Název: |
Vitality cup |
Datum: |
27.-29.03. |
Pořadatel: |
TC VITALITY Březnice (C - 500) |
Kódové číslo: |
806197 |
Dvorců + povrch: |
2 koberec s granulemi |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Veselý Jiří |
Sadová ul.746 | |
26272 Březnice | |
Tel. (1): |
776 634047 |
Tel. (2): |
777 161 922 |
Tel. (3): |
318 543 330 |
E-mail: |
info@tenisova-skola.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 113 |
15 |
01.11.2020 09:45:23 |
||
2. |
Fialová Barbora | 02.07.2010 | TK Roja Příbram z.s. | 138 |
15 |
01.11.2020 00:14:40 |
||
3. |
Kaslová Sofie | 29.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 177 |
12 |
03.11.2020 09:44:06 |
||
4. |
Fořtová Kateřina | 25.05.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 192 |
12 |
05.11.2020 20:04:52 |
||
5. |
Boháčová Ema | 24.04.2009 | LTC Český Krumlov | 277 |
9 |
01.11.2020 00:15:34 |
||
6. |
Turečková Karolína | 22.07.2009 | LTK Klatovy | 380 |
6 |
26.11.2020 12:13:03 |
||
7. |
Guedria Ines | 22.10.2009 | TK Milevsko, z.s. | 558 |
4 |
25.11.2020 12:53:43 |
||
8. |
Boháčová Soňa | 24.06.2011 | LTC Český Krumlov | 1098 |
1 |
01.11.2020 00:15:54 |
||
9. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
01.11.2020 16:43:40 |
||
10. |
Nuslová Amélie | 22.08.2011 | TK Roja Příbram z.s. | 1098 |
1 |
04.11.2020 21:31:35 |
||
11. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
11.11.2020 22:57:10 |
||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 300 |
9 |
odhlášeno hráčem | 14.03.2021 17:12:01 |
|
2. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.03.2021 00:24:14 |
|
3. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.03.2021 12:00:35 |
|
4. |
Reifová Justýna | 12.02.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.03.2021 12:00:35 |
|
5. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.03.2021 12:00:35 |
|
6. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | 129 |
15 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:50 |
|
7. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:53 |
|
8. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:53 |