Název: |
A3 |
Datum: |
15.-19.03. |
Pořadatel: |
TK SC OSTRAVA (A - 700) |
Kódové číslo: |
806158 |
Dvorců+povrch: |
3 COURT SOL |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Eliáš Miroslav |
: |
Budečská 4 |
: |
702 00 Ostrava |
Tel. (1): |
608737818 |
E-mail: |
elias6@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Kontaktní osoba na pondělí: Lukáš Pivoda 737 916 312
Program pondělí:
9:00 Slaměníková-Jandová, Suchá-Huťková
11:00 Semifinále čtyřhry
Následuje finále čtyřhry
Program neděle 17.3.:
8:30 Slaměníková-Svobodová, Paštiková-Forejtková, Kováčková-Samsonová
9:30 Žingorová-Jandová, Valentová-Lebrůšková, Janíčkovičová-Suchá
11:00 Huťková-Pawelska; Havlová-Linhartová
Náleduje čtvrtfinále dvouhry
Sraz na čtyřhru 13:00 (možná telefonická domluva)
Program Sobota 16.3.
8:30 Slaměníková-Veselá; Dvořáčková-Svobodová; Paštiková-Hettlerová
9:30 Shejbalová-Forejtková; Kovačková-Sekerková; Samsonová-Ondrášková
11:00 Melicharová-Žingorová; Kultová-Jandová; Valentová-Dostálová
12:00 Zdeňková-Lebrušková; Janíčkovičová-Jiroušková; Dobiášová-Suchá
13:30 Huťková-Valdmannová; Piteráková-Pawelska; Jiráková-Havlová
14:30 Zourková-Linhartová.
Po programu dvouher následuje první kolo čtyřher. Prezentace čtyřher do 14:00.
Prezentace:
Kvalifikace: proběhne 15.3.2019 11.00-11.30 osobně, násladují utkání kvalifikace
Hlavní soutěž: proběhne telefonicky nebo osobně formou SMS na tel. číslo 608737818 15.1.2019 12.00-16.00
Ubytování: 1. MERCURE OSTRAVA CENTER 22.7.– 26.7.2016 (1 km od kurtů)
Ceník: 1 osoba - 1150 kč
2 osoby - 1350 kč
3 osoby - 1550kč
Kontakt: tel.: 595 606 611, email:m H7051-RE@accor.com |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Slaměníková Marie |
13.08.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
15 |
60 |
|
|
04.01.2019 06:48:47 |
2. |
Linhartová Nela |
12.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
17 |
60 |
|
|
13.12.2018 10:14:00 |
3. |
Suchá Amy |
29.11.2007 |
TK Sparta Praha |
21 |
45 |
|
|
29.11.2018 22:35:06 |
4. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
22 |
45 |
|
|
05.11.2018 13:37:47 |
5. |
Valentová Karolina |
19.06.2007 |
ŽLTC Brno |
23 |
45 |
|
|
19.02.2019 17:38:15 |
6. |
Huťková Valerie |
31.01.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
24 |
45 |
|
|
07.12.2018 10:55:08 |
7. |
Jandová Nela |
01.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
25 |
45 |
|
|
08.11.2018 09:45:40 |
8. |
Forejtková Eliška |
12.11.2008 |
TK Slavia Plzeň |
27 |
45 |
|
|
03.11.2018 10:46:09 |
9. |
Jiroušková Monika |
31.01.2008 |
TK Neridé |
28 |
35 |
|
|
03.11.2018 19:14:18 |
10. |
Kultová Ellen |
14.05.2007 |
TK Olymp Praha |
29 |
35 |
|
|
05.03.2019 09:23:26 |
11. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
38 |
35 |
|
|
27.11.2018 18:51:46 |
12. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
42 |
35 |
|
|
12.01.2019 16:29:56 |
13. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
44 |
35 |
|
|
05.11.2018 14:11:03 |
14. |
Jiráková Julie |
09.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
46 |
30 |
|
|
03.11.2018 08:02:51 |
15. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
47 |
30 |
|
|
02.11.2018 12:35:57 |
16. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
50 |
30 |
|
|
01.11.2018 16:19:47 |
17. |
Zourková Lucie |
01.04.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
53 |
30 |
|
|
19.11.2018 08:01:00 |
18. |
Žingorová Adéla |
01.06.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
54 |
30 |
|
|
25.11.2018 13:39:29 |
19. |
Shejbalová Tereza |
01.06.2007 |
LTC Pardubice |
64 |
25 |
|
|
07.11.2018 13:31:05 |
20. |
Piteráková Natálie |
27.08.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
69 |
25 |
|
|
16.11.2018 14:34:01 |
21. |
Lebrušková Anna |
25.04.2007 |
TK Spartak Jihlava |
72 |
25 |
|
|
19.01.2019 12:14:01 |
22. |
Krejčová Tereza |
30.08.2008 |
TK Slavia Plzeň |
74 |
25 |
|
|
05.03.2019 00:56:09 |
23. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
81 |
25 |
|
|
03.03.2019 08:11:46 |
24. |
Valdmannová Vendula |
10.12.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
84 |
20 |
|
volná karta |
13.03.2019 06:47:09 |
25. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
86 |
20 |
|
|
16.11.2018 08:57:38 |
26. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
1270 |
1 |
|
volná karta ČTS |
01.11.2018 00:04:47 |
27. |
Hettlerová Sofie |
21.03.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta ČTS |
05.02.2019 16:34:59 |
28. |
Pawelska Maja |
12.03.2008 |
TK SC OSTRAVA |
1270 |
1 |
|
volná karta |
18.02.2019 14:50:32 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
87 |
20 |
|
|
18.11.2018 20:47:37 |
2. |
Paštiková Julie |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
