Český tenisový svaz
Název:
TK TENIS S&C SVITAVY
Datum:
28.-30.03.
Pořadatel:
TK TENIS S&C SVITAVY (C - 500)
Kódové číslo:
806217
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Snášilová Ilona
Purkyňova 25
56802 Svitavy
Tel. (1):
775 411 630
E-mail:
isnasilova@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
0
 
01.11.2019 00:11:40
2.
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy
174
12
0
 
05.11.2019 17:38:36
3.
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno
200
12
0
 
01.11.2019 07:06:20
4.
Hipšrová Magdaléna 19.06.2008 Sokol Čebín
283
9
0
 
01.11.2019 09:51:03
5.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
0
 
01.11.2019 21:04:03
6.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
0
 
01.11.2019 00:04:40
7.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč
357
9
0
 
01.11.2019 01:07:27
8.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
435
6
0
 
09.11.2019 17:39:55
9.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
0
 
05.11.2019 11:28:26
10.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
483
6
0
 
01.11.2019 01:40:39
11.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
507
6
0
 
01.11.2019 19:01:50
12.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542
6
0
 
01.11.2019 00:55:57
13.
Petrásová Nikola 11.10.2008 TK Bystřice n.Pernštejnem
569
6
0
 
08.11.2019 06:35:09
14.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno
599
4
0
 
01.11.2019 20:07:01
15.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
0
 
04.11.2019 20:30:08
16.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
0
 
04.11.2019 20:51:25
17.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov
677
4
0
 
31.10.2019 23:50:53
18.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov
742
4
0
 
04.11.2019 12:57:47
19.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
31.10.2019 23:49:10
20.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:50:53
21.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:54:59
22.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
31.10.2019 23:59:04
23.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
31.10.2019 23:59:52
24.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
31.10.2019 23:59:55
25.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:02:12
26.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
0
 
01.11.2019 00:05:49
27.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:06:32
28.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.11.2019 00:07:27
29.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.11.2019 00:08:08
30.
Hrabálková Lucie 26.04.2010 LTC Vysoké Mýto
1227
1
0
 
01.11.2019 00:08:40
31.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.11.2019 00:08:52
32.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.11.2019 00:10:25
33.
Crhová Gabriela 14.07.2010 TO TJ Svitavy
1227
1
0
 
01.11.2019 00:11:35
34.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
01.11.2019 00:36:41
35.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.11.2019 00:59:13
36.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.11.2019 01:14:43
37.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 01:27:51
38.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
01.11.2019 01:28:41
39.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.11.2019 02:23:28
40.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
1227
1
0
 
01.11.2019 06:11:39
41.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
0
 
01.11.2019 06:33:01
42.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
0
 
01.11.2019 08:41:15
43.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.11.2019 09:50:03
44.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
0
 
01.11.2019 09:57:46
45.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička
1227
1
0
 
02.11.2019 07:28:00
46.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
0
 
05.11.2019 18:41:58
47.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno
1227
1
0
 
07.11.2019 21:35:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šamánková Lucie Marie 31.08.2008 SHARK Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.11.2019 18:49:59