Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
04.-06.04.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
806223
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
0
 
01.11.2019 02:46:33
2.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
0
 
03.11.2019 14:23:54
3.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
0
 
01.11.2019 15:36:15
4.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
0
 
01.11.2019 05:06:46
5.
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín
453
6
0
 
02.11.2019 18:59:45
6.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542
6
0
 
01.11.2019 00:57:02
7.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
0
 
04.11.2019 20:30:32
8.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
0
 
04.11.2019 20:52:05
9.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
31.10.2019 23:47:36
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:49:33
11.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
0
 
31.10.2019 23:51:44
12.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:54:11
13.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:56:34
14.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
31.10.2019 23:57:22
15.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
01.11.2019 00:05:20
16.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
0
 
01.11.2019 00:09:13
17.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.11.2019 00:11:46
18.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:20:59
19.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
0
 
01.11.2019 00:22:32
20.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
01.11.2019 00:38:10
21.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.11.2019 02:25:10
22.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 10:12:02
23.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.11.2019 10:15:53
24.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
0
 
01.11.2019 11:16:49
25.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 12:40:57
26.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.11.2019 15:53:07
27.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 18:19:24
28.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 19:20:38
29.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
0
 
01.11.2019 20:28:41
30.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
05.11.2019 13:31:59
31.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub
1227
1
0
 
06.11.2019 16:53:11
32.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
0
 
06.11.2019 17:18:17
33.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
0
 
07.11.2019 20:23:49
34.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
11.11.2019 17:47:31
35.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
0
 
11.11.2019 21:58:35
36.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
0
 
12.11.2019 12:42:48
37.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
22.11.2019 11:12:16