92 |
20 |
|
|
21.02.2019 21:13:14 |
3. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
98 |
20 |
|
|
01.11.2018 00:03:29 |
4. |
Macurová Hana |
30.06.2007 |
Slavoj Český Těšín |
104 |
20 |
|
|
18.02.2019 08:18:04 |
5. |
Dopplerová Barbora |
08.02.2007 |
TJ Baník Ostrava OKD |
110 |
20 |
|
|
11.02.2019 20:53:39 |
6. |
Chytilová Agatha |
04.06.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
114 |
15 |
|
|
27.11.2018 16:37:33 |
7. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
116 |
15 |
|
|
28.02.2019 12:46:28 |
8. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
143 |
15 |
|
|
01.11.2018 00:08:15 |
9. |
Fichnová Adéla |
08.06.2008 |
TK Hlučín |
149 |
15 |
|
|
17.02.2019 15:09:20 |
10. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
162 |
15 |
|
volná karta |
07.11.2018 10:14:14 |
11. |
Dvořáčková Anna |
22.10.2008 |
ŽLTC Brno |
167 |
15 |
|
|
05.02.2019 14:32:28 |
12. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
192 |
12 |
|
|
01.11.2018 00:05:49 |
13. |
Felux Charlotte |
05.10.2007 |
SKT Frýdlant n.O. |
195 |
12 |
|
|
05.11.2018 09:18:24 |
14. |
Slaměníková Lucie |
25.12.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
1270 |
1 |
|
volná karta ČTS |
01.11.2018 00:28:58 |
15. |
Dostálová Christina |
16.04.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
1270 |
1 |
|
volná karta |
07.01.2019 20:14:14 |
16. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta ČTS |
22.02.2019 15:08:21 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Motyková Adéla |
04.06.2008 |
TC Třinec |
285 |
9 |
|
|
05.02.2019 21:45:12 |
2. |
Klar Veronika |
24.02.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
324 |
9 |
|
|
19.11.2018 18:16:41 |
3. |
Polášková Nikol |
12.02.2007 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
338 |
9 |
|
|
09.02.2019 10:43:33 |
4. |
Kročková Natália |
15.07.2008 |
ŽLTC Brno |
344 |
9 |
|
|
01.11.2018 10:10:40 |
5. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
1270 |
1 |
|
|
01.11.2018 00:08:53 |
6. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
1270 |
1 |
|
|
01.11.2018 00:55:48 |
7. |
Melicharová Michaela |
09.06.2009 |
TK Neridé |
1270 |
1 |
|
|
04.11.2018 07:48:50 |
8. |
MIČOLOVÁ BEATA |
30.01.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1270 |
1 |
|
|
09.11.2018 19:00:15 |
9. |
Polochová Eliška |
10.02.2009 |
TK Slavia Orlová |
1270 |
1 |
|
|
24.01.2019 12:32:56 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Rakoušová Kateřina |
11.09.2007 |
TO TJ Svitavy |
68 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
15.01.2019 16:26:33 |
2. |
Šimková Sofie |
29.08.2007 |
SK Zlín-Mladcová |
564 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2019 21:12:43 |
3. |
Otáhalová Viktorie |
23.07.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
557 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2019 21:41:19 |
4. |
Holubová Tereza |
24.02.2007 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
116 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2019 04:48:27 |
5. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2019 11:52:54 |
6. |
Dostálová Lucie |
13.07.2007 |
TENIS Klánovice |
136 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2019 07:55:35 |
7. |
Hanáková Amálie |
26.03.2008 |
TK Zlín |
479 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2019 11:49:57 |
8. |
Šrotová Linda |
24.09.2007 |
TK Milo Olomouc |
181 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 18:44:17 |
9. |
Miketová Amálie |
06.09.2007 |
SK JC Sport Opava |
715 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2019 13:36:51 |
10. |
Zichlarzová Vanesa |
06.06.2007 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
289 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2019 10:53:40 |
11. |
Prici Terezie |
06.06.2007 |
Jiskra Otrokovice |
93 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2019 16:00:07 |
12. |
Bratršovská Barbora |
14.03.2008 |
TK Lomnice n.Pop. |
176 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2019 20:44:39 |
13. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2019 22:04:32 |
14. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2019 07:44:19 |
15. |
Kolas Maryia |
19.05.2009 |
I.ČLTK Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2019 15:04:37 |
16. |
Šindelková Nela |
11.02.2007 |
ŽLTC Brno |
141 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.02.2019 12:44:55 |
17. |
Marešová Sofie |
25.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.02.2019 20:23:39 |
18. |
Boudová Valerie |
15.09.2008 |
ŽLTC Brno |
157 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2019 16:31:14 |
19. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2019 17:13:25 |
