Český tenisový svaz
Datum:
29.02-02.03.
Pořadatel:
TK Choceň (C - 400)
Kódové číslo:
806164
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Němeček David
Retůvka 127
56141 Řetová
Tel. (1):
777183683
E-mail:
davenemecek@seznam.cz
Internet:
www.tkchocen.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj bude rozšířen na 24 hráček

Vítězka turnaje získá hoverboard

ostatní umístění zajímavé věcné ceny.


Prezentace bude v pátek 28.2 do 18:00 formou sms na telefonní číslo 777 183

Dvouhra - No-AD systém místo 3. setu super tie-break

Čtyřhra - NO-AD systém, místo 3. setu super tie-break

Rozpis zápasů bude zveřejněn do 20:00.


8:30 Zajícová Radka - Nečasová Nikol // Kotová Sofie - Průšková Viktorie


9:30 Rychterová Tereza - Nermuťová Melisa // Říhová Jitka- Mudrochová Laura


10:30 Říhová Nikola - Meixnerová Izabela // Krejčoková Nikola - Šigutová Justýna


11:30 Košková Aneta - Rybičková Karolína // Petečelová Valentina - (Zajícová Radka - Nečasová Nikol)



12:30 Schovancová Alena - (Kotová Sofie - Průšková Viktorie) , Petrásová Nikola - (Rychterová Tereza - Nermuťová Melisa )
)


13:30 Čiperová Eliška - (Říhová Jitka- Mudrochová Laura) , Šperková Anna - (Říhová Nikola - Meixnerová Izabela)



14:30 Blažková Kateřina - Vinařová Ludmila // Řezáčová Štěpánka - (Krejčoková Nikola - Šigutová Justýna)






Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
135
15
 
Ok
20.01.2020 12:22:17
2.
Šperková Anna 07.04.2009 LTC Velen Boskovice
236
12
 
Ok
20.01.2020 17:17:46
3.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
303
9
 
volná karta ok
21.02.2020 14:50:55
4.
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň
329
9
 
Ok
16.12.2019 14:24:40
5.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
Ok
01.11.2019 00:01:25
6.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
483
6
 
Ok
01.11.2019 01:38:29
7.
Petrásová Nikola 11.10.2008 TK Bystřice n.Pernštejnem
569
6
 
Ok
08.11.2019 06:30:09
8.
Zajícová Radka 08.11.2008 LTC Vysoké Mýto
623
4
 
Ok
19.01.2020 09:47:59
9.
Průšková Viktorie 21.11.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
795
4
 
Ok
27.01.2020 14:09:34
10.
Vinařová Ludmila 02.11.2009 TO TJ Tesla Pardubice
945
3
 
přijata do hlavní soutěže ok
01.11.2019 06:27:25
11.
Rychterová Tereza 25.09.2009 TK Holice
1107
3
 
přijata do hlavní soutěže
06.12.2019 18:24:13
12.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
volná karta ok
01.11.2019 00:03:14
13.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
přijata do hlavní soutěže ok
01.11.2019 00:39:11
14.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
volná karta ok
01.11.2019 01:26:16
15.
Říhová Jitka 14.10.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
přijata do hlavní soutěže ok
03.11.2019 17:03:20
16.
Meixnerová Izabela 30.03.2010 TK Choceň
1227
1
 
volná karta ok
22.11.2019 10:56:12

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mudrochová Laura 19.08.2010 TO TJ Tesla Pardubice
1227
1
 
přijata do hlavní soutěže ok
28.11.2019 08:31:26
2.
Krejčoková Nikola 02.02.2010 TO TJ Tesla Pardubice
1227
1
 
přijata do hlavní soutěže ok
10.02.2020 16:49:15
3.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
přijata do hlavní soutěže ok
24.02.2020 10:35:24
4.
Šigutová Justýna 04.09.2009 TK Choceň
926
3
 
přijata do hlavní soutěže ok
26.02.2020 15:36:07
5.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
přijata do hlavní soutěže ok
28.02.2020 17:02:35
6.
Nečasová Nikol 18.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
759
4
 
přijata do hlavní soutěže ok
28.02.2020 17:07:06

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 08:58:52
2.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 21:27:00
3.
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno
200
12
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 08:46:34
4.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 18:26:24
5.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 21:33:54
6.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:31
7.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:42
8.
Šrámková Sofie 29.03.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:42
9.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 15:48:19
10.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 19:26:13
11.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 11:42:16
12.
Venclová Magdaléna 21.04.2008 TO SK Žamberk
299
9
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 14:20:43
13.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 17:27:43
14.
Rolencová Sofie 23.06.2008 TK Choceň
529
6
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 21:09:10
15.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
507
6
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 19:54:22
16.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
435
6
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 16:52:07
17.
Jandíková Eva 19.06.2010 TO SK Žamberk
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 06:23:59
18.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 07:38:22
19.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
odhlášeno pořadatelem
28.02.2020 17:48:40