Název: |
I - TEC Cup B |
Datum: |
28.02-03.03. |
Pořadatel: |
TK Havířov (B - 600) |
Kódové číslo: |
806155 |
Dvorců+povrch: |
2 COURT SOL |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Po do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí turnaje - Karel Grobelný - 605 366 145,
Program na sobotu 29.2.2020 v 7.55 hod. - Fichnová, Gebauerová, Přikrylová, Pulcerová,
v 8.45 hod. - Bečičková, Boudová, Minarovičová, Zimenová,
v 10.00 hod. - Bódiová, Hnidets, Pavlišová, Vrajíková,
v 11.30 hod. - Eliášová, Martináková, Ploskuńáková, Špitová,
v 12.30 hod. - Dihlová, Mičolová, Myslivcová, Polochová,
v 14.00 hod. - Hartingerová, Kohoutková, Slaměníková, Snášilová,
v 15.30 hod. - Cieslarová, Gabzdylová, Jahnová, Sněhotová,
následuje předkolo čtyřhry,
První a druhá nasazená hráčka jsou předsazeny do 2.kola ( počet účastnic 30 ).
Prezentace čtyřhry v sobotu 29.2.2020 do 12.30 hod. i telefonicky rozhodčímu turnaje.
Kvalifikace zrušena!!!
Hráčky se můžou v období 23. - 27.2.2020 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027
POZOR ZMĚNA - PREZENTACE HLAVNÍ SOUTĚŽE ve čtvrtek 27.2.2020 v čase 15.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027. Losování proběhne v pátek 28.2.2020 v 17.00 hod. v klubovně TK Havířov, z.s.. Program na sobotu 29.2.2020 bude zveřejněn zde nejpozději v 19 hod..
Předpokládaný program turnaje: změněno 29.2.2020 v 17.20 hod.
sobota 29.2.2020 - 1.kolo dvouhry, předkolo čtyřhry,
neděle 1.3.2020 - 2.kolo dvouhry, čtvrtfinále dvouhry, čtvrtfinále čtyřhry,
pondělí 2.3.2020 - semifinále dvouhry a finále dvouhry, semifinále a finále čtyřhry,
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dvořáčková Anna |
22.10.2008 |
ŽLTC Brno |
50 |
30 |
|
prezentována |
13.02.2020 17:19:49 |
2. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
53 |
30 |
|
prezentována |
03.02.2020 10:47:23 |
3. |
Slaměníková Lucie |
25.12.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
61 |
25 |
|
prezentována |
16.02.2020 19:37:14 |
4. |
Boudová Valerie |
15.09.2008 |
ŽLTC Brno |
74 |
25 |
|
prezentována |
28.01.2020 09:32:37 |
5. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
85 |
20 |
|
prezentována |
02.11.2019 07:44:35 |
6. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
108 |
20 |
|
prezentována |
14.11.2019 09:37:50 |
7. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
112 |
20 |
|
prezentována |
17.02.2020 14:06:19 |
8. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
117 |
20 |
|
prezentována |
04.12.2019 14:08:27 |
9. |
MIČOLOVÁ BEATA |
30.01.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
163 |
15 |
|
volná karta-prezentována |
19.02.2020 12:21:59 |
10. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
168 |
15 |
|
prezentována |
19.11.2019 10:40:17 |
11. |
Snášilová Nikola |
10.06.2008 |
TK Ústí n. Orlicí |
174 |
12 |
|
prezentována |
05.11.2019 17:37:05 |
12. |
Pavlišová Ellen |
23.01.2008 |
TK Slavia Orlová |
197 |
12 |
|
prezentována |
28.01.2020 09:07:44 |
13. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
226 |
12 |
|
prezentována |
01.11.2019 02:51:40 |
14. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
232 |
12 |
|
prezentována |
22.01.2020 19:52:16 |
15. |
Bečičková Laura |
25.08.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
235 |
12 |
|
prezentována |
15.01.2020 11:13:30 |
16. |
Zimenová Lujza |
07.09.2009 |
SK JC Sport Opava |
242 |
12 |
|
prezentována |
20.12.2019 13:04:02 |
17. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
243 |
12 |
|
prezentována |
03.11.2019 14:31:57 |
18. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
299 |
9 |
|
prezentována |
01.11.2019 15:34:07 |
19. |
Bódiová Lucie |
15.04.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
310 |
9 |
|
prezentována |
10.01.2020 19:07:55 |
20. |
Špitová Monika |
08.04.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
330 |
9 |
|
prezentována |
04.11.2019 20:55:38 |
21. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
371 |
9 |
|
prezentována |
05.01.2020 18:15:53 |
22. |
Polochová Eliška |
10.02.2009 |
TK Slavia Orlová |
460 |
6 |
|
prezentována |
06.02.2020 14:35:01 |
23. |
Gabzdylová Natálíe |
18.05.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
483 |
6 |
|
hlavní soutěž - prezentována |
11.02.2020 15:43:59 |
24. |
Hnidets Anastasiia |
27.02.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
707 |
4 |
|
volná karta -prezentována |
19.02.2020 10:33:51 |
25. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
hlavní soutěž - prezentována |
01.11.2019 00:18:04 |
26. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
hlavní soutěž - prezentována |
01.11.2019 18:08:34 |
27. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta-prezentována |
15.02.2020 14:18:29 |
28. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
volná karta - prez. 3-4r. |
24.02.2020 19:28:18 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Fichnová Adéla |
08.06.2008 |
TK Hlučín |
410 |
6 |
|
hlavní soutěž - prezentována |
23.02.2020 17:34:14 |
2. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1227 |
1 |
|
hlavní soutěž - prezentována |
23.02.2020 15:57:20 |
3. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
4. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
5. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Suchomelová Amálie |
