Český tenisový svaz
Datum:
21.-22.03.
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun (C - 500)
Místo konání:
Beroun
Kódové číslo:
806198
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Dřížďal Jiří
Jungmannova 1139
266 01 Beroun
Tel. (1):
732360369
E-mail:
J.Drizdal@seznam.cz
Internet:
www.sporteden.cz/

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky nebo sms v Pá 20.3. od 16 do 17:00 na tel 732 360 369
Po ukončení prezentace losování v 17:15 v restauraci areálu.
Po 18hod pavouk a časový plán zápasů na stránkách svazu.
První zápasy kluků v So v 8:30, holky v So od 13:00 (bude upřesněno v rozpise zápasů)
Dvouhra 3.set supertiebreak
Čtyřhra 3.set supertiebrak a pravidlo "No ad"
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
207
12
0
 
04.11.2019 09:10:38
2.
Čermáková Jana Klára 27.04.2008 LTC Slovan Kladno
216
12
0
 
03.11.2019 14:19:56
3.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
240
12
0
 
03.11.2019 19:02:19
4.
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves
394
6
0
 
02.11.2019 11:22:11
5.
Hamouzová Amálie 05.04.2008 SK TALENT 13 - spolek
444
6
0
 
04.11.2019 09:35:41
6.
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek
455
6
0
 
04.11.2019 09:22:48
7.
Maříková Magdalena 20.08.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
480
6
0
 
08.11.2019 14:48:43
8.
Turečková Karolína 22.07.2009 TK FUNTOM Dobřany
556
6
0
 
01.11.2019 08:03:22
9.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
0
 
01.11.2019 00:34:37
10.
Hrušková Anna 24.01.2008 Sokol Králův Dvůr
945
3
0
 
10.11.2019 11:57:34
11.
Řimnáčová Tereza 12.09.2009 SPORT EDEN Beroun
1107
3
0
 
11.11.2019 11:38:27
12.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
0
 
01.11.2019 00:21:52
13.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.11.2019 00:23:57
14.
Hrabáková Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:25:50
15.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:27:03
16.
Vítová Berenika 02.08.2009 LTC Modřany 2005
1227
1
0
 
01.11.2019 00:33:22
17.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 01:15:35
18.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 04:40:17
19.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 06:24:48
20.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 06:54:34
21.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
0
 
02.11.2019 17:03:31
22.
Doleželová Alžběta 02.03.2010 SPORT EDEN Beroun
1227
1
0
 
04.11.2019 12:08:09
23.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
0
 
04.11.2019 17:55:58
24.
Vöröšová Anna 21.10.2009 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
0
 
06.11.2019 13:11:57
25.
Fraňková Justýna 11.12.2009 SPORT EDEN Beroun
1227
1
0
 
06.11.2019 19:37:04
26.
Krausová Tereza 04.12.2009 SPORT EDEN Beroun
1227
1
0
 
11.11.2019 11:38:41