Český tenisový svaz
Název:
YONEX CUP 2020
Datum:
07.-08.03.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (C - 500)
Místo konání:
Masarykovo nám.944 V.Mýto
Kódové číslo:
806168
Dvorců + povrch:
2 koberec s granulemi
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:15 hod.
Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
Sportovní 224
56601 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com

Poznámka pořadatele:

přihlášky SMS na tel.: 739261024 , losování pátek 18:15 hod. , následně zveřejníme hrací plán a pořadí zápasů.Hraje se na koberci. Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku. Ve dvouhře i čtyřhře se hraje NO-AD systém a místo 3. setu super-tiebreak v souladu s rozpisem vydaným VčOTS. Hráči i doprovod musí mít čisté boty(přezuvky) bez zbytků antuky.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Venclová Magdaléna 21.04.2008 TO SK Žamberk
299
9
 
 
13.11.2019 17:55:42
2.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
 
01.11.2019 00:02:03
3.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
435
6
 
 
09.11.2019 17:38:34
4.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
483
6
 
 
01.11.2019 01:38:56
5.
Pospíšilová Anna Milada 21.11.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
542
6
 
 
04.11.2019 07:57:37
6.
Petrásová Nikola 11.10.2008 TK Bystřice n.Pernštejnem
569
6
 
 
08.11.2019 06:37:55
7.
Polášková Alena 20.04.2008 Lokomotiva Trutnov
582
6
 
 
22.02.2020 12:58:00
8.
Zajícová Radka 08.11.2008 LTC Vysoké Mýto
623
4
 
 
27.02.2020 22:09:34
9.
Dostálová Šárka 15.06.2009 Spartak Polička
659
4
 
 
17.02.2020 09:11:57
10.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
 
01.11.2019 00:03:45
11.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 00:06:38
12.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:17:39
13.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 01:26:39
14.
Andresová Jessica 24.09.2008 SPORTTENIS
1227
1
 
 
14.01.2020 17:41:16
15.
Bániková Kristýna 05.11.2010 TK Ústí n. Orlicí
1227
1
 
volná karta
01.02.2020 16:32:48
16.
Havelková Nikola 19.02.2010 TK Ústí n. Orlicí
1227
1
 
volná karta
02.02.2020 17:23:44

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hýblová Zuzana 20.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
 
02.03.2020 11:32:06

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 10:26:42
2.
Vábnová Monika 05.01.2009 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 19:30:13
3.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 20:46:17
4.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 15:17:15
5.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 17:27:43
6.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 10:29:31
7.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 21:30:36
8.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 21:42:49
9.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 07:47:04
10.
Vinařová Ludmila 02.11.2009 TO TJ Tesla Pardubice
945
3
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 08:12:12
11.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:10:30
12.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:12:02
13.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:36:55
14.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:43:12
15.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:08:34
16.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:56:12
17.
Grofová Gabriela 20.06.2009 TC Chrudim z.s.
824
4
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 14:18:58
18.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 15:26:35
19.
Gajdošíková Agáta 13.05.2008 LTC Vysoké Mýto
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem
06.03.2020 17:39:50