Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
21.-22.03. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500) |
Místo konání: |
Praha - Jahodnice |
Kódové číslo: |
806200 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořáková Sophie | 07.08.2009 | TK Most | 130 |
15 |
25.02.2020 19:02:26 |
||
2. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 174 |
12 |
01.11.2019 09:44:35 |
||
3. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | 202 |
12 |
03.02.2020 11:53:56 |
||
4. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | 240 |
12 |
09.03.2020 18:38:40 |
||
5. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 252 |
12 |
02.11.2019 17:35:28 |
||
6. |
Douděrová Věra | 23.04.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 309 |
9 |
01.03.2020 11:40:50 |
||
7. |
Bendova Kristyna | 03.06.2008 | Lokomotiva Praha | 330 |
9 |
01.11.2019 09:09:30 |
||
8. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | 354 |
9 |
05.03.2020 18:45:39 |
||
9. |
Skurzoková Patricie | 08.07.2008 | TCM Dubeč, z.s. | 364 |
9 |
04.11.2019 12:16:46 |
||
10. |
Vrbová Natálie | 21.05.2008 | TENIS Klánovice | 371 |
9 |
07.03.2020 10:48:30 |
||
11. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | 408 |
6 |
01.11.2019 00:38:31 |
||
12. |
Kühnová Karolína | 06.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | 417 |
6 |
02.11.2019 08:26:33 |
||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sixtová Adéla | 25.07.2008 | Pála Vízner Tennis z.s. | 474 |
6 |
02.02.2020 10:36:17 |
||
2. |
Malá Kristýna | 07.05.2009 | TK Olymp Praha | 519 |
6 |
15.11.2019 06:28:48 |
||
3. |
Paterová Tereza | 25.04.2009 | TK Slavia Plzeň | 564 |
6 |
01.11.2019 00:53:51 |
||
4. |
Soukupova Adela | 23.06.2008 | TK Čelákovice | 575 |
6 |
10.02.2020 19:41:19 |
||
5. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | 666 |
4 |
04.03.2020 10:19:48 |
||
6. |
Raczynska Nina | 04.07.2008 | Pála Vízner Tennis z.s. | 839 |
4 |
05.03.2020 10:01:39 |
||
7. |
Zemanová Kateřina | 05.03.2009 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 1075 |
3 |
01.11.2019 01:19:41 |
||
8. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
31.10.2019 23:57:57 |
||
9. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | 1227 |
1 |
01.11.2019 00:00:51 |
||
10. |
Archmannová Emma | 01.12.2010 | TK Most | 1227 |
1 |
01.11.2019 00:20:58 |
||
11. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | 1227 |
1 |
01.11.2019 00:29:43 |
||
12. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | 1227 |
1 |
01.11.2019 00:54:11 |
||
13. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | 1227 |
1 |
01.11.2019 06:07:34 |
||
14. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1227 |
1 |
01.11.2019 06:25:32 |
||
15. |
Baarová Natálie | 12.01.2010 | TENIS Klánovice | 1227 |
1 |
01.11.2019 08:27:53 |
||
16. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | 1227 |
1 |
02.11.2019 18:30:56 |
||
17. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 1227 |
1 |
22.11.2019 11:02:48 |
||
18. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | 1227 |
1 |
12.01.2020 19:20:39 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rathanová Kateřina | 25.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 431 |
6 |
odhlášeno hráčem | 19.02.2020 10:32:06 |
|
2. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.03.2020 07:10:25 |
|
3. |
Slobodová Kamila | 16.08.2010 | SK HAMR, z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.03.2020 18:38:28 |
|
4. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.03.2020 10:54:06 |
|
5. |
Nováková Františka | 16.02.2009 | F.H.TK Dobřichovice | 273 |
9 |
odhlášeno hráčem | 08.03.2020 21:42:53 |
|
6. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2020 06:15:50 |