:35
15.
Svobodová Alice 15.11.2008 SK Tenis Tišnov
512
6
 
 
11.03.2020 18:08:41
16.
Petrásová Nikola 11.10.2008 TK Bystřice n.Pernštejnem
569
6
 
 
08.11.2019 06:35:39
17.
Dostálová Šárka 15.06.2009 Spartak Polička
659
4
 
 
02.03.2020 19:42:29
18.
Halamová Natálie 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
716
4
 
 
04.11.2019 08:04:58
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nečasová Nikol 18.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
759
4
 
 
27.02.2020 19:12:41
2.
Průšková Viktorie 21.11.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
795
4
 
 
27.01.2020 14:19:04
3.
Rychterová Tereza 25.09.2009 TK Holice
1107
3
 
 
06.12.2019 18:31:55
4.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
volná karta pořadatele
01.11.2019 00:06:15
5.
Hrabálková Lucie 26.04.2010 LTC Vysoké Mýto
1227
1
 
 
01.11.2019 00:09:22
6.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
volná karta pořadatele
01.11.2019 00:12:06
7.
Crhová Gabriela 14.07.2010 TO TJ Svitavy
1227
1
 
 
01.11.2019 00:13:06
8.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
 
01.11.2019 00:19:35
9.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
volná karta pořadatele
01.11.2019 01:28:06
10.
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Blansko
1227
1
 
 
01.11.2019 06:38:25
11.
Hýblová Zuzana 20.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
volná karta pořadatele
01.11.2019 12:17:19
12.
Halamová Lucie 12.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
volná karta pořadatele
05.11.2019 11:08:37
13.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
 
05.11.2019 18:43:31
14.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
 
10.11.2019 21:52:13
15.
Meixnerová Izabela 30.03.2010 TK Choceň
1227
1
 
 
22.11.2019 10:57:57
16.
Bániková Kristýna 05.11.2010 TK Ústí n. Orlicí
1227
1
 
 
01.02.2020 16:37:19

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vábnová Monika 05.01.2009 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 16:30:17
2.
Říhová Jitka 14.10.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 18:37:28
3.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
230
12
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 16:21:32
4.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 17:39:01
5.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.03.2020 20:05:34
6.
Vinařová Ludmila 02.11.2009 TO TJ Tesla Pardubice
945
3
 
odhlášeno hráčem
13.03.2020 11:23:48
7.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.03.2020 11:31:08
8.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.03.2020 16:16:43
9.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.03.2020 13:01:12
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:21
11.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:22
12.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:23
13.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:23
14.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:24
15.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:25
16.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
97
20
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:25
17.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:02:06
18.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:02:06
19.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:02:08
20.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:02:08