Český tenisový svaz
Název:
PTA Wilson Cup
Datum:
21.-23.03.
Pořadatel:
TK PTA Kolín (C - 400)
Kódové číslo:
806202
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Müller Tomáš
V Jezírkách 1530
280 02 Kolín V
Tel. (1):
725 640 044
Tel. (2):
321 405 305
E-mail:
mullto@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 20.3.2020 formou sms do 18:00 hod. Po ukončení prezentace bude turnaj vylosován na kurtech PTA Kolín. Hrací plán s časovým programem bude k dispozici na internetu (web. stránky ČTS) po 20:00 hod. Turnaj chlapců - předpokládaný čas zahájení v sobotu v 08.30 hod. Turnaj děvčat - předpokládaný čas zahájení v sobotu ve 10.30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
 
02.11.2019 08:17:52
2.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
 
25.11.2019 22:24:03
3.
Jelínková Nicol 10.11.2008 TK PTA Kolín
276
9
 
 
06.02.2020 08:52:14
4.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
303
9
 
 
09.03.2020 15:29:52
5.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
 
 
01.11.2019 09:08:51
6.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
 
01.11.2019 00:04:02
7.
Kesnerová Sofie 09.05.2008 TK PTA Kolín
391
6
 
 
14.01.2020 11:27:28
8.
Bidzilia Sofie 17.06.2009 TK Čelákovice
415
6
 
 
04.03.2020 22:06:18
9.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
507
6
 
 
01.11.2019 19:00:19
10.
Bošinová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
535
6
 
 
02.11.2019 15:16:42
11.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
546
6
 
 
05.02.2020 10:18:58
12.
Brůžová Adéla 02.02.2009 Slavoj Žiželice
666
4
 
 
02.11.2019 14:40:57
13.
Štajnerová Nikola 14.11.2009 LTC Mladá Boleslav z.s.
1158
3
 
 
25.01.2020 17:24:08
14.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
 
01.11.2019 00:08:20
15.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:23:44
16.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
01.11.2019 00:41:34
17.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
 
01.11.2019 00:56:01
18.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
 
01.11.2019 02:28:54
19.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
 
 
01.11.2019 06:30:57
20.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
 
01.11.2019 07:19:23
21.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
 
01.11.2019 08:29:04
22.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
 
22.11.2019 11:05:15
23.
Gottvaldová Eva 31.10.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
 
07.12.2019 19:57:48
24.
Hýblová Zuzana 20.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
 
24.12.2019 05:20:57
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
 
27.12.2019 09:44:33
2.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička
1227
1
 
 
28.01.2020 06:42:25
3.
Čubíková Kamila 01.09.2009 TK PTA Kolín
1227
1
 
 
20.02.2020 19:44:04
4.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
 
08.03.2020 09:24:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kolovecká Aneta 17.10.2008 TJ LTC Poděbrady
693
4
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 10:28:35
2.
Krejčoková Nikola 02.02.2010 TO TJ Tesla Pardubice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 18:58:09
3.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 08:55:34
4.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 10:09:01
5.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 09:44:37
6.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 10:51:09
7.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
230
12
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 16:20:22
8.
Machackova Nela 13.07.2009 TENNIS CENTRE Kosmonosy
684
4
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 23:46:49
9.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 10:18:29
10.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
174
12
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:07:35
11.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:54:06
12.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 18:12:19
13.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 19:42:01
14.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 21:42:53
15.
Průšková Viktorie 21.11.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
795
4
 
odhlášeno hráčem
11.03.2020 09:01:38