Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
14.-16.03.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
806179
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

TURNAJ ZRUŠEN ROZHODNUTÍM ČTS.

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
 
 
10.02.2020 18:18:47
2.
Řeřuchová Ines 03.08.2008 TK Havířov
120
15
 
volná karta
04.03.2020 20:42:47
3.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
 
01.11.2019 02:53:31
4.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
 
08.03.2020 17:11:19
5.
Zimenová Lujza 07.09.2009 SK JC Sport Opava
242
12
 
 
16.02.2020 17:23:23
6.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
 
03.11.2019 14:32:49
7.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
 
05.01.2020 18:17:45
8.
Střondalová Agáta 19.07.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s.
609
4
 
 
02.03.2020 21:50:02
9.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
 
04.11.2019 20:27:39
10.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
 
04.11.2019 20:48:17
11.
Scheibinger Valerie 22.04.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s.
753
4
 
 
25.02.2020 19:36:25
12.
Výtisková Alice 04.03.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
753
4
 
 
26.02.2020 07:55:51
13.
Knapíková Ellen 14.05.2009 SK JC Sport Opava
945
3
 
 
09.03.2020 14:40:55
14.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:15:19
15.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:19:38
16.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
 
01.11.2019 00:20:25
17.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:39:48
18.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
 
01.11.2019 07:55:08
19.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
 
01.11.2019 11:12:35
20.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 12:36:35
21.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 19:17:59
22.
Hrubá Ema 16.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
 
03.11.2019 21:11:06
23.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
volná karta
11.11.2019 17:44:47
24.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
volná karta
12.11.2019 12:41:26
25.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
volná karta
26.11.2019 13:23:56
26.
Gombáriková Lea 19.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
přijata do turnaje
02.01.2020 17:36:41
27.
Kalivodová Laura Victoria 21.01.2010 Slavoj Český Těšín
1227
1
 
volná karta
15.02.2020 19:49:45
28.
Štěrbová Dana Saskia 19.09.2009 TREND SPORT, z.s.
1227
1
 
přijata do turnaje
05.03.2020 19:03:20
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 15:00:43
2.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 08:34:44
3.
Machackova Nela 13.07.2009 TENNIS CENTRE Kosmonosy
684
4
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:17:54
4.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 00:59:04
5.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 17:57:41
6.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 01:38:09
7.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 07:58:06
8.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:12:25
9.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 22:46:34
10.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 20:13:29
11.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 13:17:41
12.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 14:41:28
13.
Kreuzingerová Natálie 14.02.2009 TK Hlučín
724
4
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 08:00:53
14.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:01:00
15.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 19:46:02
16.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 23:54:58
17.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 01:11:12
18.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 07:55:50
19.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:10:03
20.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:23:46
21.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:29:25
22.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:38:36
23.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:38:52
24.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem e-mail
09.03.2020 10:32:32
25.
Švidrnochová Sára 16.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 03:16:40
26.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.03.2020 05:33:03
27.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.03.2020 06:18:59
28.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.03.2020 13:49:29