20. |
Špitová Monika |
08.04.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2019 21:56:06 |
21. |
Zimanyi Ela |
23.10.2007 |
ŽLTC Brno |
58 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2019 22:33:31 |
22. |
Svítilová Adéla |
21.09.2007 |
TK Spartak Jihlava |
81 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 16:14:13 |
23. |
Janošková Amálie |
04.04.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
145 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
04.03.2019 17:49:37 |
24. |
Vachková Valentina |
22.03.2007 |
LTK Liberec |
62 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2019 07:39:48 |
25. |
Hubáčková Karolína |
25.11.2008 |
TC Brno. |
388 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2019 12:04:40 |
26. |
Pažoutová Nela |
20.05.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
259 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2019 20:09:40 |
27. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2019 19:06:43 |
28. |
Sokolova Vera |
24.10.2007 |
TJ Spoje Praha |
255 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2019 13:32:07 |
29. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
296 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
08.03.2019 08:42:20 |
30. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.03.2019 19:29:20 |
31. |
Stryková Justyna Anna |
05.02.2008 |
TC Brno. |
406 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.03.2019 20:30:08 |
32. |
Zikmundová Aneta |
16.06.2007 |
SK HAMR, z.s. |
78 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
08.03.2019 21:58:47 |
33. |
Oktiabreva Alisa |
26.07.2008 |
TK Sparta Praha |
36 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 08:30:12 |
34. |
Kárychová Viktorie |
05.04.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
119 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 09:33:08 |
35. |
Machačová Zuzana |
20.10.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
289 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 09:53:40 |
36. |
Hladká Elen |
15.10.2007 |
TENIS Klánovice |
73 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 10:40:59 |
37. |
Petrásová Valentýna |
06.08.2007 |
TK Most |
88 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 11:35:35 |
38. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
213 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 11:50:21 |
39. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
128 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 12:32:47 |
40. |
Pospíšilová Nikola |
09.04.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 13:11:13 |
41. |
Urbanova Berenika |
11.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
126 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 13:37:24 |
42. |
Katzer Ellen |
27.03.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
45 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 17:45:46 |
43. |
Galetová Gioia Sarah |
08.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 18:05:28 |
44. |
Mojžíšová Vendula |
26.02.2009 |
TK Olymp Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 00:36:12 |
45. |
Rainke Klaudie |
06.04.2008 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
210 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 09:19:04 |
46. |
Boučková Karolína |
07.05.2008 |
TK Neridé |
173 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 09:50:22 |
47. |
Borowik Julia |
31.01.2009 |
- |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 15:04:44 |
48. |
Blažková Klára |
05.01.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
203 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2019 06:02:36 |
49. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
103 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2019 12:52:28 |
50. |
Sevald Nikol |
30.06.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
357 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2019 11:40:21 |
51. |
Nerudová Eliška |
13.12.2007 |
TC Brno. |
177 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2019 18:37:06 |
52. |
Holubová Aneta |
05.07.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
78 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
13.03.2019 10:00:35 |
53. |
Žabková Kiara |
16.05.2007 |
LTK Liberec |
52 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
13.03.2019 11:12:20 |
54. |
Čižmárová Karolína |
01.04.2007 |
Tatran Brno Kohoutovice |
69 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
14.03.2019 12:39:22 |
55. |
Divilová Sára |
30.01.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
164 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
14.03.2019 16:40:12 |
|