Český tenisový svaz
Název:
I - TEC Cup B
Datum:
28.02-03.03.
Pořadatel:
TK Havířov (B - 600)
Kódové číslo:
806155
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje - Karel Grobelný - 605 366 145,
Program na sobotu 29.2.2020 v 7.55 hod. - Fichnová, Gebauerová, Přikrylová, Pulcerová,
v 8.45 hod. - Bečičková, Boudová, Minarovičová, Zimenová,
v 10.00 hod. - Bódiová, Hnidets, Pavlišová, Vrajíková,
v 11.30 hod. - Eliášová, Martináková, Ploskuńáková, Špitová,
v 12.30 hod. - Dihlová, Mičolová, Myslivcová, Polochová,
v 14.00 hod. - Hartingerová, Kohoutková, Slaměníková, Snášilová,
v 15.30 hod. - Cieslarová, Gabzdylová, Jahnová, Sněhotová,
následuje předkolo čtyřhry,
První a druhá nasazená hráčka jsou předsazeny do 2.kola ( počet účastnic 30 ).
Prezentace čtyřhry v sobotu 29.2.2020 do 12.30 hod. i telefonicky rozhodčímu turnaje.

Kvalifikace zrušena!!!
Hráčky se můžou v období 23. - 27.2.2020 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027
POZOR ZMĚNA - PREZENTACE HLAVNÍ SOUTĚŽE ve čtvrtek 27.2.2020 v čase 15.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027. Losování proběhne v pátek 28.2.2020 v 17.00 hod. v klubovně TK Havířov, z.s.. Program na sobotu 29.2.2020 bude zveřejněn zde nejpozději v 19 hod..

Předpokládaný program turnaje: změněno 29.2.2020 v 17.20 hod.
sobota 29.2.2020 - 1.kolo dvouhry, předkolo čtyřhry,
neděle 1.3.2020 - 2.kolo dvouhry, čtvrtfinále dvouhry, čtvrtfinále čtyřhry,
pondělí 2.3.2020 - semifinále dvouhry a finále dvouhry, semifinále a finále čtyřhry,

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořáčková Anna 22.10.2008 ŽLTC Brno
50
30
 
prezentována
13.02.2020 17:19:49
2.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
30
 
prezentována
03.02.2020 10:47:23
3.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
 
prezentována
16.02.2020 19:37:14
4.
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno
74
25
 
prezentována
28.01.2020 09:32:37
5.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
prezentována
02.11.2019 07:44:35
6.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
prezentována
14.11.2019 09:37:50
7.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
prezentována
17.02.2020 14:06:19
8.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
 
prezentována
04.12.2019 14:08:27
9.
MIČOLOVÁ BEATA 30.01.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
163
15
 
volná karta-prezentována
19.02.2020 12:21:59
10.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
prezentována
19.11.2019 10:40:17
11.
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy
174
12
 
prezentována
05.11.2019 17:37:05
12.
Pavlišová Ellen 23.01.2008 TK Slavia Orlová
197
12
 
prezentována
28.01.2020 09:07:44
13.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
prezentována
01.11.2019 02:51:40
14.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
prezentována
22.01.2020 19:52:16
15.
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
235
12
 
prezentována
15.01.2020 11:13:30
16.
Zimenová Lujza 07.09.2009 SK JC Sport Opava
242
12
 
prezentována
20.12.2019 13:04:02
17.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
prezentována
03.11.2019 14:31:57
18.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
prezentována
01.11.2019 15:34:07
19.
Bódiová Lucie 15.04.2008 TC Ostrava Nová Ves
310
9
 
prezentována
10.01.2020 19:07:55
20.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
 
prezentována
04.11.2019 20:55:38
21.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
prezentována
05.01.2020 18:15:53
22.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
prezentována
06.02.2020 14:35:01
23.
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná
483
6
 
hlavní soutěž - prezentována
11.02.2020 15:43:59
24.
Hnidets Anastasiia 27.02.2009 TC Ostrava Nová Ves
707
4
 
volná karta -prezentována
19.02.2020 10:33:51
25.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
hlavní soutěž - prezentována
01.11.2019 00:18:04
26.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
hlavní soutěž - prezentována
01.11.2019 18:08:34
27.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
volná karta-prezentována
15.02.2020 14:18:29
28.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
volná karta - prez. 3-4r.
24.02.2020 19:28:18
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fichnová Adéla 08.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
410
6
 
hlavní soutěž - prezentována
23.02.2020 17:34:14
2.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
hlavní soutěž - prezentována
23.02.2020 15:57:20
3.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
4.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
5.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 16:53:49
2.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 21:15:57
3.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
68
25
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 16:25:58
4.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 10:50:54
5.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 17:15:15
6.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 17:15:39
7.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
69
25
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 09:30:02
8.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:00:26
9.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 16:22:28
10.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
260
9
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 11:55:24
11.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 11:19:27
12.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
64
25
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 20:30:23
13.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 12:16:39
14.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 17:08:45
15.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 18:40:16
16.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
97
20
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 08:34:30
17.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
42
30
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 18:17:54
18.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 18:48:52
19.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
226
12
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 13:04:54
20.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 16:30:00
21.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 21:39:12
22.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 22:53:58
23.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
33
35
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 15:02:30
24.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 15:25:04
25.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 15:50:35
26.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
34
35
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 18:52:00
27.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
186
12
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 21:22:09
28.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
46
30
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 21:38:28
29.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 21:48:46
30.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
120
15
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 07:59:50
31.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 08:57:02
32.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 09:00:09
33.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 09:49:18
34.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 09:50:32
35.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:39:00
36.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 11:54:10
37.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
132
15
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 14:04:04
38.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 17:02:18
39.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 17:31:22
40.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 19:52:11
41.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 21:30:50
42.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
92
20
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 22:26:13
43.
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenis Nový Jičín,z.s.
128
15
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 11:25:16
44.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 14:59:44
45.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
230
12
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 18:56:34
46.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 17:31:02
47.
Bystroňová Denisa 25.10.2008 TK Slavia Orlová
435
6
 
odhlášeno hráčem sms
27.02.2020 15:27:58
48.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem sms
27.02.2020 16:56:56