Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
27.-30.03.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
806210
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
0
 
02.11.2019 17:30:25
2.
Nováková Františka 16.02.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
273
9
0
 
01.11.2019 00:32:21
3.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
0
 
01.11.2019 09:11:57
4.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
0
 
01.11.2019 00:39:07
5.
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s.
519
6
0
 
15.11.2019 06:30:46
6.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
0
 
01.11.2019 00:55:33
7.
Kudělková Karolína 31.07.2009 TJ Kralupy o.s.
1003
3
0
 
14.11.2019 13:14:30
8.
Vítová Nelly 20.11.2008 SK HAMR, z.s.
1158
3
0
 
15.11.2019 16:30:49
9.
ARCHMANNOVA EMMA 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
0
 
01.11.2019 00:04:38
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.11.2019 00:08:14
11.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:35:44
12.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:37:20
13.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
0
 
01.11.2019 00:38:46
14.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.11.2019 00:56:54
15.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha
1227
1
0
 
01.11.2019 05:39:56
16.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 06:26:48
17.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
0
 
01.11.2019 08:28:18
18.
Čepková Kristýna 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
0
 
02.11.2019 00:22:45
19.
Čepková Karolína 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
0
 
02.11.2019 00:23:49
20.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
0
 
02.11.2019 18:34:02
21.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
0
 
04.11.2019 17:59:22
22.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice
1227
1
0
 
05.11.2019 14:33:24
23.
Matoušková Markéta 10.03.2010 TK Roudnice n.L.
1227
1
0
 
09.11.2019 15:00:41
24.
Jiránková Barbora 25.02.2010 TC ESO Praha z.s.
1227
1
0
 
22.11.2019 08:57:36
25.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
22.11.2019 11:08:03