03.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 16:53:49 |
2. |
Oliveriusová Sára |
18.04.2009 |
LTK Liberec |
74 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 21:15:57 |
3. |
Smetanová Lilian |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
68 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2020 16:25:58 |
4. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 10:50:54 |
5. |
Klein Eva |
03.07.2010 |
TC Ostrava Nová Ves |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 17:15:15 |
6. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 17:15:39 |
7. |
Ostravská Adéla |
19.08.2008 |
TK Zlín |
69 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 09:30:02 |
8. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
136 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 10:00:26 |
9. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 16:22:28 |
10. |
BIDZILIA Barbora |
04.01.2009 |
TK Čelákovice |
260 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2020 11:55:24 |
11. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
273 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2020 11:19:27 |
12. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
64 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 20:30:23 |
13. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 12:16:39 |
14. |
Nováková Viktória |
09.01.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 17:08:45 |
15. |
Dvořáková Sophie |
07.08.2009 |
TK Most |
130 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 18:40:16 |
16. |
Ďulíková Kristýna |
22.12.2009 |
LTK Liberec |
97 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 08:34:30 |
17. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 18:17:54 |
18. |
Koukolová Tereza |
27.04.2010 |
TK Opava |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 18:48:52 |
19. |
Tofi Vanessa |
14.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
226 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 13:04:54 |
20. |
Mrázová Vanesa |
15.07.2009 |
LTC Hodonín |
297 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 16:30:00 |
21. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 21:39:12 |
22. |
Dostálová Christina |
16.04.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
72 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2020 22:53:58 |
23. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
33 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 15:02:30 |
24. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 15:25:04 |
25. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
155 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 15:50:35 |
26. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
34 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 18:52:00 |
27. |
Štěpánková Tereza |
25.06.2008 |
TC BORS CLUB |
186 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 21:22:09 |
28. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
46 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 21:38:28 |
29. |
Stryková Justyna Anna |
05.02.2008 |
TC Brno. |
136 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 21:48:46 |
30. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
120 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 07:59:50 |
31. |
Hubáčková Karolína |
25.11.2008 |
TC Brno. |
124 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 08:57:02 |
32. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
252 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 09:00:09 |
33. |
Žáčková Nela |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
666 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 09:49:18 |
34. |
Žáčková Kamila |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
647 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 09:50:32 |
35. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 10:39:00 |
36. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 11:54:10 |
37. |
Klar Veronika |
24.02.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
132 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 14:04:04 |
38. |
Chladová Ema |
11.07.2010 |
ŽLTC Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 17:02:18 |
39. |
Hrdličková Terezie |
28.02.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 17:31:22 |
40. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 19:52:11 |
41. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 21:30:50 |
42. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
92 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 22:26:13 |
43. |
Horutová Agáta |
22.05.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
128 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2020 11:25:16 |
44. |
Wolfgramm Sophia |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2020 14:59:44 |
45. |
Nosková Eliška |
12.02.2008 |
TK Slavia Orlová |
230 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2020 18:56:34 |
46. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 17:31:02 |
47. |
Bystroňová Denisa |
25.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
435 |
6 |
|
odhlášeno hráčem sms |
27.02.2020 15:27:58 |
48. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem sms |
27.02.2020 16:56:56 |
|