Datum: |
27.02-01.03. |
Pořadatel: |
Sportclub Řevnice, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
806142 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mottl Michal |
Berounská 58 | |
252 30 Řevnice | |
Tel. (1): |
736503511 |
E-mail: |
michal.mottl@seznam.cz |
Internet: |
sportclubrevnice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | 349 |
6 |
01.12.2020 22:05:58 |
||
2. |
Beranová Emma | 06.06.2010 | Lokomotiva Beroun | 460 |
6 |
14.11.2020 22:40:09 |
||
3. |
Zemanová Kateřina | 05.03.2009 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 548 |
4 |
01.11.2020 10:30:54 |
||
4. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
01.11.2020 00:15:06 |
||
5. |
Boháčová Soňa | 24.06.2011 | LTC Český Krumlov | 1098 |
1 |
01.11.2020 00:34:50 |
||
6. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | 1098 |
1 |
03.11.2020 13:35:27 |
||
7. |
Dostálová Michaela | 14.07.2010 | TJ Sokol Dobřichovice | 1098 |
1 |
10.11.2020 20:22:10 |
||
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
||||||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2021 12:43:00 |
|
2. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2021 11:21:11 |
|
3. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:37 |
|
4. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:41 |
|
5. |
Reifová Justýna | 12.02.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:42 |
|
6. |
Witošová Adéla | 28.05.2011 | SK HAMR, z.s. | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:42 |
|
7. |
Rajchrtová Natálie | 16.06.2011 | TK Start Praha-Topolka | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:42 |
|
8. |
Staňková Laura | 05.09.2011 | TK Olymp Praha | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:43 |
|
9. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 300 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:13 |
|
10. |
Boháčová Ema | 24.04.2009 | LTC Český Krumlov | 277 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:14 |
|
11. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:25 |
|
12. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:30 |
|
13. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:30 |
|
14. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:30 |
|
15. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:31 |
|
16. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:32 |