Název:
HTK Třebíč
Datum:
29.02-01.03.
Pořadatel:
HTK Třebíč (C - 500)
Kódové číslo:
806162
Dvorců+povrch:
4 Bergo
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Vinopal František
:
kpt.Jaroše 639/3
:
67401 Třebíč
Tel. (1):
724646250
E-mail:
fvinopal@seznam.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace telefonicky na čísle 732 784 829 (sms) 28.2. 2020 mezi 16. - 18. hodinou. Losování proběhne v hlavní budově HTK v 18:15. V areálu je možnost ubytování a stravování - rezervace na tel.: 732 784 829 nebo na email: ubytovanihtk@seznam.cz

POVRCH: ANTUKA


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
 
19.02.2020 08:37:26
2.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 HTK Třebíč
141
15
 
 
31.10.2019 23:51:48
3.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
225
12
 
 
10.02.2020 11:18:19
4.
Hipšrová Magdaléna 19.06.2008 BLTC Brno
283
9
 
 
01.11.2019 09:42:36
5.
Šteflová Bára 15.09.2008 HTK Třebíč
292
9
 
 
01.11.2019 08:49:55
6.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
321
9
 
 
01.11.2019 05:37:17
7.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem
326
9
 
 
01.11.2019 17:10:09
8.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč
357
9
 
 
01.11.2019 00:57:53
9.
Mallinu Stella 11.06.2009 TK Spartak Jihlava
374
9
 
 
19.01.2020 17:29:59
10.
Nápravníková Eliška 10.03.2009 TK Pelhřimov
637
4
 
 
06.11.2019 22:14:15
11.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
1227
1
 
 
31.10.2019 23:41:38
12.
Nováková Valérie 05.05.2009 HTK Třebíč
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 00:08:27
13.
Zedníčková Emma 12.10.2010 HTK Třebíč
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 05:46:27
14.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 09:40:55
15.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
Přijata do soutěže
01.11.2019 14:05:14
16.
Čermáková Nela 28.10.2009 HTK Třebíč
1227
1
 
volná karta
03.11.2019 23:10:11

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
Přijata do soutěže
05.11.2019 18:33:04
2.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
Přijata do soutěže
06.01.2020 10:20:49

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Pokorna Kristýna 11.02.2009 TK Znojmo
523
6
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 08:39:19
2.
Horáková Kamila 28.10.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
945
3
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 21:05:38
3.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 09:56:15
4.
Svobodová Alice 15.11.2008 SK Tenis Tišnov
512
6
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 22:51:43
5.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 08:50:29
6.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 23:26:01
7.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 13:38:53
8.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
186
12
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 14:15:45
9.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 14:56:52
10.
Bošinová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
535
6
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 20:30:27
11.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 21:36:48
12.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno
599
4
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 23:08:15
13.
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno
200
12
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 08:46:32
14.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 18:18:42
15.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 21:31:46
16.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:39:04
17.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:31
18.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:40
19.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:41
20.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542
6
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:46
21.
Šlapanská Agáta 10.10.2008 TK Moravský Krumlov z.s.
531
6
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 19:22:02
22.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 11:42:14
23.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
23.02.2020 12:00:43
24.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
23.02.2020 12:00:44
25.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
23.02.2020 12:00:45
26.
Malá Adéla 26.07.2008 TK Třebíč
759
4
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 17:40:59