Český tenisový svaz
Název:
Tesla Cup
Datum:
14.-16.03.
Pořadatel:
TO TJ Tesla Pardubice (C - 500)
Kódové číslo:
806180
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Čapounová Marcela
U Krematoria 1782
53002 Pardubice
Tel. (1):
603323499
E-mail:
antyp77@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Turnaj bude rozšířen na 24 hráčů.
Prezentace formou SMS v pátek 13.3.2020 na tel. 603323499 od 15:00 do 17:30 hod. SMS bude potvrzena. Losování v klubovně TO TJ Tesla Pardubice po 19:30 hod. Rozlosování a časy prvních utkání budou v IS do 20:30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
 
03.02.2020 11:52:38
2.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
 
01.11.2019 14:33:02
3.
Hochmanová Barbora 07.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
252
12
 
 
05.01.2020 22:19:11
4.
Čapounová Michaela 28.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
258
9
 
 
24.02.2020 22:52:18
5.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
 
 
01.11.2019 15:24:53
6.
Kubátová Lucie 03.01.2008 LTC Pardubice
366
9
 
 
04.02.2020 20:51:57
7.
Horáková Běla 18.02.2008 TO TJ Tesla Pardubice
380
9
 
volná karta
25.11.2019 19:14:21
8.
Hönigová Adéla 02.06.2009 LTC Pardubice
383
9
 
přijata
18.02.2020 08:13:15
9.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
507
6
 
 
01.11.2019 18:52:41
10.
Nečasová Nikol 18.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
759
4
 
přijata
19.11.2019 16:18:44
11.
Roubova Adéla 01.02.2008 LTC Pardubice
795
4
 
přijata
17.01.2020 15:16:27
12.
Průšková Viktorie 21.11.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
795
4
 
přijata
27.01.2020 14:13:22
13.
Vinařová Ludmila 02.11.2009 TO TJ Tesla Pardubice
945
3
 
volná karta
01.11.2019 06:29:22
14.
Rychterová Tereza 25.09.2009 TK Holice
1107
3
 
 
06.12.2019 18:27:00
15.
Mudrochová Laura 19.08.2010 TO TJ Tesla Pardubice
1227
1
 
volná karta
06.11.2019 15:57:57
16.
Krejčoková Nikola 02.02.2010 TO TJ Tesla Pardubice
1227
1
 
volná karta
10.02.2020 16:52:31

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrabálková Lucie 26.04.2010 LTC Vysoké Mýto
1227
1
 
přijata
01.11.2019 00:06:54
2.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
přijata
01.11.2019 00:08:55
3.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
přijata
01.11.2019 00:57:36
4.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
přijata
01.11.2019 02:13:26
5.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
 
přijata
01.11.2019 06:29:37
6.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
přijata
10.11.2019 21:50:19
7.
Malinová Natálie 22.04.2008 TO TJ Tesla Pardubice
393
6
 
přijata
08.03.2020 12:50:15

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 18:05:55
2.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 16:55:25
3.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 15:00:43
4.
Petrásová Nikola 11.10.2008 TK Bystřice n.Pernštejnem
569
6
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 08:45:28
5.
Prausová Vendula 10.05.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
533
6
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 13:50:24
6.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 21:43:53
7.
Nálevková Barbora 07.05.2008 Tenisový klub Eden
363
9
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 20:50:05
8.
Pospíšilová Anna Milada 21.11.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
542
6
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 08:49:42
9.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 12:39:31
10.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:20:37
11.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 18:30:04
12.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 10:09:47
13.
Mertlíková Lucie 13.05.2008 TK Česká Skalice
318
9
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 16:06:57
14.
Říhová Jitka 14.10.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 16:57:09
15.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
103
20
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:12:57
16.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:40:17
17.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:49:23
18.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:51:44
19.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:01:00
20.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 07:46:24
21.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:29:26
22.
Zběhlíková Ema 05.10.2009 Tenisový klub Eden
474
6
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:56:31
23.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:38:53
24.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 19:42:00